Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotelik samochodowy
Autor Wiadomość
nosio 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-03-13, 16:58   Fotelik samochodowy

Witam! Potrzebuję fotelik dla dziecka do samochodu , nie bardzo wiem jaką wybrać . Może mi coś poradzicie , czytałam że fajnie się sprawdzają foteliki ze sklepu smykoland http://www.smykoland.pl/foteliki-samochodowe.html co możecie powiedzieć w tym temacie ?

REKLAMA

Wysłany: 2018-03-13, 22:08   

Natalia
Nowicjusz

Wysłany: 2018-03-13, 22:08   

Żeby móc Ci coś doradzić musielibyśmy wiedzieć w jakim wieku, ile ma wzrostu i kg Twoje dziecko. Ja aktualnie używam Smart Kid Belt. Urządzenie które jest dedykowane do starszych dzieci 15-36 kg. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa w aucie udaje się idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Zaletą jego są małe rozmiary, to że rośnie razem z dzieckiem oraz, że spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są poparte atestami i crash testami.

DarekW
Nowicjusz

Wysłany: 2018-03-15, 21:36   

Natalia napisał/a:
Żeby móc Ci coś doradzić musielibyśmy wiedzieć w jakim wieku, ile ma wzrostu i kg Twoje dziecko. Ja aktualnie używam Smart Kid Belt. Urządzenie które jest dedykowane do starszych dzieci 15-36 kg. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa w aucie udaje się idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Zaletą jego są małe rozmiary, to że rośnie razem z dzieckiem oraz, że spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są poparte atestami i crash testami.

Znam to urządzenie i ze swej strony mogę dopowiedzieć, że ze względu na niewielkie wymiary świetnie sprawdza się w taksówkach. W taksówkach jak powszechnie wiadomo nie ma obowiązku przewożenia dzieci w foteliku, a prawdopodobieństwo wypadku jest duże więc warto mieć swoje zabezpieczenie by zadbać o pociechę.

balladyna
Wszechwiedzący

Wysłany: 2018-03-21, 09:31   

Foteliki samochodowe to ważna rzecz, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo, więc na pewno nie powinno się kupować byle czego.

MartynaZa
Nowicjusz

Wysłany: 2018-05-14, 23:52   

DarekW napisał/a:
Natalia napisał/a:

Znam to urządzenie i ze swej strony mogę dopowiedzieć, że ze względu na niewielkie wymiary świetnie sprawdza się w taksówkach. W taksówkach jak powszechnie wiadomo nie ma obowiązku przewożenia dzieci w foteliku, a prawdopodobieństwo wypadku jest duże więc warto mieć swoje zabezpieczenie by zadbać o pociechę.

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Używam go w momencie, gdy muszę pojechać z dzieckiem do centrum a nie bardzo pasuje mi jechać autem. Doskonale sprawdza sie przy korzystaniu z taksówek, Ubera czy też traficara. Nie zawsze u nich trafimy na fotelik albo na fotelik pasujący do dziecka, a Smart Kid Belt mam już dopasowany, więc wystarczy przypiąc malucha i jechac.

l56
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-07-16, 00:25   

Patrzcie tutaj https://ewozki.eu/pl/c/Foteliki-Recaro/236 . Wybierając forteli zawsze warto zadbać o potrzeby dziecka i jego bezpieczeństwo. Powinien być dopasowany do wzrostu malucha. Tylko wtedy będzie on spełniał swoją rolę. Myślę, że jakość powinnyśmy stawiać zawsze na pierwszym miejscu.

enmak
Nowicjusz

Wysłany: 2018-07-16, 00:53   

Ciekawy pomysł z tym fotelikiem.

FranczeskaWil
Nowicjusz

Wysłany: 2018-08-12, 16:18   

Mówisz fajna rzecz. No jest to nawet obowiązkowa rzecz, która musi się znaleźć na wyposażeniu waszego samochodu jeżeli macie dzieci. Taki fotelik trzeba odpowiednio dopasować do wagi i wzrostu waszego dziecka, głównie w sumie zwraca się uwagę na wage. Ja własnie też obecnie szukam czegoś w przedziale 15-36, dzięki za porady. Też może kliknij tutaj i zobacz sobie foteliki ze sklepu dziecięcego Nodik. Mają tam bardzo duży wybór.

Odpowiedz do tematu