Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co na podjazd
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-03-07, 11:51   

Ale jednak fajnie gdy też dobrze wygląda. My zastanawiamy się nad płytą ażurową bądź kostką Domino Eko Pozbruk aby fajnie zarosły jeszcze trawą.
 
     
REKLAMA 
mirychu

Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-03-09, 11:52   

 
     
mirychu 
mirychu

Wiek: 33
Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-03-09, 11:52   

Kostka brukowa znacznie ładniej wygląda. Do tego jest dość trwała.
_________________
Zaufany transport międzynarodowy.
 
     
ProSVP_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-03-16, 12:55   

Zgadzam się z Przedmówcami- najlepszym materiałem na podjazd zarówno pod katem jakości, trwałości jak i wyglądu jest kostka brukowa. Opcja może nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie warto.
_________________
www.ProSVP.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-04-23, 11:20   

My przy podjeździe zdecydowaliśmy się również na wykonanie odwodnienia liniowego, ponieważ u rodziców przez brak tego rozwiązania i mokre grunty był duży problem z estetyką i możliwością wjazdy kilku cięższych aut. U nas już na szczęście tego nie ma, dobraliśmy z fachowcem odpowiednie materiały w https://prosale.com.pl/ zamówiliśmy i wszystko poszło zgodnie z naszymi założeniami, także polecam rozważyć również taką opcję :)
 
     
GoodOldThings 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-04-26, 07:27   

W tym przypadku na podjazd polecam kostkę brukową może to banalne i oklepane rozwiązanie, ale za to ponadczasowe jeżeli chodzi o jakość, solidność czy wytrzymałość.
_________________
https://allegro.pl/uzytkownik/GoodOldThings?order=m
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-05-21, 19:01   

Hm od pierwszej chwili w mojej głowie pojawiła się droga asfaltowa. Jakby co to pod tym linkiem http://www.onico-bitumen....sfalty-drogowe/ znajdziesz naprawdę godną polecenia firmę. Co jak co ale sprawy budowlane zdecydowanie warto oddać w ręce firm budowlanych :)
 
     
MasterParkiet 
Nowicjusz
MasterParkiet.com.pl

Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-12-05, 15:32   

Zdecydowanie kostka brukowa, jeżeli będzie dobrze położona to nie musisz się o nic martwić przez lata, wiem z własnego doświadczenia i polecam jako materiał na podjazd.
_________________
www.MasterParkiet.com.pl
 
     
marek9
Nowicjusz

Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-12-20, 12:54   beton rcc

U nas podjazd jest połączony z parkingiem dla klientów, więc uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie betonu rcc. Faktycznie, to był bardzo dobry wybór, ponieważ cena wyszła bardzo korzystna, a jakoś jest najwyższej klasy. Bardzo zależało mi też na czasie, a po nałożeniu tego betonu, można było już po drodze jeździć po upływie 48h, co dla mnie było dużym plusem. Także pod każdym względem jestem zadowolony.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-12-23, 23:55   

Jeżeli chodzi o podjazd to polecam zwrócić uwagę na kostkę brukową. Sam w tym roku zdecydowałem się kupić Bruk Letni Pozbruk który wygląda pięknie i do tego znosi wszystkie trudy związane z wytrzymałością obciążenia oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in za pomocą powłoki H-Plus
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-02-11, 17:10   

Jeżeli mówimy o podjeździe to tutaj zdecydowanie jestem za Pozbruk, który dba od lat o jakość, estetykę i duże możliwości wyboru dlatego my długo nie zastanawialiśmy się na kogo postawić jeśli chodzi o powierzchnię wokół domu oraz taras.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-05-13, 13:54   

To może warto będzie pójść w kierunku Bruku Letniego? Przyjemny design, dobra cena i co ważne odpowiednie zabezpieczenie przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (w przypadku Pozbruk) oraz grubość która wytrzyma większe obciążenia samochodami.
 
     
Karolski
Prawie ekspert

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 354
Wysłany: 2020-08-10, 16:41   

Na podjazd najlepsza - tradycyjnie - kostka brukowa, nie ma co myśleć o innych rzeczach, to się najlepiej sprawdzi. U nas za wykonanie takiego podjazdu odpowiadała firma Alwil http://www.alwil.com.pl/ z Dębego Wielkiego i wykonali robotę szybko i sprawnie, także jesteśmy po całosci zadowoleni z ich usług. Podjazd wygląda ładnie a nie daliśmy za niego ceny z kosmosu.
 
     
vinx 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 58
Wysłany: 2020-10-04, 14:16   

My mamy wilkoformatowe płyty betonowe z Kost-Bet. Mamy rowne, ładne podłoże więc płyty betonowe nadają się idealnie, jeśli jednak u Was ukształtowanie podłoża nie jest zbyt równe, albo np. macie stare drzewa na placu, które mają duże korzenie to radziłbym wybierać drobniejsza kostkę. Mojemu znajomemu korzeń wyszedł na wierzch i podniósł niestety kostkę. Takie kwestie trzeba brac pod uwagę ;) U nas akurat plac był równy, zero drzew dopiero my je zasadzaliśmy ale z dala od podjazdu ;)
 
     
Costellka2022
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 5
Wysłany: 2020-10-16, 11:08   

Nam zależało na czasie, żeby jak najszybciej zrobić podjazd, więc zastosowaliśmy wylewkę. Beton braliśmy z tej firmy https://www.godelbeton.pl/ . Wszystko poszło sprawnie nie musieliśmy długo czekać, nic się nie kruszy. Dookoła posadziliśmy kilka krzewów i wizualnie prezentuje się całkiem fajnie.
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2021-06-16, 09:08   

To co ma znaczenie to przede wszystkim wykorzystanie naprawdę dobrych jakościowo rozwiązań, które pozwolą przetrwać przez wiele lat. Dobry podjazd z betonu to inwestycja, którą warto wspomóc. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://skb-strefa-kamienia.pl/kategoria-produktu/wyroby-z-betonu/podjazdy-i-sciezki/ gdzie trafisz na rozwiązania bardzo cenne i jakościowe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12