Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drewniane drzwi zewnętrzne - jakie?
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2018-06-12, 21:16   

Wybór na rynku jest bardzo duży i dość ciężko jest odnaleźć się w tych wszystkich rozwiązaniach. Dlatego my postanowiliśmy trochę popytać znajomych i poszukać informacji na forach budowlanych. Ostatecznie najbardziej dopasowaną pod nas ofertę miał producent Hormann na drzwi stalowe Thermo65. Charakteryzują się dobrymi właściwościami izolacyjnymi, mają wbudowany porządny 5 punktowy ryglowany zamek oraz dostępne są w kilku opcjach modeli i kolorów co pozwoliło nam na ich idealne dobranie pod aranżacje domu (zdecydowaliśmy się jednak na białą wersję)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2018-07-09, 07:08   

 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2018-07-09, 07:08   

Jak szukasz dobrych drzwi za dobrą cenę to zajrzyj sobie na stronę http://www.atoslublin.pl/. Mają świetne drzwi, na które sami z żoną się zdecydowaliśmy. Była to dobra decyzja, bo wszystko zostało wykonane solidnie i za przystępną kwotę.
 
     
Karolski
Prawie ekspert

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 354
Wysłany: 2020-03-25, 18:05   

drewniane drzwi są bardzo ladne, tez jestem fanem
 
     
czarek
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 34
Wysłany: 2020-03-29, 17:36   

Masz rację wybór na rynku jest dość duży więc warto się porządnie zastanowić. Nam decyzja zakupu drzwi zewnętrznych zajęła kilka tygodni. Byliśmy w kilku salonach sprzedażowych, sprawdziliśmy oferty producentów też na internecie. Wybraliśmy ostateczne drzwi firmy Aluhaus korzystając z ich konfiguratora https://www.aluhaus.com.pl/konfigurator-drzwi/ świetne narzędzie. Po wygenerowaniu ostatecznej wersji drzwi już nic nie zmienialiśmy, wszystko nam odpowiadało. Z drzwi jesteśmy zadowoleni, zarówno z ceny, wyglądu jak i termoizolacyjności.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 786
Wysłany: 2020-04-04, 19:00   

A dlaczego akurat drewniane? Moim zdaniem warto też rzucić okiem na drzwi zewnętrzne stalowe: https://www.projektplus.c...etrzne/stalowe/. Takie drzwi są bardzo trwałe i solidnie wykonane, a mogą także imitować drewno. Warto rozważyć te opcję.
 
     
clarissa.crooks 
Nowicjusz


Wiek: 40
Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2020-04-05, 12:02   

Ja bym się kierował przede wszystkim wyglądem i bezpieczeństwem.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2020-04-22, 16:04   

Wiadomo co kto lubi ale ja na drewniane bym się drugi raz nie skusił. Myślę, że w obecnych czasach mamy do wyboru dużo lepsze technologie, zapewniające nam wyższy poziom izolacyjności i dłuższą wytrzymałość. My postawiliśmy na drzwi zewnętrzne aluminiowe do domu konkretnie z firmy Aluhaus. Dostaliśmy namiar od znajomych. Stare drzwi osobiście porąbałem i spaliłem. Miałem ich serdecznie dość. Kilka lat walki z kornikami i wreszcie jak odkryłem ile pleśni mamy to dziękuję za drewniane drzwi czy okna. Nigdy więcej. Te aluminiowe drzwi są na prawdę świetne i przy tym bardzo nowocześnie wyglądają.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12