Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wiertarki i inne sprzęty
Autor Wiadomość
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2010-02-18, 11:12   wiertarki i inne sprzęty

Chciałam zapytać, gdzie najczęściej kupujecie wiertarki, wkrętarki, i szlifierki. Ale chyba wcześniej powinnam zapytać, czy takich sprzętów używacie?? :) Ale gdzie jest najlepiej takie rzeczy kupować, w wielkich hipermarketach?? Czy może w mniejszych sklepach, czym się kierujecie przy wyborze?? Podajecie listę sprawdzonych sklepów.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-02-19, 11:45   

 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-02-19, 11:45   

Wiertarka?
Nie, ja osobiście nie używam, ale mój mężczyzna owszem.
A jaka jest to wiertarka? Nie wiem, ale na pewno zamawiał ją ostatnio w wasserman. pl razem z moja prostownicą. Mozna sobie sprawdzić :)

A ty cegiełko, jakiejś wiertarki używasz? :P
 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-05-13, 11:31   

Przydatne linki:
firmy budowlane
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2013-07-31, 12:28   

Ja wszystkiego szukam przez internet. Jeśli chodzi o wiertarki, to dobry sprzęt ma Celma.
Zerknij na zdjęcie niżej - oczywiście chodzi o jakość i możliwości wiertarki, a nie najniższą cenę.

 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2013-10-24, 13:04   

Mój nowy nabytek:



Jak oceniacie ten sprzęt? Tutaj macie dokładniejszy opis - http://celma.com.pl/produ...wa-wak-li-14-db Kupiłem połączenie dwóch sprzętów na wszelki wypadek, bo wiertarkę mam, mimo wszystko wiecie jak to bywa z tymi sprzętami ;-)
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2013-10-25, 12:48   

Ja polecam sklep http://monter24.pl/ zwłaszcza że użytkownicy naszego forum mogą liczyć tam na ciekawe rabaty .. tylko się trzeba powołać na forum
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2013-10-30, 11:11   

Możesz sprawdzić także na www.Kamaonline.pl szeroki wybór,miła obsługa zawsze chętnie pomoże.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 242
Wysłany: 2013-12-05, 14:16   

Nie kupuję nigdy w konkretnym sklepie - kiedy kupowaliśmy tą celmę, to najpierw wybraliśmy konkretny model sprzętu, a później szukaliśmy sklepu, w którym kupimy to najtaniej, zakładając, że ten sklep ma bardzo pozytywne opinie. Całkiem nieźle na tym wyszliśmy ;-)
 
     
Sosu
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 15
Wysłany: 2018-06-01, 21:49   

Również nie kupuje w konkretnym sklepie tylko szukam konkretnego modelu w najlepszej cenie. Zresztą obecnie zakup dobrego sprzętu nie jest problemem, problem pojawia się jak jesteśmy po gwarancji a coś się zepsuje - nie ma części. Chociaż ostatnimi czasy trochę się to zmieniło na plus wirnik makita który potrzebowałem udało mi się znaleźć i odkryć przy okazji sklep z częściami, gdzie jest chyba wszystko. Zapiszcie sobie adres bo warto.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-10-25, 06:15   

Moim zdaniem nie tyle sklep, w którym sie kupuje sie liczy co sam sprzet. Ja z reguły zamawiam przez internet bo tam zawsze można znaleźć najtańszą opcje. Ostatnio tak zamawiałem wiertarkę ryobi z serii one plus. Wystarczy wpisac konkretny model i poszukać w sieci.
Muszę jeszcze dokupić wkrętarke i szlifierkę. Tez chyba wezmę z ryobi bo do tej serii pasuje ten sam akumulator wiec moge kupić sprzet bez baterii.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 979
Wysłany: 2018-10-31, 11:25   

Z jakiego rodzaju wiertarki korzystacie? Z tego, co wiem, to dostępne są najróżniejsze rodzaje wiertarek. Między innymi wiertarki kątowe, które można kupić w sklepie https://phuabc.com.pl/wiertarki-katowe . Taka wiertarka to przede wszystkim duża precyzja.
 
     
Kammar24.pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 202
Wysłany: 2018-12-19, 22:15   

To prawda jeżeli mają być to narzędzia praktycznie do codziennej pracy na budowie to warto postawić jednak na porządnie rozwiązania pozwalające na wydajną pracę bez ciagłych awarii i dużą pojemnością akumulatorów. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.kammar24.pl/ w którym znajdziecie wyłącznie sprzęt od sprawdzonych producentów i bardzo dobrych cenach i fajnych warunkach gwarancyjnych.
 
     
AnnMa
Nowicjusz

Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 24
Wysłany: 2019-04-30, 13:07   

Zawsze korzystam z porównywarki cenowej jeśli mam już wypatrzony sprzęt. Ostatnio udało mi się znaleźć wiertarkę hitachi kraków w fajnej cenie w sklepie http://www.rctechnika.pl/. Mimo że kończę już remont i narazie mi się nie przyda to zawsze fajnie mieć taki sprzęt.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2019-10-14, 09:39   

Zawsze warto porównywać sprzęt między sobą, nie tylko pod względem ceny
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 277
Wysłany: 2020-01-27, 11:31   

Ja mogę polecić sprzęt z ryobi. Mam od nich zestaw narzędzi w tym własnie wiertarko-wkretarkę. Jest naprawdę solidna i działa bez zarzutu. Przeszła z nami generalny remont łazienki i skręcanie mebli w kuchni.Sprzet z ryobi nie jest drogi a jest dobrej jakości
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12