Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent na chrzciny- jaki ?
Autor Wiadomość
nosio 
Budowlaniec

Wysłany: 2017-11-28, 23:35   Prezent na chrzciny- jaki ?

Witajcie dziewczyny! Doradźcie mi co kupić na chrzciny dla chrześniaka? Chciałabym by było to coś takiego osobistego i by było dla małego pamiątką . Myślałam nad medalikiem a do tego pomyślałam że taki album będzie świetny http://www.swietymarek.co...zym,8329,1.html w środku można wklejać zdjęcia i zapisywać różne ważne chwile .Co Wy o tym myślicie ?

REKLAMA

Wysłany: 2017-11-29, 11:40   

knallcompl
Nowicjusz

Wysłany: 2017-11-29, 11:40   

najlepszym prezentem będą pieniądze i jakaś pamiątka

gehe zu dieser Seite

sheepoos 
Nowicjusz

Wysłany: 2017-11-29, 12:52   

Hm.... A może lepiej zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie ;)

FranczeskaWil
Nowicjusz

Wysłany: 2017-12-11, 15:07   

Podobno daje się taki srebrny krzyżyk na chrzest, ale myślę że taki album będzie również fajnym pomysłem. Sama o takim myślałam dla mojego chrzesniaka bo chrzest już tuz tuż:) Odwiedziłam już sklep z albumami www.albumyfoto.pl są tam nawet takie specjalne albumy dziecięce. Zobacz sobie tam również, może akurat coś Ci się spodoba

Olga9666

Wysłany: 2018-01-13, 14:50   

Medaliki są bardzo popularną formą prezentu na chrzciny. Szczególnie sprawdzają się dla dziewczynek, które zapewne jak tylko pójdą do szkoły będą je nosić. Do tego można też kupić coś praktycznego dla malucha, jak na przykład ciepły kocyk z naturalnych tkanin - https://maylily.pl/pl/. Taki kocyk charakteryzuje nie tylko piękny design i wykonanie w Polsce, ale także to, że możecie zlecić wyhaftowanie na nim imię dziecka.

Odpowiedz do tematu