Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Meble kuchenne - gotowe, czy na wymiar?
Autor Wiadomość
Cypi
Nowicjusz

Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-12-28, 02:34   

Aranżacja kuchni nie musi być trudna, wystarczy poradzić się specjalistów. Ja sporo dobrego słyszałam o takich blatach wykonanych ze spieków kwarcowych https://www.e-stone.pl/spieki-kwarcowe Są bardzo higieniczne, bo proste w utrzymaniu czystości, ekologiczne i wytrzymałe. Sprawdzą się w każdej sytuacji.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-12-28, 10:45   

 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-12-28, 10:45   

Jak ktoś ma jakąś mega niewymiarową kuchnie to można zaszaleć i nabyć meble na wymier,
ale wiadomo, że to droższa opcja. Teraz gotowych zestawów mebli nie brak, zerknijcie sobie na meble kuchenne w Pruszkowie w firmie Jago Kuchnie - wybór mają duży.
 
     
Kamil98
Nowicjusz

Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 7
Wysłany: 2018-01-11, 08:40   

Kuchnia na wymiar jest bezapelacyjnie lepszym wyborem. Na gotowe meble nigdy bym się nie zdecydował, no chyba, że miałoby być to tylko chwilowe rozwiązanie. Ja mam swoje meble robiłem w studiu Max Kuchnie - https://www.maxkuchnie.pl/ . Na rozmieszczenie wszystkich szafek już miałem pomysł. Super, że wszystko udało się wykonać zgodnie z moją wizją. Jestem bardzo zadowolony.
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-11, 15:02   

Kuchnie na wymiar są idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Ułatwiają w dużym stopniu wykończenie takiego pomieszczenia.
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
TiciTaci 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 2018-01-15, 10:36   

Trzeba się liczyć z tym, że meble na wymiar będą tą droższą opcją natomiast gotowe komplety można znaleźć w lepszych cenach a też dobrej jakości trzeba tylko wybrać odpowiedni sklep, proponuje ten stół linosa mają duży wybór, szybką dostawę i solidne meble w nowoczesnym stylu.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-01-29, 14:37   

Zdecydowanie na wymiar. Kupując meble na indywidualne zamówienie można być pewnym, że przestrzeń kuchni zostanie wykorzystana w 100%. Szukając firmy, w której moglibyśmy złożyć na nie zamówienie, dobrze jest udać się do warszawskiego salonu https://www.interio-meble.pl/ (salon zajmuje się sprzedażą mebli Nolte Kuchen).
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-02-05, 12:51   

Nawet meble gotowe, systemowe mogą być bardzo dobrej jakości wykonania oraz w ciekawej kolorystyce, jeżeli nie wierzycie to zapraszamy na nasza stronę :)
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
bagan
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-02-05, 13:29   

Ja osobiście wolę na zamówienie, ale zgadzam się że i gotowe mogą być świetne.
 
     
matteo7 
Nowicjusz

Wiek: 39
Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-02-05, 15:38   

Zdecydowanie na zamówienie! Będzie można wykorzystać każdy centymetr przestrzeni i wszystko będzie wyglądało dokładnie tak, jak powinno. Ja u siebie dorabiałem meble na wymiar, bo niestety kuchnia, którą zastałem zupełnie nie spełniała moich oczekiwań. Na szczęście udało się uratować trochę przestrzeni i w końcu da się z niej korzystać jak trzeba. Z gotowych mebli niestety nie mogłem już nic dobrać, bo nic nie pasowało (nie tylko kolorystycznie, ale też wymiarami).
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-03-18, 14:01   

To zależy i od Twojego budżetu jak i od wymiarów kuchni - warto ją pomierzyć, żeby potem kupując meble gotowe nie być niemile zaskoczonym.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-22, 18:31   

Gotowe będą lepsza opcją tym bardziej ze są tanie, więc nie ma problemów z jej wymianą
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-03-28, 09:43   

Obecnie gotowe zestawy też są bardzo ciekawe i w różnych kombinacjach, jeśli jednak obawiasz się że nie będą pasować do Twojej kuchni to zajrzyj do nich https://eco.lupus.eu w swojej ofercie mają meble kuchenne na wymiar i gotowe zestawy, nowoczesne i ładne a ponadto w dobrej cenie i z błyskawiczną wysyłką.
 
     
TiciTaci 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 2018-03-28, 10:10   

Jeśli chodzi o mnie to jednak stawiałbym na meble na wymiar gdyż można zaaranżować całą wolną poweirzchnię, wszystko pasuje a efekt wizualny jest super. Świetne meble do kuchni wykonuje ta firma http://www.jago-kuchnie.c...y-pruszkow.html wysoka jakość produktów i duże doświadczenie, tworzą pięknę projekty dla każdej kuchni zarówno w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym.
 
     
serwiskop
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-03-28, 11:16   

Jeżeli chodzi o meble kuchenne to ja osobiście jestem zwolennikiem mebli na wymiar. Meble z sieciówki tez są dobre, ale bardzo często pozostają jakieś szpary lub puste przestrzenie, które później ciężko czymś zagospodarować.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2018-04-04, 09:07   

Ja zdecydowałem się na meble na wymiar, bo moja kuchnia jest niestety tak mała że musiałem się zdecydować na takie rozwiązanie. Był to jednak dobry wybór, bo wszystko wygląda świetnie. Wszystkim zajęła się firma Em-meble, którą mogę zresztą śmiało polecić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12