Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okolice domu
Autor Wiadomość
Ceo-shop.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 12
Wysłany: 2018-03-26, 11:42   

Wszystko jest kwestią tego jak widzisz i planujesz okolice swojego domu. Polecam na podwórko kostkę brukową, natomiast przed domem postarać się o zadbany trawnik czy generalnie ogród :)
_________________
www.Ceo-shop.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-13, 11:13   

 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-13, 11:13   

A jeżeli będziesz potrzebował dobrej jakości kostek to polecam odwiedzić stronę producenta Pozbruk, gdzie możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania i szeroki wybór dostępnych kostek dekoracyjny, uniwersalnych i wiele innych ozdób wykonanych z betonu.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-23, 08:18   

Tutaj Rolos25 masz całkowitą rację, jeżeli chodzi o przygotowanie materiałów, szerokości oferty oraz przystępne ceny to Pozbruk nie ma sobie równych na naszym rynku.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-31, 12:47   

Również jestem za wyborem takich materiałów, a pod względem przygotowaniia materiałów zdecydowanie należą do ścisłej czołówki.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-12, 15:08   

Zgadza się mają długie doświadczenie w produkcji także jakość widać praktycznie od razu tym bardziej, że mają za sobą wielkie grono zadowolonych klientów.
 
     
radzionet 
Radzio

Wiek: 43
Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-06-22, 12:49   

W tego co widzę, Pozbruk - mają w porządku opinie, warto sprawdzić jeszcze ich portfolio
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-03-17, 14:23   

W takim razie po wiele inspiracji polecam zajrzeć na stronę producenta Pozbruk, który przygotował mnóstwo materiałów świetnie zabezpieczonych i do tego w szerokim wyborze modeli oraz kolorów które moim zdaniem nie mają sobie równych patrząc na propozycje konkurencji.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-03-21, 15:09   

Całkowicie zgadzam sie z poprzednikiem, jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości rozwiązania w zakresie elementów ogrodzeniowych to tutaj Pozbruk byłby zdecydowanie numerem jeden ze względu na zawsze piękny design, dobrą cenę i do tego odpowiednie zabezpieczenia m.in przed wnikaniem wilgoci i mrozem (powłoką H-Plus).
 
     
GosiaGwiazda 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-05-23, 13:47   

Jestem ciekawa czy sami projektowaliście swoje ogrody?
 
     
wnikliwy13 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 283
Wysłany: 2019-05-24, 08:39   

My najpierw musimy wykończyc dom a dopiero potem pomyślimy o otoczeniu. Aktualnie zainteresowala nas ta strona https://zamel.com/pl-PL/ I propozycje by dom byl bezpieczny i nowoczesny. Na pewno pomyślę o wideodomofonie. Ciekawa jest też możliwość chroniaca przed nielegalnym podlączeniem nieuprawnionych odbiorników energii, ale tu już muszę poradzić się fachowca.
Nasz dom stoi na niedużej działce, więc pewnie posadzimy krzewy owocowe, kwiaty.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2019-06-04, 19:20   

Ogród i to co przed domem to wizytówka, więc warto zadbać o rośliny. Też sporo osób teraz wywierca sobie studnie głębinowe. Można taką mieć na posesji i wydobywać czystą wodę. Też kopanie studni Małopolska nie trwa jakoś długo, więc można się rozeznać w tym.
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2019-06-17, 09:40   

Ja mam takie pytanko: co sądzicie o metalowych domkach ogrodowych, przykładowo takich: https://www.domki-sodas.pl/61-domki-metalowe? Już od dłuższego czasu planowałem sobie zakupić do ogrodu domek, w którym mógłbym trzymać narzędzia, akcesoria i inne różne przedmioty, które akurat trzeba byłoby z ogrodu ukryć. Z początku myślałem, żeby kupić domek drewniany, ale przeglądając oferty trafiłem właśnie też i na metalowe i pomyślałem, że mogłoby to być jednak lepsze rozwiązanie. Jak myślicie?
 
     
Szrutka
Budowlaniec

Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 103
Wysłany: 2019-08-14, 13:43   

Na pewno każdy chce żeby jego ogród ładnie się prezentował, ja na pewno w swoim będę miała sporo fajnych rośli i ciekawych drzew, nie tylko owocowych. W pierwszej kolejności chce jednak postawić ogrodzenie. Z tyłu i z boków działki raczej postawie na tego typu ogrodzenie panelowe https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ Jest solidne, wytrzymałe na warunki atmosferyczne i przede wszystkim tanie. Z przodu, na wjazd, może zrobię coś bardziej reprezentatywnego. Oczywiście także bramę automatyczną.
 
     
ariana
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 782
Wysłany: 2019-08-16, 13:23   

Moim zdaniem świetnie w ogrodzie prezentują się kamienie dekoracyjne i ozdobne. Na stronie https://podolski-kruszywa.pl/ zapoznacie się z ofertą firmy, która specjalizuje się w ich sprzedaży. Warto się z nią zapoznać.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2023-01-13, 11:31   

Jeśli szukacie sposobu na organizację swojego ogrodu w wyjątkowy sposób, polecam zajrzeć na https://hgs24.pl/. Sklep ma szeroki wybór w kwestii dekoracji ogrodowych, więc można wybrać coś w sam raz dla siebie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12