Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont starej kuchni
Autor Wiadomość
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-03-18, 13:58   

W przypadku remontu najlepiej zdać się na profesjonalną ekipę - dzięki temu będzie się miało pewność co do wykonania i bezpieczeństwa.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-22, 18:35   

 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-22, 18:35   

Wystarczy odmalować, bądź dać fototapetę a do tego nowe szafki z sieciówki i kuchnia odnowiona :)
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-03-25, 19:30   

No nie zawsze wystarczy odmalować bo remont to nie tylko malowanie. Ja niedawno robiłam generalny remont kuchni łącznie z przerabianiem wszystkich instalacji więc było naprawdę sporo roboty. Poza tym po remoncie zostało sporo gruzu, który trzeba było gdzieś wyrzucić. Administracja odmówiła pomocy więc na własną rękę organizowałam wywóz odpadów w Krakowie. Usługę zamówiłam od firmy DPR - przyjechal specjalnym autem z kontenerem i zabrali pozostałości po remoncie. Nawet nie musiałam niczego pakować - ekipa uprzątnęła "pobojowisko" po remoncie.
 
     
Ceo-shop.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 12
Wysłany: 2018-03-26, 11:50   

Fototapeta do kuchni nie jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli już to zdecydowanie polecam płytki lub panele szklane które pod tym kątem sprawdzą się najlepiej, są łatwe w utrzymaniu czystości.
_________________
www.Ceo-shop.pl
 
     
bador
Ekspert

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 403
Wysłany: 2018-04-09, 15:51   

zgadzam się z tym że do tej listy dodałbym jeszcze farby z przeznaczeniem do kuchni i łazienek przykładowo dulux easycare. chyba najlepsza jak do tej pory farba bo hydrofobowa czyli odpycha od siebie wodę i nie pozwala jej wsiąknąć w ściane. tanie rozwiązanie, łatwe też w aranżacji bo wybór kolorów jest przeogromny
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-04-10, 17:33   

Remonty to nic fajnego. Ja planuję generalny remont kuchni i wiem, że bez ekipy remontowej ani rusz. Do przerobienia jest instalacja elektryczna więc naprawdę roboty sporo. Zdecydowałam się na wynajem firmy Malhaus http://malhaus.pl/ bo oni robią generalne remonty. Wydaje mi się, że lepiej żeby całość robiła jedna ekipa niż różne po trochu.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-05-14, 13:56   

W momencie w którym decydujemy się na remont kuchni powinniśmy pomyśleć o tym, że baterie kuchenną również trzeba będzie wymienić.Najlepiej gdy wybierzemy coś stylowego ale jednocześnie bardzo dobrej jakości. Gdybyś szukała właśnie takiej baterii to na pewno warto zerknąć tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/ na dostępne produkty. Sądzę, że będą bardzo dobre wykonane.
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-21, 09:19   

W przypadku kuchni to uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie położyć płytki zarówno na podłogę jak i na ścianę, raz że praktyczne a dwa ładne, akurat podczas ich ułożenia możemy pomóc dzięki systemowi SVP, słyszeliście już o tym?
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
betina
Starszy budowlaniec

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 295
Wysłany: 2018-05-24, 08:21   

U mnie było masę roboty bo trzeba było skuwać stare płytki, zrobić lekką przebudowę i dopiero kłaść nowe. Na szczęście miałam dobrą firmę z polecenia http://jan-mrugacz.pl/ która poradziła sobie błyskawicznie z tym remontem
 
     
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-06-04, 10:20   

Jak chcesz mieć modną kuchnie to postaw na styl Vintage. Kuchnia indukcyjna z firmy SMEG jest droga ale wyglada mega! Zobacz sobie ją na stronie https://www.ceneo.pl/ofer...na-wolnostojaca Z reszta całe wyposażenie z tej firmy wymiata. Ja mam lodówkę i jestem bardzo zadowolona- w szarej kuchni czerwona lodówka.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 767
Wysłany: 2018-06-04, 10:49   

W związku z planowanym remontem w domu mam zamiar zakupić odkurzacz centralny, który mam nadzieję będzie zdrowszą alternatywą niż normalny pokojowy. Mam zamiar przystosować do jego instalacji dom podczas remontu a odkurzacz wybrałam na stronie https://www.eldom.eu/kate...lne-i-akcesoria. Mam nadzieję, że to dobry wybór bo mam tam również dostęp do akcesoriów potrzebnych do jego serwisowania
 
     
Enigma-Art.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-06-07, 11:27   

Przede wszystkim warto postawić zarówno na ładną, ciekawa kolorystykę płytek w kuchni jak i funkcjonalne meble, od tego zacznijmy. Pozostałe dodatki jak chociażby karnisze znajdziecie u nas, warto zerknąć :)
_________________
www.Enigma-art.pl
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-07-25, 16:01   

Jeżeli chodzi o remont to zapewne do sprzatania wynajmiesz usługi firm sprzątających to polecam Ci również zapoznać się z tym blogiem https://eclear.pl/blog/sprzatanie-mieszkan-ty-tez-masz-z-tym-problem/ aby odrazu się nie poddawać i nie zamaiwać firmy sprzatającej. Takie usługi sprzatające swoje kosztują a własna praca nie będzie cię kosztować nic po za czasem.
 
     
Term-Eko_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-01, 12:37   

Jeżeli chodzi o remonty, to zdecydowanie doradzałbym zatrudnienie profesjonalnej i fachowej ekipy która się tym zajmie, same akcesoria do wyposażenia kuchni czy jadalni bez problemu znajdziesz w sklepach internetowych.
_________________
www.term-eko.com.pl
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-08-24, 07:53   

Przy takim remoncie zawsze jest mnóstwo pracy, no i niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Także takie akcesoria jak na przykład wiadra budowlane. Są one bardzo przydatne w wielu sytuacjach - chociażby do przenoszenia różnych rzeczy, czy przygotowywania zaprawy. Warto zaopatrzyć się w nie przed rozpoczęciem prac.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12