Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Panel nadblatowy
Autor Wiadomość
Foxy_fox 
Nowicjusz

Dołączyła: 19 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-02-19, 12:03   Panel nadblatowy

Czym wykończyliście ścianę nad blatem w kuchni? U mnie wnętrze jest dosyć neutralne i nijakie w stylu i kolorystyce, chciałabym dodać mu trochę charakteru jakimś oryginalnym akcentem, myślę że ten fragment świetnie się do tego nadaje. Szkło hartowane, tak modne w ostatnich latach, jakoś do mnie nie przemawia, wolałabym coś bardziej nietypowego. Myślę o takich kafelkach mozaikowych: https://www.mozaikowe.pl/...rny-matowy.html - myślicie, że taki ciemny mat sprawdzi się w jasnej kuchni prawem kontrastu? Białe z tej serii też są świetne, ale chyba "zginęłyby" przy białych meblach...
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-02-22, 14:24   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-02-22, 14:24   

Takie szkło bardzo dobrze wygląda w kuchni.
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-03-09, 11:05   

Proponuję zastanowić się nad panelami szklanymi z ładnym nadrukiem lub kamieniem dekoracyjnym,to naprawdę znakomita ozdoba dająca poczucie luksusu i komfortu na lata.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-03-27, 09:38   

Szkło to śliczne i praktyczne rozwiązanie. Łatwo je wyczyścić nawet z tłuszczu. Jest "w jednym" kawałku więc nie ma też problemu z fugami. Wiele osób wybiera takie szkło z jakimś nadrukiem (np. ja ;) ). Ale takie szklane panele dostępne są też w wersji jednolitej - tutaj http://www.szklane.net/lacobel/ można zobaczyć jak to wygląda. I takie też są fajnym rozwiązaniem.
 
     
Lazienka.Shop 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-09-07, 11:28   

Według mnie to dobre rozwiązanie. Sam swego czasu je podpatrzyłem i wykorzystałem w swojej kuchni. Co do koloru, to raczej jasne niż ciemne z racji tego iż ciemna kolorystyka może znacznie pomniejszyć przestrzeń.
_________________
www.Lazienka.shop
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13