Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka idealna
Autor Wiadomość
pioni222

Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-02-21, 08:00   Pożyczka idealna

Nowoczesne pożyczki na Ratalska.pl to zupełnie nowa oferta pożyczkowa, którą już docenili klienci poszukujący dobrych i preferencyjnych pożyczek. W firmie można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, a całe zobowiązanie można rozłożyć aż do 24 rat. Bez względu na to, czy potrzebujesz kilkuset złotych czy kilku tysięcy, firma z pewnością będzie miała dla Ciebie doskonałą i atrakcyjną do spłaty ofertę pożyczkową.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2018-02-22, 22:13   

 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2018-02-22, 22:13   

Dla mnie najlepsze pożyczki są na Extra Portfel. Zwłaszcza jeżeli szukasz ciekawych chwilówek ;) Co prawda nie jestem ich wielkim fanem, ale rozsądne korzystanie z nich może być bardzo pomocne. Zwłaszcza jeżeli ktoś potrzebuje pieniędzy z dnia na dzień.
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2018-02-25, 21:36   

Bardzo korzystną ofertę ma http://concash.pl/ . Istotnym plusem jest także to, że nie sprawdzają BIK ani KRD więc nawet jeśli ktoś ma jakieś zadłużenie może otrzymać pieniądze. Wniosek można złożyć przez Internet więc to też spora wygoda i oszczędność czasu.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2018-03-06, 12:49   

Pożyczka to tylko problemy. Przekonała się o tym masa ludzi, którzy teraz mają potężne długi. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to polecam skorzystać z usług firmy, która zajmuje się pomocą w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej. Opinie o niej można poczytać na fb - https://www.facebook.com/...=page_internal. Według mnie warto, bo dzięki temu można na nowo ułożyć sobie życie.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-03-07, 23:33   

Idealna pożyczka to jak własny ojciec wręczy Ci banknoty i powie "oddasz kiedy będziesz miał" XD
 
     
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2018-03-09, 10:50   

Faktycznie;-), ale tak realnie rzecz ujmując - nie lepiej wziąć kredyt?
 
     
madger 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2018-03-12, 16:50   

Dość ciekawe propozycje są np. tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe :) Moim zdaniem jak najbardziej warto się temu bliżej przyjrzeć ;)
_________________
Jedyną rzeczą gorszą od tego, że o nas mówią, jest to, że o nas nie mówią.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-03-12, 23:08   

Świetnym rozwiązaniem jest również zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który umożliwia staranie się o nią jest https://concash.pl/ - serwis pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Niewątpliwym atutem tego typu pożyczek jest fakt, że są nisko oprocentowane, a ich spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat!
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-04-13, 13:24   

Jakby to było takie proste :D Niestety nie ma jednej recepty na idealną pozyczkę. Trzeba trochę się naszukać zanim znajdzie się idealną opcje. Ja tak znalazłam pożyczkę od https://mikrorata.pl U nich dostałam parę tysięcy bardzo fajnie rozłożone bo na 24 wygodne raty :)
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2018-04-18, 07:34   

Co do długiego okresu spłaty i spore rozpiętości jeżeli chodzi o kwotę pożyczki to bardzo fajną ofertę ma firma https://kredyt123.pl/ Proponują wiele kredytów ale interesujący większość kredyt gotówkowy można u nich wziąć na nawet 120 tysięcy i rozłożyć go na 120 miesięcy. Ja co prawda na taki duży się jeszcze nie decydowałam, ale mniejsze mam sprawdzone :)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-04-20, 09:19   

Nie ma idealnych pożyczek. Pożyczki to zło i powinno się od nich trzymać z daleka
 
     
Grzesio
Nowicjusz

Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-04-20, 10:55   

Nie zgodzę się z Tobą, że pożyczki to zło. Sam wiele razy zaciągałem pożyczki, do tego w sposób internetowy i jeszcze ani razu nie żałowałem. Co prawda, dokładnie sprawdzam oferty z pomocą opiniuj pozyczke.pl, gdzie mam zestawienie wszystkich, wraz z kosztami itp. Dobrze wybrana oferta potrafi ułatwić życie :)
 
     
1paulinqa
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-05-10, 16:10   

Idealną pożyczkę można bez problemu znaleźć na porównywarka kredytów hipotecznych kredytna4kolka.pl , nie trzeba chodzić do każdego banku z zapytaniem o ofertę :) W tym rankingu wszystko jest w jednym miejscu, co bardzo pomaga w podjęciu decyzji.
 
     
Piranka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-05-11, 22:22   

Rzeczywiście porównywarki to naprawdę dobre rozwiązanie, ja jednak zastanawiam się czy nie uzupełnić tego o ranking pożyczek ratalnych pozycznaraty.pl. Co uważacie o tej stronie jak i o samym rankingu? Bo jak dla mnie wygląda to naprawdę bardzo ciekawie, ale chętnie posłucham też Waszego zdania
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2018-05-17, 15:29   

To prawda w kredyt123 opinie znajdziecie ciekawe oferty kredytowe. Bo oferują nie tylko duże kwoty kredytowania na długi okres ale i dogodne warunki . Szybka decyzja to duży plus tak jak mało formalności.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12