Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Żaluzje, rolety czy plisy ?
Autor Wiadomość
knallcompl
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 36
Wysłany: 2017-12-06, 12:01   

mnie sie podobają żaluzje drewniane



Klick hier
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-12-06, 13:38   

 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-12-06, 13:38   

Fajna opcja, ale jako zakrycie okna na zewnątrz, do wewnętrznej strony polecam raczej zwykłe żaluzje ewentualnie rolety w ciekawym kolorze, to w tej chwili modne rozwiązanie.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
piotrek11
Nowicjusz

Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 39
Wysłany: 2017-12-11, 09:47   

Prerferuję rolety albo żaluzje drewniane, jak mam wybierać z tych trzech. Jest ich całe mnóstwo w Warszawie. :lol: Ale za najpiękniejsze uważam zasłony. Co prawda, trzeba ich prać co jakiś czas, ale są warte tego wysiłku.
 
     
lanea 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 29
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-12-16, 23:10   

Rolety najładniej się prezentują w oknie :)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-12-19, 12:01   

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszą opcją będą rolety, sama preferuje je na oknach. Są i praktyczne i ładnie wyglądają, dzięki czemu są ciekawą ozdobą. Jak sądzę wiele rolet zewnętrznych można znaleźć w ofertach internetowych, gdzie zwyczajnie wybór jest zdecydowanie większy niż w przypadku sklepów stacjonarnych.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-02-28, 09:49   

Możesz także odezwać się do firmy Domega, w której znajdziesz również rolety i inne ozdoby do okien. Firma ma fajnych ludzi, którzy potrafią pomóc i co ważne pod względem przygotowanej oferty jest naprawdę ok. Realizacje są wykonywane terminowo, a cały montaż wykonany poprawnie.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-03-01, 19:19   

Moim zdaniem obecnie bardzo dobrym rozwiązaniem sa żaluzje fasadowe. Eleganckie i solidne żaluzje oferuje firma http://www.oknohouse.pl/zaluzje-fasadowe . Tego typu żaluzje doskonale zaciemniają pomieszczenia a dodatkowo sa zabezpieczeniem przed wiatrem, mrozem czy deszczem. Żaluzje fasadowe są proste w obsłudze - mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-03-11, 20:35   

Jeżeli chcesz dokładnie rozejrzeć się w ofercie wszystkich tych rozwiązań to polecam odwiedzić salon Anex Okna w Warszawie, ponieważ mają je w ofercie więc na pewno doradzą Ci co najlepsze będzie w Twoim przypadku i wnętrzu. Co ważne cenowo również jest naprawdę ok i można liczyć na ich pomoc przy montażu.
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-03-18, 11:42   

Do mnie przemawiają żaluzje dzień-noc, super ofertę posiada ta firma http://www.blindsproject.pl , można znaleźć każy rodzaj żaluzji i rolet na wymiar. Wystarczy tylko wybrac to co nam najbardziej odpowiada i zamówiić. W razie pytań warto kontaktowac się z właścicielem bo ma dużą wiedzę i chętnie doradzi w kwestii wyboru odpowiednich rolet.
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-10, 11:28   

rolety to super sprawa, może warto byłoby pomyśleć o roletach z firmy knall. Mają bardzo dobry jakościowo materiał.
https://www.knall.com.pl/c173,Markizy-tarasowe
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-04-11, 10:32   

Myślę, że najrozsądniej byłoby zdecydować się na zasłony, gdyż ze wszystkich wymienionych opcji są najbardziej elegancką. Chcąc dysponować zasłonami jedynymi w swoim rodzaju, warto wykonać je samodzielnie. To nie jest trudne - wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości tkaniny, które znaleźć można w ofercie sklepu internetowego https://ctnbee.com/pl (można w nim znaleźć tkaniny niecodzienne o ciekawym wzornictwie i w niewysokiej cenie).
 
     
Sunrol.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 12
Wysłany: 2018-04-21, 08:48   

Każde z tych rozwiązań jest dobre i ma swoje zalety od strony czysto praktycznej, jeżeli mam coś polecać to może żaluzje? Dobierzemy odpowiednią kolorystykę, zerknij na naszą stronę :)
_________________
www.Sunrol.com.pl
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-06-04, 07:29   

Wszystko zależy od tego, czego ktoś potrzebuje. Ja chciałam dodatkowo wzmocnić okna więc wybrałam solidne rolety zewnętrzne od http://anexokna.pl/rolety/ . Te rolety nie tylko świetnie zaciemniają pomieszczenia ale chronią także przed włamaniem. Poza tym wyglądają bardzo nowocześnie i pasują do elewacji nowoczesnego domu.
 
     
Edinos.pl
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-19, 08:57   

U mnie z kolei bardzo dobrze sprawdzają się rolety, mają same zalety jak funkcjonalność czy praktyczność i jeżeli się je dobrze dobierze, to też potrafią się ładnie prezentować, stanowią fajna ozdobę.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2018-08-23, 08:16   

Ja też dość długo zastanawiałam się nad tym, jakie rolety czy żaluzje wybrać. W szczególności zależało mi na "przysłonięciu"okien w salonie, ponieważ to tam spędzamy najwięcej czasu. Wiecie co? Chyba nie ma co kombinować za bardzo. Ja planuję kupić takie rolety dzień/noc. Widziałam je na przykład tutaj https://rolety.eu/pl/dzien-noc-classic/135-roleta-dzien-noc-classic-smietanka-03.html w dobrej cenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12