Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?
Autor Wiadomość
paaula190 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-12-07, 13:43   

Do większości kuchni w zupełności wystarczą gotowe meble, natomiast do niewielkich albo o nietypowych kształtach bardziej odpowiednie będą meble na wymiar - możne je bowiem idealnie dopasować do każdego wnętrza. W Poznaniu świetne meble kuchenne można trafić w BlackArt, zarówno gotowe, jak i na wymiar - z różnych materiałów (mają drewniana meble, laminowane, z płyt MDF, czy 3D) i w różnej stylistyce (klasycznej, czy nowoczesnej), zobaczcie http://www.mebleblackart.pl

REKLAMA

Wysłany: 2017-12-28, 02:34   

Cypi
Nowicjusz

Wysłany: 2017-12-28, 02:34   

Aranżacja kuchni nie musi być trudna, wystarczy poradzić się specjalistów. Ja sporo dobrego słyszałam o takich blatach wykonanych ze spieków kwarcowych https://www.e-stone.pl/spieki-kwarcowe Są bardzo higieniczne, bo proste w utrzymaniu czystości, ekologiczne i wytrzymałe. Sprawdzą się w każdej sytuacji.

Czebulak 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2017-12-28, 10:45   

Jak ktoś ma jakąś mega niewymiarową kuchnie to można zaszaleć i nabyć meble na wymier,
ale wiadomo, że to droższa opcja. Teraz gotowych zestawów mebli nie brak, zerknijcie sobie na meble kuchenne w Pruszkowie w firmie Jago Kuchnie - wybór mają duży.

Kamil98

Wysłany: 2018-01-11, 08:40   

Kuchnia na wymiar jest bezapelacyjnie lepszym wyborem. Na gotowe meble nigdy bym się nie zdecydował, no chyba, że miałoby być to tylko chwilowe rozwiązanie. Ja mam swoje meble robiłem w studiu Max Kuchnie - https://www.maxkuchnie.pl/ . Na rozmieszczenie wszystkich szafek już miałem pomysł. Super, że wszystko udało się wykonać zgodnie z moją wizją. Jestem bardzo zadowolony.

Pvt. Lawrence 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-01-11, 15:02   

Kuchnie na wymiar są idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Ułatwiają w dużym stopniu wykończenie takiego pomieszczenia.

TiciTaci 
Nowicjusz

Wysłany: Wczoraj 10:36   

Trzeba się liczyć z tym, że meble na wymiar będą tą droższą opcją natomiast gotowe komplety można znaleźć w lepszych cenach a też dobrej jakości trzeba tylko wybrać odpowiedni sklep, proponuje ten stół linosa mają duży wybór, szybką dostawę i solidne meble w nowoczesnym stylu.

Odpowiedz do tematu