Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala na konferencję w Warszawie
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2018-03-22, 22:18   Sala na konferencję w Warszawie

Witam,
Szukam sali na organizację konfererncji w Warszawie na ok. 100 osob. Zalezy mi przede wszystkim na dogodnym dojeździe i odpowiednio przygotowanej bazie noclegowej ponieważ wielu uczestników będzie z różnych miejsc kraju jak i za granicy.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2018-03-23, 08:40   

 
     
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2018-03-23, 08:40   

Na pewno jest wiele takich sal, ważne by ta wybrana była przystosowana do rodzaju konferencji.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2018-03-28, 14:40   

Myślę, że możesz sprawdzić ofertę Hotelu Lamberton Business & Conferences, ponieważ mają szeroką ofertę sal konferencyjnych w zależności od tego jak duża będzie Ci potrzebna. Do tego oczywiście mają zaplecze gastronomiczne i miejsca noclegowe, ale myślę że najlepiej będzie jeżeli zapoznasz się z dokładnym opisem tego miejsca tutaj: http://www.warszawa.salek...es/2774/26.html
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2019-04-16, 14:10   

W Łodzi jest też świetna sala, która idealnie nadaje się na organizację konferencji. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to polecam zajrzeć na stronę https://pomorska21.com/, gdzie można zobaczyć, jak taka sala wygląda w rzeczywistości.
 
     
minimka

Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-06-17, 08:46   

No widzicie, a nas czeka zorganizowanie małej konferencji w Białołęce i naprawdę nie mamy pomysłu, jak ma to wyglądać. Szef jednak kazał dzwonić do Willi Szamocin Villaszamocin.pl i zapytać, co ona ma do zaoferowania i jak wiele może nam po prostu pomóc w organizacji czegoś takiego. Bardzo jestem ciekawa, jak to będzie wyglądało.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13