Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto
Autor Wiadomość
Cypi
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-02-16, 00:09   Auto

Szukam obecnie dobrego samochodu, glownie potrzebuje go na dojazdy do pracy no i czasem gdzies poszalec za miastem :D Mysle ze tak w granicach 40-55 tys zl bedzie spoko. Zauważylam ,że wiele moich znajomych jezdzi peugeotami, wiec wydaje mi sie ze to solidna marka. Macie jakies pomysly?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-02-19, 13:16   

 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-02-19, 13:16   

Miałem straszny problem, bo dwie szyby dość mocno mi pękły i muszę je wymienić. Koszty z tym związane są duże, a nie spodziewałem się nagle takich wydatków. Co myślicie o tym sklepie > https://szyby24.pl/pl/ który oferuje szyby zamienne do różnych aut ? Bardzo podoba mi się ich cena i fakt, że przesyłka jest ubezpieczona. Mógłbym całkiem sporo zaoszczędzić na wymianie, dzięki takim zamiennikom.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-02-27, 00:35   

Ja myślę, że w tej cenie lepsza będzie Skoda. Nowsze modele wyróżnia bardzo niska awaryjność.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2018-02-27, 21:27   

mnie znowu się podoba ten model 3008 od peugeota - dostał nawet tytuł samochodu roku 2017. I w środku mega wykończony i w ogóle świetny design, francuzi piękne auta robią moim zdaniem
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-03-19, 13:00   

Nie widziałem go szczerze mówiąc, ale jednak jestem wierny japońskiej motoryzacji i niezmiennie korzystam z ich aut. Teraz mam Hondę Civic 5D, która kupiłem rok temu w HondaPlaza i jestem bardzo zadowolony. Nowoczesny design, bardzo dobrze się prowadzi i ma pazura. Możesz jeszcze sprawdzić ich ofertę bo z tego co widziałem wczoraj, trwa jeszcze wyprzedaż rocznika 2017.
 
     
darekszylski
Nowicjusz

Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-03-21, 12:43   

Ja polecam firmę Mazda. Jestem z niej bardzo zadowolony.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-03-21, 23:24   

Dla mnie drugie miejsce, aktualnie też jeżdżę mazdą, wcześniej służbową skodą, wiadomo dużo zależy od modeli i rocznika:) Mazda lepsza dla tych co poza miastem lubią poszaleć:D
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-04-06, 12:31   

Zgadzam się wiele zależy od kwoty jaką mamy do wydania i co ważne do czego będzie nam służył. Ja byłbym za Hondą ( moim zdaniem w Twoim przypadku dobrą opcją będzie Honda Civic generacji od VIII do X. Piękny design, porządne wykonanie i ma w sobie "to coś". Polecam jednocześnie sprawdzić kanał HondaPlaza na Youtubie, gdzie omawiają i testują ten model :)
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-04-18, 20:29   

Ja ostatnio byłem w trakcie poszukiwan kilku części do auta oraz błotniki do przyczep samochodowych które znalazłem tutaj https://unitrailer.pl/product-pol-43-Blotnik-do-przyczep-samochodowych-metalowy13-Unitrailer.html Dla zmotoryzowanych polecam stronę bo maja bardzo bogatą ofertę i warto będzie skorzystać w przyszłości :)
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-04-23, 20:51   

Rewelacyjnym autem na co dzień dla rodziny i do szaleństw poza miastem jest Ford. Świetnym, funkcjonalnym moim zdaniem może się okazać Fiesta lub Focus. Najlepiej wybrać się do Auto Plaza w Warszawie, który jest dealerem Forda i doradzi w wyborze. Oferuje zarówno auta nowe jak i używane więc jest w czym wybierać. Dodatkowo klienta otacza opieką serwisową, diagnostyczną i naprawczą. Wszystko można załatwić w jednym miejscu co jest w codziennym życiu niezwykle wygodne.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-14, 07:58   

O nowe auto warto również zadbać i wymienić wycieraczki samochodowe, szczególnie że jesteśmy w okresie wiosenno-letnim, czyli gdzie często pojawiają się gwałtowne opady deszczu. Ze swojego doświadczenia kierowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem mogę polecić Ci producenta Visee. Na ich stronie internetowej poprzez konfigurator możesz je dobrać, a następnie przekieruje Cię on do sklepu z częściami w Twojej lokalizacji, gdzie będziesz mógł je kupić. Moim zdaniem pod względem dopracowania (stalowe mocowanie, równomierne zużycie na całej długości pióra) i jakości ściągania wody z powierzchni szyby są jednym z najlepszych na ten moment rozwiązań.
 
     
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-05-21, 11:38   

Raczej kup sobie auto z salonu, bo z używanymi różnie to bywa szczególnie jak masz daleko do pracy i nie wiesz tak naprawdę co w nim jest pod maską... Ja już tak sobie raz kupiłam takie auto używane co więcej stało u mechanika niż jeździło. Teraz do nowego samochodu oglądam wzmacniacze samochodowe na stronie https://www.ceneo.pl/Wzmacniacze_samochodowe i nie bardzo wiem który wybrać... Czy ktoś może się na tym zna i mi podpowie?
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2018-05-21, 14:05   

Z salonu? To ogromne koszty... Ja bym chyba jednak wolała kupić od osoby prywatnej.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2018-05-24, 17:59   

Dla mnie auto, pojazd to po prostu rzecz która służy do praktycznych celów. Ale ja też prowadzę firmę więc jak wybieram samochód to patrze ile na niego się zmieści towaru ;D też planujemy zainwestować w nowy traktor. Rozglądaliśmy się juz jak to cenowo wygląda na serwisie https://allegro.pl/listing?string=ursus Tak najłatwiej się szuka okazji motoryzacyjnych
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 995
Wysłany: 2018-06-12, 11:55   

Moim zdaniem bardzo fajną opcją jeśli chodzi o samochód jest Mazda. Jest bardzo ciekawy jeśli mówimy o wyglądzie a oprócz tego ma całkiem dobre osiągi. No i nie da się ukryć, że jest sprawdzony i ceniony przez wielu ludzi. Zobaczcie ofertę od https://wrobel.mazda-dealer.pl/ , może akurat coś wam się spodoba.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13