Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekty domów nowoczesnych
Autor Wiadomość
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2016-09-16, 09:18   

Wraz z żoną poszukiwalismy przed budowa ciekawych ladnych projektow wraz z nowatorskimi rozwiazaniami. zalezalo nam na domu z dobrymi materialami i izolacyjnoscia aby obnizyc koszty uzytkowania do rozsadnego poziomu. POmogła nam firma dd projekt z Krakowa, która świetnie zaprojektowała nasz dom specjalnie pod nasze potzreby, co więcej nadzorowała jego budowę,a to chyba najtrudniejsze zadanie jest. Byliśmy bardzo zadowoleni.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-11-02, 14:45   

 
     
DomenaDom.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-11-02, 14:45   

Nie bardzo rozumiem, co ma projekt nowoczesnego domu do poziomu wykonanej izolacji, w każdym przypadku musi być ona zrobiona, bo jest to kluczową kwestią, niezależnie od wybranego projektu, na który będziemy chcieli postawić. Wykończenie wnętrza to już osobna sprawa.
_________________
www.DomenaDom.pl
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-01-31, 22:23   

Mnie najbardziej na budynkach podoba się takie szkło profilowe http://stefania.pl/pilkington-profilit/ . Moim zdaniem to arcydzieło, uwielbiam fotografować taką architekture. Nowoczesność pokazuje jak Polski krajobraz poszedł w tej kwestii do przodu. U Nas w Wrocławiu, mnóstwo jest takich budynków w centrum czy na obrzeżach.
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-03-14, 11:45   

To do mnie ostatnio bardzo trafiły projekty z domywzieleni, wydają mi się bardzo przemyślane i nie ma w nich miejsca na jakieś przypadkowe rozwiązania, do tego chciałam właśnie czegoś innego niż wszyscy mają ale z drugiej strony bez jakiejś ekstrawagancji i ta zieleń wprowadzona do wnętrz bardzo mi się spodobała, tym bardziej, że i tak zawsze chętnie otaczałam się roślinami chociaż wbardziej tradycyjnej formie
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2017-04-12, 09:11   

Ja też całkiem niedawno szukałem interesującego projektu, ale nawet nie miałem czasu, by wszystkim dokładnie się zająć. Na całkiem rzetelną pomoc mogłem liczyć dzięki http://6-dzielnica.pl/all...tko-za-ciebie/. Wszystko elegancko ogarnęli, załatwili pozwolenia, przygotowali świetny projekt. Fajnie, że jeszcze można trafić na prawdziwych fachowców. ;-)
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2017-04-13, 18:27   

Projekt to bardzo ważna sprawa... jednak powiem Wam, że przed budową domu, dobrze jest także przeprowadzić badania gruntu :) W ten sposób możemy mieć pewność, że nasz dom będzie stał w dobrym miejsc!
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 434
Wysłany: 2017-04-20, 16:48   

Biuro Projekty Prestige oferują rózne projekty, mają atrakcyjne domy z poddaszem i też takie parterowe. Każdy znajdzie odpowiedni projekt dla siebie.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2017-05-18, 05:53   

Projekt domu musi być wybrany na chłodno i zdroworozsądkowo, ponieważ w wielu przypadkach jest to inwestycja na całe życie, wiec nie podejmujmy takiej decyzji zbyt pochopnie. Sam projekt powinien też w 100% spełniać nasze oczekiwania i sprostać naszym wymaganiom względem nowego domu.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2017-06-30, 13:59   

Obecnie budowanych jest coraz więcej nowoczesnych domów, projektów takich domów też pojawia się coraz więcej. Najłatwiej znaleźć taki przez internet, tu https://www.archido.pl/52...ow-nowoczesnych mają setki takich projektów - niektóre robią spore wrażenie, także przejrzyjcie je sobie.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-07-16, 14:28   

Dla mnie gotowe projekty domów to dosyć ekonomiczne rozwiązanie. W przypadku takiego rozwiązania, koszty są dość przewidywalne, a dostosowany do działki i potrzeb Kupującego projekt ogranicza wydatki na ewentualne przeróbki. Oczywiście należy wybrać konkretną firmę, która oferuje dużą ilość różnorodnych rozwiązań projektowych takich domów. Mogę Wam podrzucić namiar na https://www.archido.pl/ . Sami zobaczcie, czym dysponują ale zdecydowanie jest w czym wybierać.
 
     
Kalopek
Nowicjusz

Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2017-08-10, 23:24   

Ja przy budowie domu postawiłem na dom energooszczędny tak więc ważnym elementem dla mnie było zadbanie o najdrobniejsze szczegóły. Schody zaczęły się przy wyborze elewacji domu. Wynająłem do tego firmę, która miała znaleźć odpowiedni system ocieplenia do mojego domu. Postawiliśmy na system Caparola LONGLIFE ponieważ jest on przeznaczony również pod domy pasywne oraz energooszczędne. Ogólnie z ich systemami możecie zapoznać się na stronie http://www.caparol.pl/ . Ja jestem mega zadowolony z ocieplenia oraz samego wyglądu elewacji ponieważ wybraliśmy bardzo fajną technikę jej ozdoby Accento.
 
     
DachyZapolski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-10-09, 11:21   

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć także dobrego i solidnego dachu, jego pokrycia,a akurat pod tym względem będziemy mogli pomóc, zerknijcie na DachyZapolski.com
_________________
www.DachyZapolski.com
 
     
zuii 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-10-11, 18:13   

To prawda - solidny dach to podstawa. Dobrze piszesz poprzedniku :>
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-28, 21:37   

Przy domach nowoczesnych przede wszystkim warto pomyśleć nad odpowiednio dobranym pokryciem dachowy do elewacji. Dachówka w kolorze antracytowym bądź czarny będzie super opcja a najlepiej o nietuzinkowym modelu np. Smaragd.
 
     
maciejj862 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 139
Wysłany: 2018-02-23, 17:59   

Z pewnością warto wybudować taki dom, ale trzeba wziąć pod uwagę wyższe koszty. Co do projektu, to w sieci powinny takie być, choćby na stronach pracowni architektonicznych, jak MG Projekt - są dość profesjonalne i stosunkowo tanie, sprzedawane są bowiem przez autorów, a nie pośredników.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12