Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kantor internetowy
Autor Wiadomość
alex76 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 52
Skąd: meble klose
Wysłany: 2017-11-30, 21:20   Kantor internetowy

Ze swojej strony mogę polecić świetny kantor online Pluskantor.pl, który oferuje najlepsze kursy oraz wysokie bezpieczeństwo transakcji. Dzięki niemu możemy wymienić nasze pieniądze bezproblemowo i w krótkim czasie. Zapraszam do skorzystania z niego :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 27
Wysłany: 2017-12-01, 11:03   

 
     
aurelia
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 27
Wysłany: 2017-12-01, 11:03   

Ja jednak zostane przy kantorze stacjonarnym, pieniadze mam od reki i moge negocjowac ceny.
_________________
naturalnie naturalna :D
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
  Wysłany: 2018-02-24, 01:42   

Mnie w kantorach stacjonarnych ceny nie zachwycały delikatnie mówiąc :( A wybrałem bardzo fajny kantor online , na tyle elastyczny, że można też do nich zadzwonić i negocjować wycenę, wygodą są też dla mnie szybciutkie przelewy- na własne konto albo do innego odbiorcy, zależnie od potrzeby. Całe przewalutowanie to raptem minuta i po sprawie:)
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2018-05-27, 19:24   

My jak korzystamy to z http://www.pluskantor.pl/ - faktycznie od kiedy są te internetowe kantory to jest o wiele wygodniej i bardziej sie opłaca
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-05-27, 22:12   

To jeden z lepszych kantorów muszę przyznać. Chyba stosunkowo nowy, ale liczy się jakość. Pluskantor ma tę zaletę, że nie trzeba czekać na dopasowanie kursu tylko od ręki finalizowane jest przewalutowanie kasy, jakby się szło do kantoru na mieście- tyle że jeszcze szybciej (bo wiadomo ie trzeba nigdzie iść) i sporo taniej.
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-06-11, 18:49   

Dla mnie też kantor online to przede wszystkim niesamowita wygoda. Możliwość wymiany waluty o każdej porze dnia i nocy, bez wychodzenia z domu, bo dobrym kursie - to po prostu duży komfort. Najczęściej korzystam z kantoru Amronet - bo tam poza opcją typowo kantorową jest także możliwość wymiany społecznościowej, gdzie można negocjować cenę kupna/sprzedaży. Można czasami trafić naprawdę niezłą okazję.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-06-13, 10:48   

Nigdy nie korzystałam z kantoru internetowego, jakoś nie potrafię się do tego przekonać.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-06-20, 21:48   

W dużej mierze rozumiem, bo wiadomo jest to dla Ciebie coś nowego. Natomiast niczym też nie ryzykujesz jak chcesz sprawdzić jak działa kantor online
, nie ponosisz żadnych oplat jeśli założysz sobie tam konto, nie zobowiązuje Cię to także do jakiejkolwiek częstotliwości czynnego korzystania z niego.
 
     
vinx 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 58
Wysłany: 2018-07-15, 11:52   

Jeśli kantor online, to tylko i wyłącznie https://ekantor.pl/kalkulator-walut/ To sprawdzona marka, której zaufali zarówno biznesmeni, jak i ludzie często podróżujący. Wymienisz tam walutę po atrakcyjnym kursie, w przeciwieństwie do kantorów stacjonarnych. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, pracownicy są do Twojej dyspozycji przez całą dobę.
 
     
Piootr45

Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-16, 10:35   

Myśle, że z takich kantorów powinno się częściej korzystać. Można naprawdę bardzo dobrze wszystko obliczyć.
____
Najlepszy kantor internetowy do wymiany waluty online
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-07-27, 21:55   

Owszem i to bardzo szybko, bo np. kantor online za pośrednictwem którego wymieniam walutę posiada na stronie tzw, kalkulator walut, który bardzo precyzyjnie szybko wylicza rezultat przewalutowania oraz oszczędność w porównaniu do wymiany tej samej pary walut i kwoty w banku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12