Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwis gdzie naprawię automatyczną skrzynie - Warszawa?
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-02-13, 14:08   Serwis gdzie naprawię automatyczną skrzynie - Warszawa?

Czy macie jakiś serwis godny polecenia jeżeli chodzi o naprawę automatycznych skrzyni biegów? Wiadomo, ze ceny w aso są bardzo wysokie dlatego serwis który dodatkowo zapewnia gwarancję byłby najlepszą opcją.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-15, 13:39   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-15, 13:39   

No tutaj niestety nie wiem... ja musiałem korzystać z serwisu ASO w takim przypadku, ale z tego co wiem to są dobre serwisy tylko mi się w tamtej sytuacji akurat bardzo śpieszyło :)
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-02-19, 10:54   

Są, są i ze swojej strony mogę polecić Ci Auto Józefów pod Warszawą. Mają kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie skrzyń automatycznych. Do tego dobre terminy realizacji i cenniki są naprawdę dobre porównując jak to wygląda m.in w ASO. Polecam się do nich odezwać oraz sprawdzić ich stronę internetową i trochę doczytać o realizacjach i warunkach współpracy.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-03-01, 14:38   

Również byłbym za tym wyborem. Mało jest firm specjalizujących się tylko w skrzyniach, które rzeczywiście wiedza jak uporać się nawet z dużymi problemami i to w stosunkowo niedużych cenach (patrząc np. na aso) W przypadku Auto Józefów to z wykonanej regeneracji skrzyni w moim Audi A4 (jakieś 6-7 miesięcy temu) jestem w pełni zadowolony. Tym bardziej że mam gwarancję bez limitu km.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 734
Wysłany: 2018-03-04, 20:55   

Ja słyszałem od szwagra o nich i racja, jeżeli chodzi o automaty to najlepsi fachowcy w okolicy i to za rozsądną cenę. Jednak jak widać są też inni którzy są w stanie ich polecić. Nie masz co się zastanawiać ;)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-03-13, 11:45   

No to nie pozostaje mi nic innego jak tylko Wam podziękować. W takim razie dziś postaram się przedzwonić i zapytać czy ogólnie podejmują się takich zleceń i wtedy umówię się na diagnozę. Oby koszty mnie nie przerosły...
 
     
casius 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-25, 14:02   

Koszty mogą być dosyć wysokie. Oczywiście staraj się negocjować.
_________________
Najtrudniej jest wyjść z kokona przyzwyczajeń, zwłaszcza takich, które dają poczucie bezpieczeństwa.
 
     
Katka 
Prawie ekspert

Dołączyła: 13 Sie 2017
Posty: 337
Wysłany: 2018-08-20, 13:14   

A nie lepszym rozwiązaniem byłaby nowa skrzynia biegów? Czasami skrzynia jest tak uszkodzona, że tak naprawdę nie opłaca się już jej naprawiać. Na nową skrzynię, na przykład zamówiona na skrzynie-biegow.pl, dostaniesz aż 24 miesiące gwarancji, a jeśli naprawisz starą, to nigdy nie wiadomo, jak długo Ci wytrzyma...
_________________
...
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 977
Wysłany: 2022-08-13, 10:05   

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem pojazdu z automatyczną skrzynią biegów więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. W każdym razie muszę przyznać, że nawet niedawno w artykule https://auto-blog.pl/czy-dobrze-uzywasz-manualnej-skrzyni-biegow/ udało mi się przeczytać o tym jak należy dobrze używać manualnej skrzyni biegów. Co by nie mówić takie porady są bardzo ważne.
 
     
bobek09
Budowlaniec

Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 181
Wysłany: 2022-11-14, 20:09   

Słyszałem o taki serwisie w Cieplewie, w województwie pomorskim. Moi znajomi z Gdańska mieli do czynienia z tym warsztatem. Nie tylko zajmują się naprawą skrzyni biegów, ale także i sprzedażą pod adresem https://sklep-skrzynie-biegow.eu/ . Mają dość ciekawe ceny na stronie.
_________________
Holo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12