Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wnętrze w salonie
Autor Wiadomość
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2018-05-25, 14:55   

Ja ostatnio widziałam bardzo fajne zestawy mebli z szafką rtv, dokladnie te https://blog.furnival.pl/kategoria/meble-pokojowe/zestawy-mebli-z-komoda-rtv/. Fajnie wyglądają, prawda? Na pewno wam także się spodobają. Zorientowałam się w cenach - są naprawdę niskie, a jakość widać że wysoka. Na pewno to będą dobrze zainwestowane pieniądze.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 08:02   

 
     
Stelle.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 08:02   

Warto zastanowić się tutaj nad fajną, ciekawą ozdobą ścian w postaci płytek 3D, co o tym sądzicie? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy:)
_________________
www.Stelle.pl
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2018-08-01, 10:48   

Jeżeli chodzi o salon, to myślę, że warto na poważnie zastanowić się nad zainstalowaniem kominka lub pieca kominkowego, który oprócz funkcji grzewczej, doskonale sprawdzi się także jako element dekoracyjny, zwłaszcza w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. W zależności od materiału, z którego został wykonany, podkreśli wystrój nowoczesnego wnętrza. Sam zdecydowałem się na montaż nowoczesnego i stylowego pieca kominkowego, który nadaje pomieszczeniu urokliwej atmosfery ciepła rodzinnego. Dla zainteresowanych taką opcją przydatny poradnik na temat nowoczesnych pieców kominowych można znaleźć na stronie https://kratki.com/pl/piece-kominkowe-rodzaje-i-zastosowanie/
 
     
Rebecca7
Budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2018-08-10, 12:26   

Meble w salonie muszą być przede wszystkim eleganckie. Salon to miejsce, w które jest najbardziej reprezentatywne w całym domu, to tam przecież przyjmujecie goście. O wygodzie też nie możecie zapomnieć, najlepiej jest połączyć te dwa elementy w całość. Myślę, że propozycje mebli i obić od http://www.galameble.com/skory-i-tkaniny będą dobrym rozwiązaniem, możecie postawić na elegancką naturalną skóre, albo i na tkaniny w różnych kolorach i motywach
 
     
swidek3
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-08-11, 13:07   

A może warto zlecić komuś zaprojektowanie wnętrza? Według mnie to może być naprawdę świetne rozwiązanie. Na przykład jak zerkniecie na to projektowanie wnętrz na terenie Żyrardowa, to myślę, że się zdecydujecie na takie rozwiązanie :)
_________________
Nie wiem, dlaczego rozmawiam z tobą o sprawach sercowych. To jak rozmawiać z głuchym o Mozarcie.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-08-13, 17:44   

Ostatnio z nudów oglądałam telewizję. Natknęłam się na program o urządzaniu mieszkania od nowa. Był tam fajny pomysł na ozdoby ścienne. Znalazłam już podstawę projektu, czyli ramę. Kupiłam ja ną http://galeriaram.pl/ , potem połączyłam sznurkami obwód i zawiesiłam w niej zdjęcia rodzinne. Wygląda to rewelacyjnie. Chyba zrobię jeszcze jeden taki kolaż.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2018-08-28, 10:02   

Jeżeli mówimy już o urządzaniu salonu, bez wątpienia powinniśmy zatroszczyć się także o odpowiednie oświetlenie. Bardzo ciekawymi rozwiązaniami mogą się okazać w przypadku tego pomieszczenia serie lamp do salonu . W szyskownydom.com znajdziemy całe mnóstwo takich inspiracji w rozsądnych cenach, a przy tym możemy być pewni tutaj najwyższej jakości produktów.
 
     
Szrutka
Budowlaniec

Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 103
Wysłany: 2018-08-28, 16:06   

Salon można całkiem fajnie zaaranżować fototapetami :) Również widziałam specjalne naklejki także na ścianę oraz na meble w sklepie https://sklep.foteks.pl/naklejki.html Pooglądajcie sobie jak wyglądają, zobaczcie ich sporą ofertę. Może wpadniecie na jakąś ciekawą inspiracje na wnętrze swojego salonu
 
     
FotoNaRame_eu 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-08-30, 08:01   

Zgadzam się jeżeli chodzi o salon to można go znakomicie zaaranżować i udekorować ściany za pomocą fototapet, wystarczy tylko wybrać dobry i ciekawy wzór, akurat pod tym względem chętnie pomożemy, doradzimy :)
_________________
www.FotoNaRame.eu
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-09-17, 14:43   

Czasami warto pomyśleć o jakis dodatkach by zapełnić wnętrze pomieszczenia. Takim uniwersalnym pomysłem są obrazy, lub zdjęcia bliskich nam osób. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają kilka fajnych propozycji co do ram. To dobry element wnętrz.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 331
Wysłany: 2018-09-30, 20:58   

Rzeczywiście kamień dekoracyjny, fototapety są teraz na czasie i często ludzie po nie sięgają. Mi się też podobają o ile to jest dobrze i z klasą zrobione. Jak się nie ma przekonania to lepiej malować na gładko. Żeby nie było nudno można zaszaleć z kolorem na jednej ścianie, na przykład złoto cejlonu z duluxa kolory świata bardzo ciekawie się na ścianie prezentuje, reszta ścian delikatnie klasycznie i też ta jedna to fajna ozdoba będzie.
 
     
Artetas
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 92
Wysłany: 2018-10-06, 17:59   

Jak macie duży salon to na pewno możecie zrobić genialną propozycje aranżacyjną. Ja mam prawie 40m z otwarta kuchnią i bardzo fajnie ją urządzilismy. Znalazłam odpowiednie dywany do salonu w sklepie internetowym. Kupując takie rzeczy przez neta można liczyć na większy wybór i niższe ceny
 
     
paaula190 
Budowlaniec

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 102
Wysłany: 2018-10-09, 11:39   

Mając trochę wolnej przestrzeni warto urządzić w salonie kącik jadalniany, wystarczy niewielki stół, najlepiej rozkładany i parę krzeseł. Tu https://www.edinos.pl/stoly-kwadratowe-rozkladane mają takie rozkładane stoły - są trwałe i stabilne, ale i stylowe.
 
     
trojak

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-10-09, 12:50   

Warto w tym temacie doradzić się znajomych. Myślę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu dwóch lat, usiłując zainteresować sobą innych – Dale Carnegie
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-10-11, 15:55   

Wnętrze w salonie musi być przede wszystkim przytulne i eleganckie. Jak urządzacie swoje salony pamiętajcie o tym :) Wyposażając salon warto dlatego zajrzeć na ofertę sklepu internetowego Ideal Design Proponują wiele ciekawych dodatków oraz designerskich mebli do salonu, ale i także do innych wnętrz. W necie jest pełno inspiracji na aranzacje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12