Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ponadczasowo urządzić mieszkanie?
Autor Wiadomość
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2017-01-20, 14:50   Jak ponadczasowo urządzić mieszkanie?

Jak urządzić mieszkanie, którego wystrój oprze się tymczasowym modom i będzie wyglądało dobrze teraz, za 5 i za 20 lat?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-01-20, 15:47   

 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-01-20, 15:47   

Proste - wybieraj takie dodatki, meble i kolory, które nie wynikają tylko z aktualnej mody, ale przewijają się w magazynach wnętrzarskich od lat.
Możesz też czerpać ze znanych stylów.
Warto będzie rozważyć pomoc projektanta wnętrz. Tutaj https://www.deconova.pl/ możesz sprawdzić na czym dokładniej taka pomoc polega.
Myślę, że to najłatwiejsze rozwiązanie.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-01-26, 21:09   

Bardzo ciekawą ofertę mebli znajdziesz tutaj: https://designtown.pl/. Myślę, że wiele z nich oprze się upływowi czasu, zarówno w kwestii wyglądu jak i trwałości. Mam zamiar tam zakupić meble do swojego domu, który jest w etapie wykończenia. Sklep ten poleciła mi znajoma, która zajmuje się aranżacją wnętrz, dlatego zdecydowałem się na niego. Szczególnie podobają mi się od nich łóżka do sypialni, które mają wszystko to czego szukam. Zastanawiam się również nad fotelem z podnóżkiem.
 
     
EkoCeluTerm.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 26
Wysłany: 2017-01-31, 11:10   

Ponadczasowe urządzenie mieszkania to moim zdaniem w pełni nowoczesny styl i taki który właśnie Wam jako mieszkańcom najbardziej będzie się podobał, od tego należy zacząć. Podstawą jest odpowiednia aranżacja, dekoracje i dobór mebli wraz z ich kolorystyką.
_________________
www.EkoCeluTerm.pl
 
     
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2017-02-28, 16:06   

Ja bym postawiła na klasyczne meble a bawiła się tylko dodatkami. Np. jeśli chodzi pokój dla dziecka czy nastolatka to ja bym wybrała jasne meble a dodatki stosowanie do wieku- najpierw z bajek potem powazniejsze. Fajne, białe meble do pokoju młodzieżowego można znaleźć tutaj: http://www.forte.com.pl/m...lodziezowy.html
 
     
DomyHybrydowe
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-05-22, 06:56   

W zasadzie nie ma takiego materiału czy dodatków, który nie ulegałby zmianie, modzie w przeciągu kilkunastu lat, nie jest to zwyczajnie możliwe i sam wystrój mieszkania też trzeba systematycznie odświeżać, zmieniać.
_________________
www.DomyHybrydowe.pl
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2017-06-17, 06:37   

Na pewno wystrój będzie ponadczasowy jeśli zadbamy o to żeby meble były designerskie ale jednocześnie funkcjonalne jak np regał drewniany z Enyoart.
 
     
lawina 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-02-20, 15:24   

My mieliśmy takie podejście, że kładziemy wszystko bez krzykliwych wzorów - czyli gładkie ściany i podłogi, żeby w razie czego można było łatwo przemalować albo zmienić. Do tego funkcjonalne i wygodne meble, które są raczej w minimalistycznym stylu, z kilkoma wyjątkami i ich nie ruszamy. A jeśli zachce nam się zrobić jakieś zmiany w aranżacji, po prostu wymieniamy dodatki, ewentualnie kombinujemy z regałem na książki czy przyprawy. Dzięki temu możemy poszaleć z dekoracjami, a nie wydawać astronomicznych sum.
 
     
sylwiakaczor
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-02-23, 12:25   

Polecono mi meble włoskie http://www.stylowe-kuchni...sp--z-o-o-.html aby urządzić stylowo i ponadczaosowo swoje wnętrze. Jak wam się podobają? Zaproponujecie coś jeszcze? :)
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2018-02-26, 15:58   

Według mnie jeżeli chcemy urządzić mieszkanie tak, aby było ono ponadczasowe, warto postawić na meble kolonialne. Szeroki wybór takich propozycji możemy znaleźć w ofercie sklepu Nel Meble http://nel-meble.pl/ . Są one przepięknie wykonane, bardzo solidnie i co najważniejsze, bez wątpienia będą się wspaniale prezentowały przez długie lata:).
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 634
Wysłany: 2018-02-27, 02:06   

Chcąc mieć nowoczesne wnętrze, na ścianę dobrze byłoby nałożyć fototapetę. Gdybyś chciał dokonać jej zakupu, zajrzyj do sklepu internetowego https://www.swiat-obrazow.pl/ i dokonaj zakupu tej, która najbardziej Ci się spodoba!
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-02-28, 20:47   

Jeśli chcesz mieć takie uniwersalne wnętrze, postaw na uniwersalne meble. Meble takie jal np. ławy w tym stylu https://www.kupujemymeble.pl/lawy.html czy meblościanki, nigdy nie wyjdą z mody. Zaszalej z dodatkami - poduszki, obrazy, narzuty itp. Te elementy łatwo można zmienić.
 
     
marando 
marando

Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-03-01, 13:10   

Myślę, że styl industrialny jest sam w sobie ponadczasowy, tym bardziej, że tak entuzjastycznie został przyjęty za granicą, jak i w Polsce.
_________________
Każdy z nas chce mieć pięknie oświetlony dom
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-03-05, 11:19   

W tym przypadku warto zdecydować się przede wszystkim na wybór dobrych materiałów jakich użyjemy do aranżacji wnętrz i kolorystykę która zawsze będzie na topie. Na pewno jeszcze długo nie zniknie beton architektoniczny czy panele szklane, fototapeta 3D.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2018-05-28, 11:00   

lawina napisał/a:
My mieliśmy takie podejście, że kładziemy wszystko bez krzykliwych wzorów - czyli gładkie ściany i podłogi, żeby w razie czego można było łatwo przemalować albo zmienić. Do tego funkcjonalne i wygodne meble, które są raczej w minimalistycznym stylu, z kilkoma wyjątkami i ich nie ruszamy. A jeśli zachce nam się zrobić jakieś zmiany w aranżacji, po prostu wymieniamy dodatki, ewentualnie kombinujemy z regałem na książki czy przyprawy. Dzięki temu możemy poszaleć z dekoracjami, a nie wydawać astronomicznych sum.


to my u siebie podobnie zrobiliśmy. postawiliśmy na ponadczasowe rozwiązania i takie które w razie zmiany koncepcji łatwo wymienić. ściany wymalowaliśmy duluxem eascare. panele mamy drewniane - bo solidne, ale w razie czego przecież też można przemalować. to samo tyczy się mebli, a dodatki to wiadomo można zmieniać w każdym momencie tanim kosztem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12