Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wentylacja w łazience
Autor Wiadomość
ActiveClima_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-03-14, 13:04   

Akurat to jest właśnie nasza specjalizacją więc jeżeli ktoś w przyszłości będzie miał problem z wentylacją w swojej łazience lub domu to warto zerknąć, służymy pomocą :)
_________________
www.ActiveClima.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 97
Wysłany: 2018-03-19, 12:14   

 
     
nowos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 97
Wysłany: 2018-03-19, 12:14   

Jeżeli się już zdecydujecie na montaż wentylacji w łazience to warto poczytać jak o nią dbać. Tutaj przykładowo macie artykuł, który dotyczy odpowiedniego czyszczenia systemów wentylacji: http://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ . Powiem wam, że kiedyś nie przywiązywałem wagi do regularnego czyszczenia systemów. Teraz czyszczę stale i czuję różnicę między kiedyś, a dziś. Powietrze, którym oddycham jest zupełnie inne, a na dodatek ciągle nie kaszlę.
 
     
Klimatech.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-08-24, 09:56   

Wentylacja w łazience jak i każdym innym pokoju powinna być przede wszystkim drożna i od tego trzeba zacząć mając na uwadze jej instalację. To szczególnie istotne jeżeli dane pomieszczenie narażone jest na duża wilgoć.
_________________
www.Klimatech.pl
 
     
bador
Ekspert

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 403
Wysłany: 2019-01-31, 14:08   

Dobrze mieć w łazience takie wentylatory sufitowe https://amper.pl/wentylatory-sufitowe . W zależności od wielkości trzeba dostosować ich ilość. W łazience dużo pary się zbiera, więc z reguły są problemy z wilgocią
 
     
Homevap.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 20
Wysłany: 2019-02-22, 14:03   

Co do wentylacji która jest sprawna i drożna- pełna zgoda, natomiast ze swojej strony polecam również zainwestować w nawilżacz powietrza, który znacznie ułatwia i poprawia komfort mieszkania, zobaczcie na Homevap.pl
_________________
www.Homevap.pl
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-04-17, 16:34   

, jesli szukasz fachowcow w tej materii, polecam Ci https://www.warszawa.bartoszwentylacja.com.pl/ ktorzy na pewno doradza i wybiora najdopowiedniejszy sposob!! wentylacja, wbrew pozorom to wazny element kazdego domu i warto zadbac o jej odpowiednie zamontowanie ;)
 
     
pavlova 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-17, 21:12   

U mnie zdarzyło się tak, że był jakiś problem z kratką wentylacyjną, zatkało się coś lub te szczebelki się zapadły. Miałam straszną wilgoć, dziwnt zapach... w końcu mój szwagier zorientował się o co chodzi i musieliśmy się z tym uporać. Dlatego polecam każdemu dbać o ten element w domu.
_________________

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-12-09, 12:49   

Jeżeli przyszedł moment prac w zakresie wentylacyjnych to mogę jak najbardziej polecić jeden z najlepszych artykułów w tej tematyce, a mianowicie - Ile kosztuje projekt wentylacji mechanicznej? o czym będziecie mogli dowiedzieć się tutaj https://sobir.pl/ile-kosztuje-projekt-wentylacji-mechanicznej/ ponieważ jednak nie jest to wcale takie proste. A co najważniejsze kluczowe dla osiągnięcia odpowiedniej wymienialności powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie, no i dajcie znac jakie kroki podjęliście!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13