Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto zdecydować się na wywiercenie studni?
Autor Wiadomość
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-05-16, 23:17   Czy warto zdecydować się na wywiercenie studni?

Tak jak w tytule – czy uważacie, że warto zdecydować się na wywiercenie studni głębinowej? Jeśli tak, to lepiej zrobić to przy pomocy wiertnicy oferowanej przez firmę http://staltechnika.pl/of...ki-pod-studnie/ czy też może zlecić to zadanie profesjonalnej firmie, która się w tym specjalizuje?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 22
Wysłany: 2018-12-18, 13:43   

 
     
Lakus.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 22
Wysłany: 2018-12-18, 13:43   

Wszystko zależy od tego czy masz możliwość przyłącza do systemu wodociągów, jeżeli tak to moim zdaniem wiercenie studni jest dodatkowym kosztem, ale z drugiej strony zapewni Ci niezależność w dostawie wody na wypadek awarii. Znasz koszty takiej inwestycji ?
_________________
www.Lakus.com.pl
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2022-04-27, 16:02   

Wydaje mi się, że jak najbardziej takie rozwiązania są bardzo ważne i ja jestem zdania, że już w momencie gdy decydujemy się na studnię głębinową to także powinniśmy pomyśleć o odżelaziaczu wody. O tym jak one działają oraz czym są napisano w http://ekspert-budowlany....owazny-problem/ i taka wiedza na pewno jest bardzo ważna.
 
     
Malbajd
Nowicjusz

Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 6
Wysłany: 2022-04-28, 11:01   

W momencie gdy mamy studnię głębinową, to w pierwszej kolejności wodę należy zbadać ;) Bez wyników to raczej ciężko stwierdzić czy i jaka stacja uzdatniania będzie nam potrzebna.

My po wywierceniu studni zgłosiliśmy się bezpośrednio do profesjonalistów w tej dziedzinie, czyli firmy Klarsan. Zbadali nam wodę, wykonali na niej odpowiednie testy i następnie dobrali system uzdatniaina który sprawił, ze nasza woda jest idealnie czysta i zdatna do picia :)
Przed uzdatniaczem była pomarańczowa i śmierdząca... także polecam :) Klarsan
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2023-01-03, 17:37   

W sumie ja chcę jeszcze dodać, że dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć także jak najlepiej wybrać pompę do brudnej wody. Zdecydowanie dobrze o tym napisano w https://pytanieomieszkanie.pl/jak-wybrac-pompe-do-brudnej-wody/ i ja jestem zdania, ze to są bardzo praktyczne porady.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13