Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
niezbędne sprzęty w kuchni
Autor Wiadomość
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-02-06, 12:32   

Ostatnio doszłam do wniosku, że kupię sobie wyciskarkę. Po co mam płacić za sklepowe soki pełne cukru i innych świnstw. Żeby nie zainwestować w byle co, zaczełam szukać w internecie. Trafiłam na stronę https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-wyciskarek Skoro to ranking nalepszych wyciskarek to posłuchałam go i jestem zadowolona. Podane tam informacje sprawdziły się w moim przypadku.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-02-08, 10:23   

 
     
PodKlucz.waw.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-02-08, 10:23   

W kwestii tych niezbędnych sprzętów agd do kuchni, obowiązkowo są to: lodówka, kuchenka, zmywarka oraz mikrofala- to takie ABC w każdej kuchni bez którego ciężko jest się obejść :)
_________________
Podklucz.waw.pl
 
     
sylwiakaczor
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-02-14, 13:12   

Każdy ma inne wymagania co do wyposażenia kuchni, dlatego też ja kupiłam w http://meblon.com.pl/agd/ . Doradzą profesjonalnie i indywidualnie dla każdego.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-02-15, 09:47   

Na pewno ciężko pracować w kuchni bez piekarnika. Jako osoba, która codziennie przyrządza posiłki wiem, co mówię :) Sama zastanawiam się obecnie nad wymianą piekarnika na nowy i póki co bardzo spodobały mi się modele Watch&Touch firmy Candy. Wbudowana kamera i ekran dotykowy to ogromna zaleta. Dzięki temu nie trzeba ciągle otwierać piekarnika i sprawdzać.
 
     
Cypi
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-02-17, 02:36   

Takie ekskluzywne akcesoria kuchenne warto kupić w odpowiednim sklepie, oferujący produkty tylko najwyższej jakości. jak wiadomo sprzęty kuchenne codziennego użytku bardzo często wystawiane są na rózne wyzwania i po prostu muszą stawac na wysokosci zadania.
 
     
lawina 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-02-20, 15:14   

My się tak ucieszyliśmy, jak kupiliśmy wreszcie piekarnik, po wielu miesiącach odkładania tego na bok i zwlekania, że słów brakuje, by to opisać. Już po pierwszym obiedzie zrobionym w piekarniku czuliśmy ogromną różnicę w smaku potraw i teraz wiemy, że jemy znacznie zdrowiej. Dlatego zawsze będę twierdzić, że piekarnik jest w domu niezbędny. Do tego patelnie, duże miski, szczypce do potraw i zmywarka.
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-03-18, 13:52   

Według mnie zupełnie niezbędnymi w kuchni jest - lodówka, kuchenka, piekarnik - dobrze by było też mieć zmywarkę, jednak jeszcze bez niej da się jakoś obejść.
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-12, 12:06   

może to zabrzmi zabawnie ale dla mnie niezbędna jest roleta, mam okna na południe i nie byłabym w stanie nic zrobić

listwa przyszybowa
 
     
bierendaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 88
Wysłany: 2018-04-26, 18:41   

Ze sprzętów to raczej każdy wie co jest potrzebne. Lodówka, ekspres, mikser, może robot kuchenny. Ale trzeba też zadbać o inne wyposażenie kuchni. Mi bardzo podobają się porcelanowe rzeczy więc teraz szukam w sklepie https://homeandpassion.pl/katalog-produktow/kubki-porcelanowe ciekawych wzorów kubków porcelanowych. O takich rzeczach też pamiętajcie.
 
     
Mimichaska
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 86
Wysłany: 2018-04-30, 20:04   

W kuchni to niezbędne sa przede wszystkim dobre przyprawy. Ja to nie znoszę nijakich potraw. Dobrze jest postawić na jakieś gotowe mieszanki do mięs. Wśród takich jest spory wybór jeżeli chodzi o drób. Mi najbardziej smakuje przyprawa do złotego kurczaka z Knorra. Ale dużo jem kurczaka więc kombinuje ze smakami :)
 
     
GoodOldThings 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-05-09, 10:13   

Oprócz niezbędnych sprzętów do kuchni, warto pomyśleć również o dodatkach i ozdobach w oryginalnym stylu,a akurat na GoodOldThings znajdziecie ich szeroki wybór, warto zerknąć :)
_________________
https://allegro.pl/uzytkownik/GoodOldThings?order=m
 
     
bob46

Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-05-19, 10:11   

garnek do gotowania szparagów. Szczególnie teraz w sezonie ;)
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-05-21, 09:17   

Według mnie rzeczami niezbędnymi w kuchni są przede wszystkim: zmywarka, piekarnik, kuchenka, mikrofalówka etc. nie wyobrażam sobie kuchni bez tych podstawowych sprzętów.
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2018-05-21, 14:48   

Teraz w lidlu jest tydzień francuski to sobie sprawdź, jakie rzeczy można kupić:D Tutaj dostępna jest gazetka lidl zobacz sobie to w wolnej chwili. Podoba mi się to, że lidl ma tanie atrakcyjne ceny.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-05-24, 08:39   

Ostatnio też widziałam wiele świetnych gadżetów do domu tu: wyposażenie domu sklep internetowy. Sprzęty AGD, RTV, elektronika, akcesoria domowe - wszystko u nich kupicie. Jest to też świetne miejsce na parapetówkowe inspiracje. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich oferty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13