Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana walut
Autor Wiadomość
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-11-23, 15:36   Wymiana walut

Jeśli chcecie korzystnie wymienić walutę, to może przydać wam się ta oferta - https://ekantor.pl/ . Bardzo dobry kantor internetowy jeśli chodzi o kursy jak i szybkość transakcji. Sprawdźcie sami.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
REKLAMA

Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-11-24, 10:27   

 
     
kraincc44a
Nowicjusz

Wiek: 47
Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-11-24, 10:27   

No ponoć ten kantor jest naprawde dobry.
_________________
additional information
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-02-26, 13:28   

Ja polecam http://www.trejdoo.com/an...-walut/chf-pln/ bo mój znajomy często z niego korzysta. Generalnie takie punkty online oferują dużo korzystniejsze warunki niż np. kantory stacjonarne. Ich zaletą jest fakt, że taka platforma internetowa jest łatwa i bezpieczna, oferuje konkurencyjne kursy, a przy okazji mamy możliwość negocjacji i rezerwacji kursu danej waluty. Warto skorzystać!
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-03-07, 08:46   

Najlepiej to chyba wymieniać waluty albo w kantorze stacjonarnym, albo w banku, bo do tych mam największe zaufanie.
 
     
alex76 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 52
Skąd: meble klose
Wysłany: 2017-09-30, 20:52   

Polecam serdecznie kantor Gieldawalut.com, który jest moim zdaniem najlepszy na rynku. Oferuje on atrakcyjne kursy oraz aplikację mobilną, dzięki której możemy dokonywać transakcji w dowolnym miejscu.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-03-27, 23:56   

Przewalutowań w bankach i tradycyjnych kantorach nie polecam ze względu na koszt, spread jest naprawdę wysoki w porównaniu do tego jaki pobiera kantor online z którego korzystam- zaledwie 2 grosze. Sam sposób przewalutowania to czysta wygoda zresztą, w każdej chwili mogę to zrobić.
 
     
Edylia
Starszy budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 200
Wysłany: 2018-06-21, 18:25   

Patrząc na to jakie są koszty wymiany walut w tradycyjnych kantorach, czy nawet bankach, to naprawdę dziwię się, że ktoś z nich jeszcze korzysta. Dla mnie jeśli przewalutowanie to tylko kantor online , już nie pamiętam, kiedy ostatnio wymieniałam pieniądze w inny sposób. I choć oczywiście to, że tak jest najtaniej, jest najistotniejszą kwestią, to nie mniej ważna jest wygoda i bezpieczeństwo korzystania z e-kantorów.
 
     
DanielNal
Nowicjusz

Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-06-28, 11:23   

Ja też uważam, że kantory internetowe są bardzo ciekawą opcją i sam często korzystam z usług takich kantorów, bo jest taniej i wygodniej niż chodzić po kantorach stacjonarnych. Jak ktoś nie jest przekonany czy warto to polecam poczytać sobie np tutaj http://finansowa24.pl/kan...towy-czy-warto/ to sami zobaczycie, że takie kantory internetowe to same plusy.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-06-28, 21:36   

Jestem zwolennikiem tej formy wymiany waluty w 100%. O tym, że taniej wiadomo, a czas jaki się poświęca na wizytę w placówce można spożytkować inaczej-lepiej. Paliwo też swoje kosztuje, a bywa że do kantoru trzeba dojechać. A tak- kantor online jest po prostu pod ręką, gdzie bym nie był, mogę skorzystać używając komputera ale równie dobrze telefonu, na mobilnej aplikacji też działa.
 
     
arekCo 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 228
Wysłany: 2018-08-15, 17:41   

Dobrze się sprawdzi kantor Alex z placu Grzybowskiego http://kantoralex.pl/ Od dawna korzystam właśnie z tego kantoru i oceniam ich usługi jak najlepiej. Fajna sprawa, że można u nich negocjować kurs indywidualny, zawsze to jakaś oszczędność.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-08-16, 22:47   

Jak będę w okolicy pewnie zajrzę, bo fajnie w razie czego wiedzieć jak na mieście wyceniają i gdzie może być nie za drogo. Aczkolwiek i tak będę na pewno częściej wymieniał przez kantor online , bo w walucie robię głównie przelewy i dzięki tej opcji od razu z kantoru je realizuję, a to spora oszczędność kasy i czasu.
 
     
zuzia.gola
Budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 194
Wysłany: 2018-08-22, 15:47   

Jeśli chodzi o wymianę walut to ja korzystam tylko z kantorów online bo jest to wygodniejsze, czynne 24/7, nie trzeba wychodzić z domu no i kursy zdecydowanie są korzystne. Pluskantor.pl ma też tanie przelewy zagraniczne, tylko 5zł za przelew w EUR.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2018-08-23, 13:00   

Generalnie dokonywanie płatności, wymiany walut czy zakupów przez internet jest dużo bardziej opłacalne, wygodniejsze i szybsze. Ja co prawda wymieniam waluty przez Cinkciarza, ale głównie z przyzwyczajenia. Z reszta robię to dość rzadko, więc nie zwracam uwagi na kursy, bo różnice są na prawdę minimalne.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-09-07, 14:26   

Wiesz, nawet jak ktoś sporadycznie wymienia walutę, to jednak przepłacać nie warto, a kantor online zwykle oferuje na tyle atrakcyjne kursy, że nawet przy jednorazowym przewalutowaniu, dajmy na to na potrzebę wyjazdu za granicę można wyjść bardzo korzystnie.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2019-01-30, 14:11   

Co do kantorów online to polecam wam Amronet - mają fajną obsługę klienta a do tego tanie przelewy zagraniczne, tylko 5zl za przelew w EUR. Poleciła mi ich moja mama bo wymieniała wcześniej tylko stacjonarnie ale jak zaczęła w sieci zobaczyła że bardziej się opłaca.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13