Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmywarka do zabudowy czy wolnostojąca?
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-12-06, 15:05   Zmywarka do zabudowy czy wolnostojąca?

Jaką zmywarkę waszym zdaniem najlepiej kupić?
Taką pod zabudowę czy wolnostojącą?
Czytałam tutaj http://techfresh.pl/jaka-...nking-zmywarek/ o najróżniejszych.
Chętnie dowiem się jednak czegoś więcej.
Może doradzicie co sprawdziło się u was?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:45   

 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:45   

Witam Wszystkich na forum :) Oczywiście, że lepsza opcją jest zmywarka w zabudowie i jeżeli tylko masz taką możliwość to moim zdaniem jak najbardziej warto się na nią zdecydować :) Jaki budżet posiadasz na ten cel?
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-04-26, 11:59   

To zależy jaką mamy kuchnie. Jeżeli zabudowaną to pewnie sprzęt też do zabudowy, choć dla mnie lepiej byłoby wolnostojąca
 
     
Bravis.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-05-18, 09:27   

Dokładnie tak, wszystko uzależnione jest od tego jaka mamy kuchnię- jeżeli większość sprzętów jest w zabudowie to warto pokusić się także o tego typu zmywarkę. W przeciwnym razie wolnostojąca spokojnie wystarczy i będzie pasować do reszty mebli oraz sprzętu.
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-07-11, 19:05   

teraz zmywarki są tak ładne od frontu, czyściutkie i dobrze wyglądające zobacz http://www.candy.pl/pl_PL...82/cdp-3ds62dw, proste i nowoczesne. Mnie na przykład takie się podobają i nadają kuchni technologicznego, designerskiego wyglądu. Jestem zdania, że zabudowane kuchnie są bez wyrazu, jeżeli wszystko ma taki sam przód.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 401
Wysłany: 2018-07-14, 10:46   

My teraz do firmy takie do zabudowy od Winterhalter kupowaliśmy, takie podblatowe w sumie. Dobre rozwiązanie. Ale to wiadomo każdy potrzebuje coś innego i podpasowuje pod siebie
 
     
kwiatlotosu 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Kwi 2018
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-08-02, 11:22   

Moim zdaniem zmywarka lepiej wygląda w zabudowie
 
     
Ferguson.pl
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-08-10, 12:17   

Według mnie bardziej praktyczna jest wolnostojąca. W takim przypadku można coś ewentualnie zmienić czy ją przestawić w bardziej dogodne miejsce w kuchni i też nie bez znaczenia jest to jak dużą kuchnię posiadamy, im większa na tym więcej sprzętów możemy sobie pozwolić.
_________________
www.Ferguson.pl
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2018-10-12, 13:44   

Jak dla mnie to zmywarka powinna być zabudowana. Nie jest to jakiś piekny mebel więc trzeba go schować ;) Piękny nie jest ale na pewno niezbędny. Bez zmywarki nie wyobrażam sobie swojej kuchni. Ja też stosuje tabletki Sunlight i świetnie się spisują. Bardzo fajnie domywają naczynia, a wy jakich tabletek do zmywarek uzywacie?
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2019-09-28, 16:13   

Poczytajcie sobie koniecznie o zmywarce QuickSelect marki Electrolux. Jest bardzo łatwa w obsłudze - sterowanie nią jest proste, szybkie i intuicyjne. Wystarczy wybrać czas, a zmywarka zajmie się resztą.
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2020-07-08, 18:06   

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi http://tabletkifaceta.pl
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2023-05-29, 15:00   

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Manufaktura Doruch, która wykonuje prace związane z drewnem i stalą, w tym np. balustrady świdnica . Jeżeli jesteście zainteresowani ich oferta, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
 
     
lockman.fredy 

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Wrz 2023
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-21, 12:18   

Chciałabym również zapytać, czy korzystacie z nabłyszczacza do zmywarki? W sieci znalazłam ten produkt - https://www.golddrop.eu/p...acy-do-zmywarki. Tabletki do zmywarki są nieodłączną częścią jej posiadania i użytkowania. Z nabłyszczaczem jest jednak nieco inaczej, nie każdy decyduje się na jego zakup. Jednak, jak się okazuje, naprawdę warto go wybrać z kilku znaczących powodów.
 
     
pwiza
Nowicjusz

Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-10-25, 09:05   

Cześć! Po przeczytaniu tego artykułu https://www.dziennikpowia...konaniem-zakupu zastanawiam się nad zakupem nowej zmywarki, ale wybór jest naprawdę szeroki, i potrzebuję Waszej pomocy w ustaleniu, na co zwracać uwagę przy wyborze. Jakie parametry uważacie za kluczowe dla dobrej zmywarki? Czy istnieją konkretne marki lub modele, które Waszym zdaniem wyróżniają się pod względem jakości i wydajności?
Dzięki z góry za Wasze rady i doświadczenia!
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1073
Wysłany: 2024-02-10, 13:19   

Jakiś czas temu miałem mały problem z moim AGD, potrzebowałem wymienić kilka części, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego z częściami zamiennymi do AGD, gdzie zamówiłem m.in. grzałki do bojlera . Według mnie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę i najlepsze ceny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13