Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawierzchnie wokół domu
Autor Wiadomość
HubiLent77 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-04-29, 12:45   

A co powiesz własnie na jakąś ładną kostkę dekrokacyjną jak proponuje mój poprzednik bądź płytę ażurową? Jak dla mnie to połączenie wysokiej trwałości, estetyki i co wazne wytrzymałości na wieksze obciążenia.

REKLAMA 

Wysłany: 2018-05-08, 20:48   

Tofik25 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-08, 20:48   

Kostka brukowa to chyba najlepsze rozwiązanie. Jest elegancka i bardzo trwała. Ja zamawiałam kostkę oraz jej ułożenie w firmie http://goldbruk.waw.pl/ - oferują kostki Polbruku. Mają duży wybór i przystępne ceny. Firma zajmuje się także projektowaniem nawierzchni więc można liczyć na jakąś ciekawa propozycje ułożenia kostki.

Rolos35 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-13, 12:07   

Ja zdecydowałem się na materiały od Pozbruk i nie żałuję. Wysoka jakość wykonania, do tego szeroki wybór modeli i dostępnych kolorów oraz co ważne dość przystępne ceny, dzięki czemu można stworzyć sobie wokół domu naprawdę piękną przestrzeń :)

Werka32
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-16, 13:51   

Co kto lubi. U mnie podjazd jest z kostki brukowej. Ale alejki w ogrodzie mam wysypane kamieniami. Są miejsca jak to http://podolski-kruszywa.pl/ , gdzie takie kruszywa można kupić. Według mnie taki naturalny materiał ładnie w ogrodzie wygląda.

KamilManek 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-06-26, 13:14   

U nas również wygrała kostka brukowa, jednak innego producenta bo postawiliśmy na Pozbruk i ich propozycje czyli Wenecja zimowa, którą również użyliśmy w ogrodzie. Piękny design i co ważne odpowiednio trwały kolor oraz ochrona przed wnikaniem wilgoci.

KamilManek 
Budowlaniec

Wysłany: 2018-06-26, 13:45   

Ja myślę, że możesz również zwrócić uwagę na takie rozwiązanie z oferty Pozbruk jak Wenecja oraz Plaza Nova. Możesz wiele inspiracji znaleźć na aranżację tego materiału, które znalazły się na ich stronie internetowej.

chomik21 
Nowicjusz

Wysłany: 2018-07-17, 17:01   

Ja też sie ostatnio zastanawiałem nad kostka brukowa w Zabrzu mam do wykończenia teren przed domkiem i nie chce mieć grzęzowiska więc chyba skorzystam z usług firmy która położy mi kostkę brukową w Zabrzu, Posiadam tutaj piękny dom a z tego co zauważyłem to kostka brukowa w Zabrzu jest używana częściej niż jakikolwiek inny materiał na grunt.

karolko 
Młodszy budowlaniec
karolko

Wysłany: 2018-07-24, 08:56   

Jak chcecie fajne i porządne kostki brukowe to sobie od https://www.bruk-bet.pl/ zamówcie, na stronie też mają pokazane wszystkie wzory a jest w czym wybierać. My do ogrodu właśnie od nich zamawialiśmy

Karolcia11
Nowicjusz

Wysłany: 2018-07-29, 14:34   

Wokół domu u nas sprawdziła się kostka Wenecja, a w ogrodzie jako ścieżka od tarasu do oczka wodnego wykonaliśmy z Kamienia Ogrodowego Pozbruk i dodatkowo obsypaliśmy drobnymi kamyczkami.

Karolski
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2018-09-05, 21:28   

Na taras albo gdzieś gdzie dzieciaki się bawia to sprawdzą się płyty z granulatu gumowego http://www.pionier-jawor....tu-gumowego,c11 Bardzo wytrzymałe, trwałe a przy tym lekko elastyczne i miło się pod nich chodzi, dobrze amortyzują.

Odpowiedz do tematu