Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Urządzać mieszkanie z profesjonalistą?
Autor Wiadomość
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2018-01-08, 12:53   

Czasami warto zaryzykować i pokusić się o samodzielne urządzenie mieszkania o czym mowa powyżej, grunt to dobrać meble oraz kolorystykę podłogi i ścian, chętnie pomożemy pod tym względem na forum :)
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-02-08, 11:37   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-02-08, 11:37   

Na pewno będzie to dobrze wykonane, ale jednak taka pomoc profesjonalisty sporo kosztuje, nie wiem czy jest to w ogólnym rozrachunku opłacalne.
 
     
Cvolec_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 19
Wysłany: 2018-02-12, 11:52   

W przypadku aranżacji wnętrza, to zdecydowanie warto w pierwszej kolejności spróbować swoich sił samodzielnie i jestem pewien że wiemy rzecz się na muda, oczywiście warto inspirować się blogami i forami o tematyce wnętrzarskiej.
_________________
www.Cvolec.pl
 
     
Domitech.pl
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-02-26, 10:24   

Moim zdaniem, jeżeli nie ma się pomysłu na wystrój lub ma się obawy, że może wyjść coś źle - to warto w takim przypadku zwrócić się o pomoc do profesjonalisty.
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-05-14, 13:23   

Najpierw rozmawiasz o tym jaka jest Twoja wizja a projektant ją realizuje. Dostajesz wizualizacje i możesz wprowadzić jeszcze różnego rodzaju zmiany. Mnie mój projektant doradził piękne rolety

knall
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2018-06-07, 14:05   

Moim zdaniem jak się nie ma pomysłu, to można. Tylko to spore koszty.
 
     
One11
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-06-21, 14:19   

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję jakiegoś sprawdzonego i porządnego sklepu z meblami. Nie koniecznie na obszarze Krakowa, może być internetowy... Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Ja właśnie robię remont mieszkania i chciałbym je urządzić w stylu nowoczesnym. Problem niestety w tym, że niezbyt się na tym wszystkim znam, przez co trudno mi dobrać odpowiednio te meble. Dlatego też zależy mi na sklepie, który oferuje doradztwo w zakupie mebli. Z tego co wyczytałem, to w tym sklepie jest taka usługa http://www.meblelargo.pl/ Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakiś ciekawy sklep, który oferuje tego typu doradztwo przy zakupie mebli? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
_________________
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
 
     
Monika 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-08-31, 17:08   

Warto spróbować własnymi siłami. W Sieci jest sporo stron z inspiracjami. Potem jakaś darmowa aplikacja do urządzania wnętrz i jedziemy ;D
_________________
Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem.
 
     
Hemos_pl
Nowicjusz

Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-09-06, 17:17   

Moim zdaniem jeżeli masz budżet na takie rozwiązanie, to jest to dobry pomysł. Jednak można i samemu śmiało próbować, wtedy satysfakcja jest tym większa. U nas znajdziesz drzwi, okna oraz wiele innych rzeczy niezbędnych w każdym domu, chętnie pomożemy.
_________________
www.Hemos.pl
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2019-04-16, 09:02   

Jak chcemy mieć dobrze zrobiony remont swojego mieszkania to także musimy znaleźć dobrych fachowców. Tutaj https://wroclawiak.pl można dodawać ogłoszenia, ale też dzięki temu wybierzemy dobrego fachowca.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12