Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna i drzwi zewnętrzne - Warszawa
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-20, 14:22   Okna i drzwi zewnętrzne - Warszawa

Witam, Chciałem Was zapytać gdzie kupiliście okna i drzwi do swoich domów? Nie mam za bardzo czasu aby samemu przeszukać wszystkie oferty w internecie, dlatego wolałbym skorzystać z pomocy specjalistów i załatwić ten problem za jednym razem. Macie tego typu firmę godną polecenia? :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2017-11-22, 09:56   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2017-11-22, 09:56   

No też. mi się wydaje, że jest to najlepsza opcja. Samemu to wszystko ogarnac to naprawdę duże wyzwanie, a tak mamy wszystko od ręki i tez w dobrych cenach. Przynajmniej wiadomo, że o niczym nie zapomnimy :)
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-11-22, 13:14   

Generalnie właśnie u nas dużo szukania drzwi było i przyznam, że w tych wszystkich marketach budowlanych była oferta dość rozczarowująca, w końcu drzwi online zamawialiśmy z http://www.solidnedrzwi.pl/ i wyszło dużo taniej niż jak oglądaliśmy stacjonarnie, a zakładał je fachowiec, który u nas remont robił
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-11-23, 19:35   

W Piasecznie jest firma która zajmuje się sprzedażą produktów o które pytasz i jednocześnie zajmuje się ich montażem, a mianowicie chodzi mi o Anex Okna. Nie polecam Ci ich oczywiście w ciemno, bo jest to firma z którą również współpracowaliśmy około roku temu w zakresie zakupu okien i rolet zewnętrznych oraz montażu. Wspólnie znaleźliśmy odpowiednie okna do naszego domu i pozostał już tylko montaż, który wykonali w 100% odpowiednio. Podsumowując fajna i profesjonalna ekipa.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-11-30, 15:14   

Zgadzam się z moi poprzednikiem. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oknach w rozsądnej cenie, a jednak nie do końca wiesz jakie wybrać to skorzystanie z pomocy Anex Okna jest strzałem w 10-tkę. Konkretna i miła obsługa, spory wybór producentów i modeli okien oraz dobrze wykonany montaż. Nic dodać nic ująć :)
 
     
Kamil.N 
Nowicjusz

Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2017
Posty: 42
Wysłany: 2017-12-01, 08:45   

Może lepiej zdecydować się na okna energooszczędne. Są trochę droższe, ale warto je kupić ze względu na oszczędności w ogrzewaniu. Polecam okna od tej firmy. Wszystko pod ręką i na szczęście blisko :)
_________________
Zapraszam do mnie
 
     
Outletbud_eu 
Nowicjusz

Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-12-01, 09:20   

Ja polecam przede wszystkim nie ograniczać się do jednej firmy z danego miasta, tyko najpierw porównać oferty cenowe ja i jakość wykonania drzwi czy okien. podstawową kwestą jest również ich poprawny montaż.
_________________
www.Outletbud.eu
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2017-12-11, 12:16   

Tutaj http://www.kapica.pl są ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o drzwi i okna. Wybór jest naprawdę spory. Poza tym nie da się ukryć, że Kapica oferuje naprawdę dobrej jakości asortyment, dzięki temu możemy być pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Okna i drzwi z Opola są znane nie tylko w Polsce, ale również Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Holandii.
 
     
Darioss45 

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-12-13, 00:04   

Sam nie korzystałem z ich pomocy jednak z tego co pamiętam to na parapetówce u znajomych, którzy dopiero wykończyli swój nowy dom i wspominali o Anex Okna bo zaczęliśmy właśnie temat okien antywłamaniowych oraz drzwi. Wypowiadali się o nich pozytywnie a szczególnie o dobrej obsłudze, montażu oraz że mają konkurencyjne ceny. Mam nadzieję, że to również trochę Ci pomoże, pozdrawiam!
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-12-25, 18:59   

Jeśli szukasz dobrych okien to warto zapoznać się z ofertami różnych firm, nie tylko lokalnych. Ja swoje okna okna drewniane OKNOSTOL od producenta, który siedzibę ma w Małopolsce (Limanowa). Zdecydowałam się na Oknostol bo wykonują okna solidne z bardzo dobrych gatunków drewna a ponadto oferują okna nietypowe np skrzynkowe (a takie własnie były mi potrzebne). Firma wykonuje okna na wymiar a także o standardowych rozmiarach.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-02-04, 23:44   

Dzięki Panowie za pomoc, ale już podjąłem ostateczną decyzję i najpierw skonsultuję się z fachowcami firmy Anex Okna. Nie chcę wybierać w ciemno, a jednak firma która ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i współpracuje z topowymi producentami powinna znać realia i możliwości. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wszystko się rozwiąże :)
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-03-12, 11:44   

No to trzymamy kciuki i odzywaj się jeszcze tutaj, bo chętnie zobaczyłbym realizacje w Twoim przypadku :)
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 12:53   

W kwestii montażu drzwi wewnętrznych, polecam zerknąć także do nas, dzięki naszemu systemowi bezie on po prostu łatwiejszy i przede wszystkim dobrze wykonany.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-03-16, 13:03   

Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne to polecam postawić na firmę Porta. To znany i bardzo dobry producent drzwi. Firma produkuje bardzo wiele modeli drzwi zewnętrznych https://www.porta.com.pl/...e-do-mieszkania o różnych kolorach, wzorach i przeszkleniach. U nich można znaleźć drzwi zarówno pasujące do klasycznych budynków jak i do nowoczesnych budowli. Drzwi Porta to gwarancja bezawaryjnego korzystania na długie lata.
 
     
polmaxeu 
Nowicjusz
sprzęt medyczny

Wiek: 49
Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-04-06, 08:16   

Właśnie jak wybierałam drzwi do siebie to słyszałam o tej firmie, ale dużo osób też polecało mi producenta drzwi i okien drewnianych Lizureja. Tam się udałam i przyznam szczerze, że bardzo wysoka jakość. Wszystko wykonane niesamowicie precyzyjnie.
http://www.lizurej.pl/drz...rzwi/przesuwne/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12