Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokrycie dachowe
Autor Wiadomość
Budowlaniec12
Budowlaniec

Wysłany: 2018-04-11, 15:20   

Ja mam akurat papę na dachu bo to dom od dziadków odziedziczony i teraz niestety muszę naprawić ten dach. Szukam od dłuższego czasu odpowiedniej firmy i ta > http://www.dohmann.pl/naprawa-dachu-z-papy najbardziej przypadła mi do gustu. Podoba mi się fakt, że po dokonaniu oceny dachu ustalają z klientem rozwiązania, tak aby móc jak najbardziej korzystanie naprawić taki dach. Niestety jest to konieczność, więc tak czy siak mnie to czeka.

REKLAMA 

Wysłany: 2018-05-02, 00:56   

Rolos35 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-02, 00:56   

A może warto również pomyśleć o dachówce ceramicznej tym bardziej, że w Braas możesz znaleźć nowe pikne dachówki płaskie dostępne w szerokiej ofercie kolorów i zabezpieczone angobą bądź glazurą :)

Patrikson
Nowicjusz

Wysłany: 2018-05-21, 11:37   

A nie lepszy będzie łupek na dach? Moim zdaniem to bardziej sprawdzona opcja. Korzysta z niej masa osób i nie narzeka, a łupek w dodatku dobrze wygląda, więc moim zdaniem warto na niego postawić. O korzyściach płynących z takiego rozwiązania można poczytać też na http://lupekdachowy.com/lupek-na-dach

Rolos35 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-26, 15:04   

A czy słyszeliście, ze w ofercie producenta Braas znalazły się blachodachówki panelowe? Dokładnie chodzi tu o modele Decra i Quadro, które dodatkowo dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych i zabezpieczeń posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych bądź lakierem proszkowym.

HubiLent77 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-05-27, 12:53   

Moim zdaniem rozważania powinny być między blachodachówką bądź dachówką. Akurat w Braas można znaleźć oba typy pokryć dachowych w szerokiej ofercie kolorów i modeli.

Yremx
Nowicjusz

Wysłany: 2018-07-19, 13:23   

Od siebie mogę polecić ci sprawdzoną i renomowaną firmę produkującą pokrycia dachowe, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.gerardroofs.pl/pl/. Ich produkty wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkie ekstremalne warunki pogodowe, producent jest na tyle pewien swojego wyrobu, iż udziela aż 50 lat gwarancji. Uważam, że tego typu rozwiązanie jest warte uwagi, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Odpowiedz do tematu