Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Męska kuchnia
Autor Wiadomość
Chene.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lis 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-11-19, 10:26   

To prawda, w dzisiejszym czasie zmywarka powinna być standardem wyposażenia w każdej kuchni i trudno jest się bez niej obejść, poza tym warto postawić na jej odpowiednią kolorystykę np: ścian czy podłogi i zastosować odpowiednie materiały do jej wykończenia.
_________________
www.Chene.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: 2017-01-11, 12:16   

_________________

 
     
mikadam 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 29
Skąd: Kalembina
Wysłany: 2017-01-11, 12:16   

Ja bez zmywarki potrafię funkcjonować :) W swojej wymarzonej kuchni stawiałbym raczej na przydatne sprzęty agd, jak na przykład ekspres do kawy, sokowirówkę czy inne cuda techniki, które bardzo pomagają mężczyznom w odalezieniu się w roli kury domowej :)
_________________

 
     
wesner 
Nowicjusz
Andrzej

Dołączył: 10 Mar 2017
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-10, 14:03   

Niby czym ma się różnić kuchnia męska od kuchni damskiej ? Niech mi ktoś to wyjaśni
 
     
Sebastian1578
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 63
Wysłany: 2017-05-18, 11:44   

Ja tam nie widzę różnicy. No może w męskiej kuchni powinna być mikrofala, bo to szybki sposób na odgrzanie jedzenia :D. Moja na przykład to model marki KERNAU, o taka https://www.kernau.com/ka...lnostojace.html. Działa bardzo fajnie. W mgnieniu oka podgrzewa potrawy, dzięki czemu nie muszę długo czekać w kuchni. W dodatku ma kilka fajnych funkcji ułatwiających funkcjonowanie w kuchni :)
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2017-05-22, 09:10   

Tutaj http://www.designer.ski/p...Barowe-205.html są dostępne stoły barowe. Super wyglądają i nadają się nawet do małej kuchni. Uważam, że dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Nie tylko nadają stylu, ale również są bardzo praktyczne i funkcjonalne.
 
     
anna357 
Nowicjusz

Dołączyła: 12 Paź 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-10-12, 20:55   

A propo kuchni i lodówki, która w każdym domu jest. Moim zdaniem bardzo praktyczna i fajnie wyglądająca jest naklejka na lodówkę https://stikero.pl/product-pol-544-Naklejka-na-lodowke-Blekitna-glebia-1502.html Tu we wzorze błękitna głębia. Po pierwsze jest to ciekawe. Po drugie fajny pomysł na cos nowego. Szybko i sprawnie można to zrobić i dodatkowo w niskiej cenie. Warto mieć takie rzeczy na uwadze. A poza tym dopasowują Ci rozmiar do Twojej lodówki, łatwo się to nakleja i czyszczenie nie sprawia żadnego problemu a więc warto taka kwestię przemyśleć. Myślę, że to fajna sprawa.
 
     
zuzia.gola
Budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 194
Wysłany: 2017-10-14, 22:00   

Jak dla mnie minimalizm, minimalizm i jeszcze raz minimalizm. Do tego wszystko w szafkach, nie trzeba wtedy tyle sprzątać i jest wiele łatwiej zachować porządek. Idealne projekty widziałam tutaj http://www.vision-studio.com.pl/ . Jest w czym wybierać.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-11-26, 11:42   

Męska kuchnia moim zdaniem powinna być dość minimalistyczna.Producent mebli kuchennych Lupus ECO ma sporo takich zestawów mebli kuchennych które moim zdaniem sprawdzą się w tzw meskiej kuchni. Proste, klasyczne i w męskich kolorach np czerń. Zerknijcie sobie.
 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-12-06, 13:46   

Grunt aby kuchnia była funkcjonalna i właśnie na tym polecam skupić się w pierwszej kolejności, kluczowy jest wybór mebli i nie warto ograniczać się tylko do stylu minimalistycznego.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
matron
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-12-13, 11:54   Kuchnia

Słuchajcie, ja wkrótce wprowadzam się do swojego pierwszego "m" i mam do Was pytanie odnośnie kuchni (połączonej z salonem, taki aneks). Chciałbym aby moje wnętrza wyglądały dosyć elegancko, w końcu to będzie moje miejsce, gdzie będę przyjmował gości. Znajomy podesłał mi artykuł w poradniku Duluxa - https://www.dulux.pl/pl/i...rkusowa-kuchnia , z którego wynika, że ostatnio sporą popularnością cieszy się turkusowy kolor. Nie ukrywam, zainteresowało mnie to rozwiązanie, niemniej chciałbym również zastanowić się nad tym i skonsultować z kimś. Może Wy zetknęliście się u siebie lub u kogoś z turkusowymi ścianami. Będę bardzo wdzięczny za komentarze.
 
     
lusbet__pl 
Nowicjusz
lusbet.pl

Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-06, 14:48   

dla mnie męska kuchnia to przede wszystkim stonowane/ szare kolory ścian i proste meble. Świetnym pomysłem wydaje się obłożenie ścian lub przestrzeni między blatem płytami z betonu architektonicznego ;)
_________________
_______

lusbet.pl
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-02-16, 22:02   

No właśnie, w meskiej kuchni raczej stonowane kolory i delikatne dodatki. Mój brat właśnie urządza sobie kawalerke i szukamy jakiś fajnych ale niezbyt wyszukanych dodatków. Pomyślałam o takiej macie na lodówkę https://stikero.pl/product-pol-3489-Mata-magnetyczna-jednokolorowa-Srebrna-090.html . Mata w srebrnym kolorze prezentuje się bardzo ładnie.
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 13:29   

Męska kuchnia kojarzy mi się przede wszystkim z prostotą praktycznością więc kolorystyka tez powinna zmierzać w tym kierunku, obowiązkowo na ścianę jak i podłogę warto wybrać fajny, ciekawy szablon płytek i do tego jasne meble.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
trevor 
Nowicjusz
trevor

Wiek: 52
Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-20, 22:55   

My faceci lubimy gadżety, więc w męskiej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych urządzeń. Mój brat właśnie urządzał sobie mieszkanie i chwalił się, że kupił płytę kuchenną Candy, którą może obsługiwać zdalnie przez smartofna i programować z wyprzedzeniem nawet do 10 godzin. Jak dla mnie super gadżet.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-03-21, 12:44   

Ja kupuje właśnie w takich marketach budowlanych jak Castorama, a później stosuje własne dodatki. Czesto korzystam z uchwytów meblowych firmy TCO https://www.tco.com.pl/ . Ponieważ są dużo bardziej funkcjonalne niż fabryczne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13