Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kantor online
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2018-05-18, 13:42   kantor online

Jak uważacie , czy bardziej opłaca się wymieniać waluty w stacjonarnym kantorze czy online https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ ?
Zastanawiam się co będzie lepsze , znajomy polecił mi taki kantor online wymieniał tam i jest zadowolony , a Wy jakie macie zdanie w tym temacie ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-05-21, 14:21   

 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-05-21, 14:21   

Na pewno w internetowym kupisz taniej, możesz sobie porównać kilka takich kantorów, zobaczyć jakie oferują kursy. Wymieniając walutę bezgotówkowo przez kantor online , zyskasz tez wiele czasu dla siebie/rodziny/firmy- przewalutowanie z 2-3 minuty Ci zajmie, nie musisz nigdzie iść, tylko się zalogować, choćby z telefonu nawet.
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-06-08, 07:05   

Też wymieniam gotówkę tylko on-line. Głównie na stronie http://amronet.pl/, bo ma jak dla mnie najlepszą ofertę. Najczęściej korzystam z wymiany od ręki po kursie kantoru (zresztą zazwyczaj bardzo atrakcyjnym). Ale zdarzyło mi się skorzystać z opcji wymiany społecznościowej i to też była bardzo udana transakcja. Co ważne, bezpieczeństwo witryny tego e-kantoru jest takie jak banków internetowych, bo każda operacja wymaga potwierdzenia kodem, przysyłanym smsem. A wiadomo, że jak chodzi o pieniądze, to bezpieczeństwo to podstawa.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-06-08, 11:12   

Na kantory online trzeba uważać, teraz tyle się ich namnożyło, że nigdy nie wiadomo z kim ma się do czynienia.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-06-20, 23:19   

Naprawdę myślisz, że którykolwiek z e kantorów ryzykowalby reputacją, konsekwencjami prawnymi i utratą klientów? Ja wątpię, konkurencja się raczej ściga pod kątem zarówno jakości usługi jak i cen. Zresztą sam już długo wymieniam walutę przez kantor online i dobrze się przypatrzyłem polityce bezpieczeństwa, jest jak w bankach, szyfrowane połączenie, kody SMS przychodzą na telefon, weryfikacja klienta.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2018-06-23, 09:42   

Pewnie, że kryzys związany z bezpieczeństwem dla kantora jak np. Cinkciarz to strzał i już by się po tym nie pozbierali. Priorytetowo stawiają sprawę zabezpieczenia transakcji tak samo jak banku, za dużo mają do stracenia. Nie ma co się obawiać.
 
     
ZbieraczDowodow 
Nowicjusz

Wiek: 43
Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-06-23, 17:45   

Ja kiedyś korzystałem z kantoru internetowego i jestem z tego zadowolony :)
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-06-28, 22:45   

Jak widać to nie jest tylko opinia moja, 1 czy 2 internautów. Coraz większa liczba klientów się przekonuje do takich przewalutowań, wiadomo że nie bezpodstawnie. Wiem, że dla niektórych to wciąż nowość, ale warto spróbować choćby jakieś niewielkie pieniądze przewalutować przez kantor online . To nie jest żadne zobowiązanie aby korzystać dalej czy z jakąś określoną częstotliwością- absolutnie. A za to że się jest zarejestrowanym, posiada konto w e-kantorze nic się nie płaci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13