Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi tarasowe
Autor Wiadomość
Metal-komplex 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-09-21, 07:39   

Witam Wszystkich na forum. Akurat tutaj uważam, że większość drzwi tarasowych zda egzamin, natomiast bardziej powinniśmy zwrócić uwagę na jakość i poprawność montażu, bo to ma kluczowe znaczenie.
_________________
www.Metal-komplex.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-01-16, 14:05   

 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-01-16, 14:05   

Myślę, że zarówno jakość samych drzwi, jak i ich montaż mają znaczenie. Ja jako drzwi tarasowe wybrałam drzwi przesuwne. Kilka late temu oferta nie była tak duża jak teraz. Z tego co widziałam to sklepy jak np. ten salon firmowy Eurocolor http://eurocolor.com.pl/pabianice mają obecnie szeroką i atrakcyjną cenowo ofertę. Jak patrzę na te nowości to sama chętnie zmieniłabym stolarkę u siebie.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-03-05, 11:04   

Tutaj pełna zgoda i wiele czynników, szczegółów ma znaczenie podczas wyboru drzwi tarasowych. Co do samego materiał na jaki się zdecydujemy, polecam drewno kompozytowe. Akurat zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-03-16, 11:49   

Na taras chyba najlepsze sa drzwi przesuwne. Ja zamawiałam takie drzwi na wymiar od firmy EkoPlast http://www.ekoplast-krako...i-tarasowe-okna . Mają do wyboru różne rodzaje okien i drzwi tarasowych (przesuwne, uchylno-przesuwne, harmonijkowe). Ekoplast oferuje drzwi o wymiarach nawet do 3 m. Mimo swojej wielkości drzwi są stabilne. Dodatkowo drzwi wyposażone sa w system antywłamaniowy i antywyważeniowy.
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 12:52   

Drzwi przesuwne na taras to przede wszystkim wygoda i tego nie można im odmówić. Podstawą jak zawsze będzie tylko dobry i prawidłowy montaż, akurat nasz system w tym pomoże.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
polmaxeu 
Nowicjusz
sprzęt medyczny

Wiek: 49
Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-04-06, 08:18   

To prawda, świetne są teraz te systemy przesuwne, ale pomyśl również o materiale z jakiego zostaną wykonane. Najlepiej byłoby drewniane
http://www.lizurej.pl/pro...owe-z-dostawka/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12