Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
monitoring
Autor Wiadomość
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2009-12-28, 15:12   monitoring

Planuję założyć monitoring wokół mojego domu i nie wiem zupełnie która firma byłaby najlepsza. Dużo pozytywnych słów słyszałam o firmie delta opti. Wielu klientów chwali sobie ją przede wszystkim za bardzo duży wybór produktów i fachową obsługę, czy ktoś miał przyjemność korzystać z usług tej firmy??

REKLAMA

Wysłany: 2010-02-01, 12:28   

Anakondaop
Gość
Wysłany: 2010-02-01, 12:28   

Witam ja proponuje również usługi Monitoringu : Montaż Serwisem Doradztwem Sprzedażą Systemów monitoringu jak i również systemów alarmowych Sieci Komputerowych Światłowody Domofony. Bliższe informacje pod nr 516-386-047 lub 692-300-033 Drogą Emailową: Anakondaop@interia.pl

goodidea 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2011-04-26, 12:18   

Witam, może to coś pomoże.

hydrauliczne usługi

dagmara
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2016-04-29, 09:35   

Monitoring to dziś bardzo przydatna rzecz - czy to w firmie czy to w domu. Cenowo już nie jest tak kosmicznie - w ostatnim czasie ceny znacznie spadły. W dobrej cenie sprzęt fajnej klasy można kupić u DeltaVideo http://deltavideo.pl/ . Na terenie Warszawy zajmują się również montażem takich systemów.

Paweł21 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2018-05-22, 09:00   

Ja zdecydowałem się na wybór kamer bezprzewodowych, czyli IP. Znalazłem dobrej jakości sprzęt w sklepie JBPartner, a dokładnie postawiłem na model KZ2. Rozdzielczość obrazu wynosi 1280x720P, do tego została odpowiednio zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi IP66. Ma jednocześnie funkcję robienia zdjęć oraz tak ważną detekcję ruchu, która pozwoli sprawnie wykryć intruza i włączyć alarm. Możecie zajrzeć na ich stronę i dokładniej poznać ten sprzęt :)

Dip-Stal.pl
Nowicjusz

Wysłany: 2018-09-11, 14:57   

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ monitoring to przede wszystkim bezpieczeństwo oraz daje nam także komfort psychiczny. Koszt uzależniony jest od kilku czynników.

Odpowiedz do tematu