Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co wybrać
Autor Wiadomość
AdamKowal

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-31, 10:30   co wybrać

Fajne mamy lato, nie powiem, ale przez te częste burze zardzewiało mi ogrodzenie przed domem. Słyszałem, że Hammerite daje radę jeśli chodzi o ochronę metalu, poszperałem, znalazłem ich video http://www.youtube.com/us...a?feature=watch
Macie doświadczenie z Hammeritem?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-12, 16:39   

 
     
Narzedziowy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-12, 16:39   

Jeżeli chodzi o Hammerite to jak najbardziej warto zainwestować,gdyż skutecznie chroni metalowe elementy przed rdzą. Sam próbowałem i mam pozytywną opinie na ten temat.
_________________
www.narzedziowy.pl – sklep z narzędziami.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-23, 08:15   

No to może lepiej będzie je zdemontować jeżeli jest stosunkowo mocno zniszczone i wybrać piękny mur samonośny. Możesz wcześniej sprawdzić kilka propozycji od Pozbruk ponieważ wyglądają naprawdę obiecująco praz zostały odpowiednio zabezpieczone przed utratą koloru i negatywnym działaniem wilgoci :)
 
     
Matii77
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2105
Wysłany: 2023-11-23, 21:30   

Może ogrodzenie aluminiowe? To bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to polecam artykuł https://warszawainfo.pl/ogrodzenia-aluminiowe-w-roznych-stylach-jak-dopasowac-do-swojego-domu/ może się okazać pomocny. Dzięki niemu mogłem zgłębić różne style i wzory, co pozwoliło mi wybrać coś, co idealnie komponuje się z moją architekturą. Bardzo konkretnie przedstawiono różnice między poszczególnymi rodzajami ogrodzeń, co ułatwiło mi podjęcie decyzji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12