Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogrodzenie wokół domu - na pokaz?
Autor Wiadomość
Dixiestore_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-08-30, 12:16   

Ogrodzenie nigdy nie powinno być wykonane na pokaz, a dla nas samych bo w końcu to my najbardziej na nim skorzystam i warto zadbać o jego jak najlepsze wykonanie, solidność.
_________________
www.Dixiestore.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-09-29, 13:10   Pytanie o ogrodzenie

 
     
matron
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-09-29, 13:10   Pytanie o ogrodzenie

A ja właśnie się chciałem się skonsultować w sprawie ogrodzenia. Mianowicie, jestem w trakcie budowy domu i zastanawiam się nad zainwestowaniem w ogrodzenie z granitu. Wyczytałem na tej stronie http://www.icons.com.pl/, że ogrodzenia tego typu są coraz popularniejsze, ale przemawia za nimi szereg argumentów. Nie tylko natury estetycznej, ale biorę również pod uwagę fakt, że kamień murowy granitowy, oprócz niesamowitego piękna oraz swoistego majestatyzmu, jest bardzo trwały. Nie będzie się rozpadał nawet po długim czasie i tym bardziej mnie kusi. Pytanie, co o tym sądzicie? To dobry pomysł?
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-10-02, 19:08   

Wybierając ogrodzenie swej posesji postawiłam na jakość i dobrą Sampre opinie http://samprebydgoszcz.bl...pre-opinie.html Dzięki zaufaniu jakie obdarzyłam ten salon mam ogrodzenie renomowanej marki Wiśniowski. Kupując w komplecie bramę i furtkę całość idealnie do siebie pasuje co daje fantastyczny efekt wizualny. Od wścibskich sąsiadów zamierzam odgrodzić się nasadzeniami, które z drugiej strony będą cieszyć me oko.
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-10-03, 17:31   

Piękne są ogrodzenia murowane, naprawdę dla mnie są bezwzględnie piękne,
wejdźcie w ogrodzenia białystok firma Wawruk, zobaczcie co proponuje firma Joniec w kwestii murowanych ogrodzeń, nie które naprawdę kradną serce. Poza designem jest trwałość i uważam że murowane ogrodzenia to najlepsze rozwiązanie.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-10-19, 08:45   

Wszystko jest kwestia gustu, stylu oraz budżetu, Decydując się na dany typ ogrodzenia, to nigdy nie powinno być ono wykonane na pokaz. Liczy się jego wysoka jakość oraz solidność.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
Frania
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sty 2018
Posty: 35
Wysłany: 2018-03-01, 09:48   

Dom bez ogrodzenia to jak sukienka bez butów, nijak wygląda. Znalazłam ciekawe ogrodzenia panelowe w firmie WAWRUK To chyba jedno z najtańszych obecnie rozwiązań, wyglądających bardzo porządnie i trwale i wcale nie na pokaz! Kiedy budowa domu pochłonęła juz mnóstwo pieniędzy i nie bardzo nas na drogie ogrodzenie stać, to jest chyba najlepsze rozwiązanie.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-03-01, 19:49   

Zgadzam się jednak jeżeli chcemy miec ładnie zaaranżowaną całą przestrzeń warto pomyśleć o ogrodzeniu.
 
     
kowek
Nowicjusz

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-03-02, 10:12   

Postaw na solidne i trwale rozwiazania.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-03-05, 10:57   

Podstawowa sprawa to określ jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel wtedy o wiele łatwiej bezie coś podpowiedzieć. Zerknij również do nas na Meisen, gdzie znajdziesz nowoczesne i trwałe ogrodzenie panelowe :)
_________________
www.Meisen.pl
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-13, 11:15   

Powinno pełnić funkcję reprezentacyjną ale również zapewniać prywatność i bezpieczeństwo. Jeżeli mogę coś polecić Ci z doświadczenia to postawiłbym na elementy Gardeo od Pozbruk, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nie wymagają zalewania i dozbrajania oraz co ważne są proste w montażu.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-31, 12:42   

Może wybór elementów gardeo będzie drogim rozwiązaniem na całe ogrodzenie, aczkolwiek moim zdaniem od frontu warto zadbać o piękne i bezpieczne ogrodzenie i tutaj elementy Gardeo są jak najbardziej słusznym wyborem :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-31, 21:41   

No mi się na ten moment najbardziej podoba ogrodzenie Rotterdam Pozbruk, które jest zbudowane z pustaków łupanych o kamiennej strukturze. Robi cudne wrażenie i na pewno będzie idealnym dopełnieniem aranżacji domu. Jednak to już musisz sprawdzić dokładnie na stronie producenta Pozbruk i doczytasz również o dostępnych kolorach, wymiarach oraz technologii produkcji.
 
     
Enigma-Art.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-06-07, 11:24   

Ogrodzenie nie powinno być na pokaz, aczkolwiek powinno być ładne i reprezentować pewien wysoki poziom, od tego trzeba zacząć. Główną role odgrywa budżet jaki posiadamy na ten cel, ja polecam ostawić albo na ogrodzenie panelowe albo ocynkowaną stal.
_________________
www.Enigma-art.pl
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-12-13, 19:36   

U nas z powodzeniem sprawdza się siatka ogrodzeniowa (np. http://novmax.pl/oferta/o...i-ogrodzeniowe/) wokół której miejscami mamy drzewka ozdobne, a miejscami pnący się bluszcz. Było to bardzo tanie odgrodzenie się od sąsiadów i zyskanie prywatności. Do tego siatka porośnięta bluszczem lub innym pnączem z kwitnącymi kwiatami naprawdę ładnie się prezentuje.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-03-06, 12:35   

W takim razie jeżeli chodzi o dobór dekoracyjnych materiałów betonowych to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który przygotował ogromny wybór modeli kostek dekoracyjnych, palisad dekoracyjnych, płyt i ozdób Długo musiałbym wymieniać dlatego najlepiej będzie jeżeli po prostu zajrzysz na ich stronę internetową.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12