Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs gitarowy we własnym mieszkaniu
Autor Wiadomość
Dorian90 

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-11-19, 22:11   Kurs gitarowy we własnym mieszkaniu

Zapraszam Ciebie na Kurs gitarowy. Dopuszczony jest dla osób rozpoczynających grę i grających od dawna. Znajdziecie w nim lekcje, ćwiczenia, śpiewnik gitarowy. Cały kurs gitarowy za darmo. Nauka gry na gitarze okaże się dla Was jednym z najlepszych hobby. Na tej stronie możecie jeszcze uzyskać informacje na temat innych kursów www, takich jak:

Kurs gitarowy dla początkujących - jest kierowany dla osób, które pierwszy raz mają styczność z tym instrumentem. To wobec nich instrument, z którym wcześniej nie mieli do czynienia. Natomiast ten kurs gitarowy przedstawiony został w bardzo prostym języku. Uczy Nas krok po kroku.

Kurs Gitarowy dla zaawansowanych - w tym kursie prezentują się lekcje i ćwiczenia specjalnie przygotowane dla osób, które chcą rozwijać własne umiejętności gitarowe. Dodatkowo mogą liczyć na pojawienie się nowszych utworów, które będą mogli zagrać na tym instrumencie.

Śpiewnik gitarowy - To dokładna lista utworów i piosenek na gitarę, które są przedstawione za pomocą akordów, tabulatury i chwytów na gitarę. Występują tutaj utwory proste , jak i te bardziej skomplikowane.

Lekcje gry na gitarze - gdy poszukujecie gotowej listy lekcji gry na gitarze, to świetnie trafiliście. W tym miejscu dowiecie się, jak dużo uzyskuje się dzięki ich wypróbowaniu.

Nauka gry na gitarze - wykonana jest na podstawie spostrzeżenia najlepszych muzyków gitarowych, jak i zespołów muzycznych. Na tej stronie można się z nimi dobrze zapoznać.

Moje początki gitarowe - Moje pierwsze kroki z gitarą - Jak wygladała moja nauka gry na gitarze :)


Zapraszam serdecznie :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:48   Kurs

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:48   Kurs

Ooo może w końcu nauczę się grać na gitarze :lol:
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-06-14, 11:15   

Myślę, że to bardzo wygodna opcja i na pewno warto ją wziąć pod uwagę:)
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2015-06-19, 08:00   

Moja kuzynka miała takie prywatne lekcje gry na gitarze u niej w domu. Niestety, okazało się, że nie da się z niej zrobić muzyka ;).
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-06-22, 09:31   

Gitara to bardzo fajny sprzęt. Sam mam zamia nauczyć się gry na gitarze. Oglądałem ostatnio w sklep-muzyczny.com.pl ofertę gitar i zastanawiam się, co warto kupić na początek, do nauki gry, chyba nie ma sensu od razu kupować jakiegoś sprzętu super klasy?
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
nimka
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-09-21, 16:33   

Skończyłeś studia? Na jakiej uczelni się uczyłeś?
_________________
http://www.eaiib.agh.edu....rotechnika.html
 
     
budowlec19 
Nowicjusz

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2017
Posty: 11
Wysłany: 2018-01-16, 09:43   Gitara.

Kiedyś próbowałam grać na gitarze, ale po pianinie ciężko przyzwyczaić ręce do zupełnie innego położenia. :) Obecnie razem z córką skłaniamy się bardziej do tańca, a raczej wywijania w strojach domowych przed i po obiedzie. Szukam różnych aktualnych piosenek na stronach takich jak http://fm.tuba.pl/artysta/Popek+&+Gang+Albanii i zastanawiam się, czy nie zapisać córki na jakieś zajęcia taneczne, skoro tak lubi się ruszać. :) W jej wieku to oczywiście normalne, ale bardzo bym chciała, żeby pasja do ruchu nie zniknęła po czasie.
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-02-28, 13:24   

Całkiem spoko opcja :) Ja w sumie uczyłam się z youtuba gry na gitarze. Nie było to najłatwiejsze ale jak ktoś bardzo chce to da radę:) Jednak gitara szybko i przeszła gdy zobaczyłam u znajomych pianino. Od razu podpytałam i zaczęłam się uczyć gry na tym instrumencie. W sklepie Piano Store - sprawdzcie ich ofertę wchodząc pod ten link. Ja znalazłam już wszystko co niezbędne do domowej nauki gry na tym instrumencie
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-05-25, 08:33   

A czemu by nie? Jest to połączenie wygodnego z pożytecznym :) A kursy gry na harmonijce również są organizowane w domu? Pytam ponieważ moja córka mnie gani bym kupiła jej instrument, który wybrała sobie na allegro https://allegro.pl/kategoria/instrumenty-dete-harmonijki-122777 i zastanawiam się czy podczas mojej obecności lub nie obecności nauczyciel może uczyć ją w naszym domu.
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-11-20, 10:37   

Pomysł fajny. Tylko co na to rodzina i sąsiedzi? :D Myślę, że początki mogą być ciężkie. Dlatego pokój, w którym będzie kurs, warto odpowiednio przygotować. Tutaj https://www.mega-acoustic...ele-akustyczne/ można kupić panele akustyczne. To powinno pomóc.
 
     
kare
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 32
Wysłany: 2021-02-11, 09:53   

Też byłam na podobnym kursie w domu, mega fajna sprawa. Na początku nie byłam przekonana, ale wyszło super. Gitarę kupiłam sobie troszkę wcześniej, w ofercie sklepu internetowego firmy Lighting Center https://www.lightingcente...akustyczne.html . To rzetelny sklep, maja tam wszystko, co związane z muzyką, nie tylko instrumenty, ale też nagłośnienie, mikrofony, naprawdę wiele różnych i świetnej jakości produktów. Cenowo wyszło korzystnie, zdecydowanie polecam.
 
     
Szrutka
Budowlaniec

Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 103
Wysłany: 2021-02-18, 14:36   

W sumie super sprawa, fajnie mieć jakieś hobby, a granie na instrumencie to jak dla mnie fajny pomysł. Tylko uważajcie na sąsiadów, starajcie się nie uprzykrzać im za bardzo życia;) Tu na pewno potrzebna będzie gitara. Tak sklep muzyczny internetowy zapewni wam spory wybór gitar i też w sumie innych instrumentów jak będziecie potrzebować.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 986
Wysłany: 2022-04-04, 19:36   

Niestety ja na żadnych instrumentach nie potrafię grać, ale jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć jak rozwijała się sama muzyka na przestrzeni lat. Całkiem niedawno ja również natrafiłem na doskonały wpis https://voguetravel.pl/blog/2022/03/01/od-winyli-po-elektronike-czyli-brzmienia-sprzed-lat gdzie właśnie ta kwestia została bardzo dobrze poruszona.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2022-08-25, 06:50   

A skoro o gitarach mowa, to jakie konkretnie gitary polecacie? Jak mam być szczery, to zastanawiam się nad zakupem gitary elektrycznej. Widziałem, że w sklepie https://www.musicaudio.pl/gitary-elektryczne/ naprawdę jest w czym wybierać. Mają sporo modeli, w bardzo dobrych cenach.
 
     
arletta
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 356
Wysłany: 2022-10-02, 21:17   

Oooo świetnie, ale skoro chcesz grać na gitarze, to raczej przyda Ci się namiar na sale prób https://dzwiekowa.pl/space/browar-mieszczanski/ , ponieważ w mieszkaniu nie bardzo będziesz mógł trenować, bo wiadomo sąsiedzi... Ale przykładowo tam, to już coś innego, będziesz mógł wynająć salę jak długo chcesz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12