Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
monitoring
Autor Wiadomość
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2009-12-28, 15:12   monitoring

Planuję założyć monitoring wokół mojego domu i nie wiem zupełnie która firma byłaby najlepsza. Dużo pozytywnych słów słyszałam o firmie delta opti. Wielu klientów chwali sobie ją przede wszystkim za bardzo duży wybór produktów i fachową obsługę, czy ktoś miał przyjemność korzystać z usług tej firmy??
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2010-02-01, 12:28   

 
     
Anakondaop
Gość
Wysłany: 2010-02-01, 12:28   

Witam ja proponuje również usługi Monitoringu : Montaż Serwisem Doradztwem Sprzedażą Systemów monitoringu jak i również systemów alarmowych Sieci Komputerowych Światłowody Domofony. Bliższe informacje pod nr 516-386-047 lub 692-300-033 Drogą Emailową: Anakondaop@interia.pl
 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-04-26, 12:18   

Witam, może to coś pomoże.

hydrauliczne usługi
 
     
dagmara
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 56
Wysłany: 2016-04-29, 09:35   

Monitoring to dziś bardzo przydatna rzecz - czy to w firmie czy to w domu. Cenowo już nie jest tak kosmicznie - w ostatnim czasie ceny znacznie spadły. W dobrej cenie sprzęt fajnej klasy można kupić u DeltaVideo http://deltavideo.pl/ . Na terenie Warszawy zajmują się również montażem takich systemów.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-22, 09:00   

Ja zdecydowałem się na wybór kamer bezprzewodowych, czyli IP. Znalazłem dobrej jakości sprzęt w sklepie JBPartner, a dokładnie postawiłem na model KZ2. Rozdzielczość obrazu wynosi 1280x720P, do tego została odpowiednio zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi IP66. Ma jednocześnie funkcję robienia zdjęć oraz tak ważną detekcję ruchu, która pozwoli sprawnie wykryć intruza i włączyć alarm. Możecie zajrzeć na ich stronę i dokładniej poznać ten sprzęt :)
 
     
Dip-Stal.pl
Nowicjusz

Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-09-11, 14:57   

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ monitoring to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz daje nam także komfort psychiczny. Koszt uzależniony jest od kilku czynników.
_________________
www.Dip-Stal.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2020-03-04, 10:41   

Coś w tym jest, ale prawda jest taka, że najczęściej takie monitoringi i tak nic nie dają i służą jedynie jako straszaki. Ile to razy zgłaszano sprawy o poszukiwanie kogoś z monitoringu, gdzie jakość nagrania była gorsza, niż standard przyjęty dla zwykłych smartfonów?
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2020-03-18, 10:51   

Jeśli szukacie sprawdzonej, godnej zaufania firmy, która zajmie się całościowo wykonaniem monitoringu to polecam wam usługi firmy MG System Grunwald - https://www.montazalarmow.com.pl/ . Robili u nas monitoring w domu, ale również w budynkach firmowych. Znają sie na rzeczy, chętnie doradzają najlepsze rozwiązania, dbają o klienta. Działają niestety, póki co, tylko lokalnie, na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, a także północnej części Mazowsza. Jeśli tam macie dom - to polecam ich usługi.
 
     
rutha199
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 241
Wysłany: 2020-05-13, 23:25   

A wiecie coś na temat tej firmy, która oferuje profesjonalny montaż monitoringu ? Zastanawiam się nad zainwestowaniem w taką firmę, jednak nadal nie wiem na kogo się zdecydować. Na tą stronę wpadłem wczoraj przeszukując internet. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni naprawdę pozytywne opinie. Dajcie znać.
_________________
Z czasem ból staje się znośniejszy. Nie mija, lecz robi się znośny.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2020-05-14, 13:08   

Monitoring to super sprawa, zawsze zwiększa to bezpieczeństwo czy w domu czy w firmie. Jeśli będziecie szukać kamer wysokiej rozdzielczości to zerknijcie na ofertę firmy https://kompleksmedia.pl/kamery-ip,c186.html . Oni zajmują się sprzedażą sprzętu do montażu monitoringu. Firma oferuje także profesjonalne usługi w zakresie projektowania instalacji monitoringu, montażu a także serwisu.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2020-05-15, 21:31   

Ja też zdecydowałem się jednak wybrać dobry system monitoringu do swojego domu, ponieważ w okolicy dość często zdarzały się w zeszłym roku kradzieże. Co do wyboru to jednak wygrał zestaw od orllo https://orllo.pl/ w wersji obrotowej bo jednak ma dużo większy zakres widoczności i w pełnej ciemności również detekcja ruchu go wyłapuje i włącza alarm.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-03-18, 20:17   

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości systemów monitoringu domu to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://kompleksmedia.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej jakości zarówno kamery bezprzewodowe, jak i analogowe wraz z dodatkowymi akcesoriami. Mam nadzieję, że również podejmiecie racjonalną decyzję zakupową i skutecznie zabezpieczycie swój dom przed ewentualnymi próbami włamań. Tym bardziej, że mają obsługę na której pomoc również można liczyć. Pozdrawiam!
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2021-06-12, 16:27   

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.enexus.pl/kam...czas-nagrywania
 
     
stanbara
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-07-16, 09:41   

Możecie zobaczyć na stronę https://ivel.pl/ tutaj macie informacje o systemach monitoringu i bezpieczeństwa. Macie też dostępne zestawy monitoringowe w bardzo dobrej cenie. Sprawdźcie i się tą ofertą zainteresujcie. Polecam serdecznie.
 
     
radek443676776
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1489
Wysłany: 2021-07-22, 05:39   

Wczoraj podjąłem decyzje ,że skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy monitoring do sklepu Białogard . Z tej firmy naprawdę skorzystało bardzo dużo osób.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12