Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Automatyka do bram
Autor Wiadomość
Mariusz_78 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 8
Wysłany: 2010-02-04, 15:49   Automatyka do bram

Automatic Control reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu w dziedzinie automatyki do bram, bram garażowych i ogrodzeniowych oraz napędów do bram konsumenckich oraz przemysłowych. Świadczymy usługi doradztwa i wsparcia w procesie wyboru i zakupu bram, napędów do bram oraz pełnego osprzętu automatyki do bram i szlabanów. Zajmujemy się dziedziną automatyki bramowej - bramy garażowe, bramy ogrodzeniowe (składane, skrzydłowe, przesuwne, rolowane, segmentowe), bramy przemysłowe oraz napędy i piloty do wszystkich rodzajów bram i osprzętu do bramy.

www.automatic.waw.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 11:16   

 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 11:16   

Przydatne linki:
firmy budowlane
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-04-12, 12:28   

Ja uważam, że w kwestii urządzeń automatyki warto zajrzeć do http://www.ea.krakow.pl/ . Z pewnością można liczyć tutaj na bogatą ofertę urządzeń wysokiej jakości. Sprawdźcie sobie sami oferowane przez nich produkty.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Grzesio
Nowicjusz

Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-04-17, 14:59   

Nie miałem pojęcia, że istnieją takie systemy do bram
 
     
OlekP
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-11-29, 11:43   

Ja na początku nie zdecydowałem się na automatyczną bramę i bardzo często się denerwowałem, bo musiałem wychodzić z auta odsuwać bramę wjechać i znowu ją zamknąć. Ale po jakimś czasie zastosowałem niewielki silnik automatyczny z pilotem i teraz wszystko obsługę zdalnie. Jeśli ktoś szukałby takich urządzeń pneumatycznych i różnych akcesoriów, to polecam tę stronę https://zaworypneumatyczne.pl
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-03-22, 13:48   

Jeżeli chodzi o wybór automatyki do bramy wjazdowej to tutaj jestem za tym abyś również w wolnej chwili sprawdził propozycje MAXGATE 1000kg https://jbpartner.pl/napedy-do-bram/806-naped-do-bramy-przesuwnej-maxgate-1000kg.html która według mnie jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny jest jedną z lepszych propozycji. Do tego radzi sobie bez problemów z obciążeniem do 1000kg. Cała centrala jest bardzo dobrze zabezpieczona przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Do tego nie miałem problemów z montażem, czy też programowaniem pilotów z zestawu. Ma płynną regulacje momentu obrotowego i też opcję ustawienia więc można sobie dobrać w którym kierunku ma się otwierać, a w którym zamykać. Myślę, że też nie mam co się tutaj za bardzo rozpisywać, bo z tego co widzę w rzeczywistości każda funkcja z podanych w opisie jest dostępna i oczywiście działa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13