Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wanna do łazienki - jaka?
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2018-03-09, 18:39   wanna do łazienki - jaka?

Witam! Chciałam się poradzić w kwestii wyboru wanny do łazienki. Nie umiem się zdecydować :) wypatrzyłam wanny polskie Ravonświetne mają te wanny , i wiele osób chwali je sobie . Co mi radzicie ?
Ostatnio zmieniony przez nosio 2018-04-04, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 13:31   

Ostatnio zmieniony przez ProSVP_pl 2018-04-04, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 13:31   

Witaj na forum :) A jaki budżet na zakup wanny do łazienki posiadasz oraz generalnie jaki metraż? Bo do dużych łazienek bardzo dobrze sprawdzi się wanna narożna z hydromasażem.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
JarPol_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-04-03, 11:59   

Wybór wanny to ważna rzecz, przede wszystkim musisz patrzeć na wymiary i powierzchnie jaką chcesz przeznaczyć na tę wannę. Polecam wannę z hydromasażem jeżeli się już na wannę decydujesz.
 
     
Katka 
Prawie ekspert

Dołączyła: 13 Sie 2017
Posty: 337
Wysłany: 2020-05-29, 19:35   

Mi szczerze powiedziawszy najbardziej podobają się w łazienkach wanny wolnostojące, na przykład takie, jak ta na stronie internetowej https://www.lazienkiabc.p...150P-85552.html . Wyglądają one według mnie bardzo stylowo i elegancko ;) A Wy co o nich sądzicie? Kto z Was ma w domu taką wannę? Jesteście z niej zadowoleni?
_________________
...
 
     
robertoo 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 26
Wysłany: 2021-05-04, 09:05   

ja się wybieram po zakup wanny, właśnie otwierają sklepy budowlane i galerie
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 231
Wysłany: 2021-05-04, 09:31   

Ja już zamówiłem wannę, spodobały mi się wanny łódź . Można dzięki nim uzyskać niepowtarzalny efekt i nadać wyjątkowy styl każdej łazience. Byłem nawet w salonie żeby zobaczyć całą ofertę i przyjrzałem się im na żywo
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2021-05-05, 09:56   

Najlepiej taka, która będzie nam pasować, ma odpowiednie wymiary, a także po prostu się nam podoba.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2021-05-24, 15:25   

Mnie podobają się te wanny wolnostojące. Jednak by taką wannę mieć, trzeba dysponować dość sporą łazienką. Niestety w przypadku mieszkań nie jest to możliwe. Jednak zawsze można zdecydować się na trochę głębszy brodzik. Na https://arenalazienek.pl/pl/c/Brodziki-prysznicowe/137 jest dość spora oferta na takie właśnie rozwiązania. Jednak taki wybór to zawsze sprawa indywidualna.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2021-06-02, 09:16   

Katka napisał/a:
Mi szczerze powiedziawszy najbardziej podobają się w łazienkach wanny wolnostojące, na przykład takie, jak ta na stronie internetowej https://www.lazienkiabc.p...150P-85552.html . Wyglądają one według mnie bardzo stylowo i elegancko ;) A Wy co o nich sądzicie? Kto z Was ma w domu taką wannę? Jesteście z niej zadowoleni?


Katka, mi również bardzo podobają się wanny wolnostojące. Takie z konglomeratu widziałam m.in. na https://www.swiatlazienek.com.pl/ . Ekskluzywne i widać, że jakość to top of the top. Zresztą mają też inne modele - stalowe, żeliwne, akrylowe itd. Jakbym mogła zrobić remont łazienki, to postawiłabym na produkt właśnie od nich!
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2022-03-15, 09:21   

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycjami w zakresie wyposażenia łazienkowego ze swojej strony ja najbardziej mogę polecić moją ulubioną markę Oltens u których będziecie mogli znaleźć wyjątkowe propozycje łazienkowe w bardzo dobrych cenach w nowoczesnym i lekkim skandynawskim wydaniu. Polecam zajrzeć na https://oltens.com/pl/ gdzie znajdziecie szereg świetnych propozycji w naprawdę fajnych cenach. Pozdrawiam :)
 
     
bunia
Budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2022-04-20, 09:05   Re: wanna do łazienki - jaka?

nosio napisał/a:
Witam! Chciałam się poradzić w kwestii wyboru wanny do łazienki. Nie umiem się zdecydować :) wypatrzyłam wanny polskie Ravonświetne mają te wanny , i wiele osób chwali je sobie . Co mi radzicie ?


Do takiej wanny to konieczna też jest dobra bateria. Może coś z tych - https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-wannowe? :)
 
     
Josjustyna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 75
Wysłany: 2022-04-28, 07:14   

Ja u siebie mam wannę dwuosobową i jestem zadowolony z zakupu. Wiadomo, nie jest to sprzęt dla każdego, jednak wymaga większej łazienki. Myślę, że najlepiej sprawdza się jako dodatek do kabiny prysznicowej, tak to wygląda u mnie i świetnie się sprawdza. Jeśli szukacie rozwiązania do mniejszej łazienki, to szczerze zastanowiłbym się nad kabiną prysznicową. Wanna zajmuje trochę za dużo miejsca, choć bywa bardziej funkcjonalna. Co do samej kabiny to kształt dobierajcie pod własne upodobania, ale pamiętajcie, aby rozmiary kabiny były odpowiednie. W starym mieszkaniu miałem kabinę, w której trudno było się swobodnie poruszać i strasznie się irytowałem.
 
     
gural
Budowlaniec

Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 106
Wysłany: 2022-04-29, 13:41   

Sama obecnie mam wannę wolnostojącą.

W zwyklych wannach mnie najbardziej drazila obudowa. To czyszczenie, z czasem brzydl silikon, ogolnie nie wygladalo dobrze a wymiana wanny wiaze sie z remontem calej lazienki. Przy wolnostojacej odchodzi to wszystko, co mi przeszladzalo. Jedyny minus - czeste kapiel z woda po same brzegi to kosmiczne rachunki. Zabudowane sa czesto nieco oszczedniejsze:)

I wcale nie jest taka droga! Jasne, jeśli sprawdzisz ceny wannien wonostojących w mniejszych sklepikach internetowych, cena moze przerażać, ale w marketach mozna znaleźć takie wanny w całkiem dobrych cenach. Na przykład ponizsza w Leroy Merlin. Gdzie zresztą mogą Ci zrobić projekt łazienki, jego cenę potem odlicza się zakupu płytek oraz innych materiałów .
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-05-26, 07:45   Re: wanna do łazienki - jaka?

nosio napisał/a:
Witam! Chciałam się poradzić w kwestii wyboru wanny do łazienki. Nie umiem się zdecydować :) wypatrzyłam wanny polskie Ravonświetne mają te wanny , i wiele osób chwali je sobie . Co mi radzicie ?


Bardzo fajne te wanny, do nich warto sobie dobrać jeszcze baterię na przykład stąd - https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-wannowe, są naprawdę ładne i dobrej jakości :)
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2022-05-31, 07:32   

Dla mnie wygrywają wanny narożne Można je fajnie zaaranżować w łązience i nie zajmują tyle miejsca co wanny wolnostojące. Też kwestia tego jakiej wielkości jest łazienka. Ja niestety nie mam za dużej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12