Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Biel w kuchni
Autor Wiadomość
kondzirro 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-09-19, 10:21   

Ja urządzając kuchnię, zdecydowałem się właśnie na styl skandynawski. Mam białe szafki z czarnymi uchwytami, a do tego blat imitujący drewno. Zastanawiałem się nad sprzętami w białym kolorze, jednak bardzo trudno jest dobrać współgrający odcień bieli sprzętów i szafek. zdecydowałem się na czarne sprzęty, a właściwie tylko 2 z nich widać (piekarnik i płyta). Jestem zadowolony z uzyskanego efektu.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-09-28, 10:19   

 
     
Belle-Amelie_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-09-28, 10:19   

A możesz wstawić zdjęcie swojej kuchni tak aby każdy na forum zobaczył o jakie połączenie kolorystyczne chodzi? Bo w kwestii samych dodatków do kuchni i mieszkania, to polecam zerknąć do nas, gdzie wybór jest naprawdę bardzo szeroki.
_________________
www.Belle-Amelie.pl
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-09-29, 13:22   

Ja akurat nie lubię połączenie czerni i bieli. I to nie za bardzo pasuje do stylu skandynawskiego, który nie lubi kontrastów.
 
     
Designer.ski 
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-11-03, 14:05   

Czerń do kuchni nie bardzo pasuje, można wybrać inne rozwiązania kolorystyczne które też dobrze komponują się z bielą i dadzą pozytywne emocje, jak np: ognista czerwień czy jasna zieleń jako uspokojenie. Co o tym sądzicie?
_________________
www.Designer.ski
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-03-18, 13:51   

Biel w kuchni to zawsze dobry pomysł - biel to neutralny kolor i uniwersalny, co idealnie sprawdza się w kuchni w każdym przypadku.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-03-21, 12:44   

Bardzo ładne meble, ja również stawiam na nowoczesność. Zmieniłabym jednie uchwyty. Firma TCO oferuje wysokiej jakości uchwyty https://www.tco.com.pl/ , polecam Ci zapoznać się z ich ofertą.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-22, 18:30   

Biel i czerń są najlepszym połączeniem w kuchni :)
 
     
Bravis.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-04-07, 09:04   

Nie zawsze, czasami do bieli można dobrać też iny kontrastujący kolor jak czerwień lub błękit. Wiele zależy od naszego gustu, a równie ważne są pozostałe dodatki do kuchni.
 
     
akorka
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2018
Posty: 228
Wysłany: 2018-04-09, 15:37   

Mi się podobają białe kuchnie i na ten kolor właśnie postawiłam. Fakt początkowo martwiłam się że brud będzie mocno widać ale nic z tych rzeczy. Codziennie sprzątam po gotowaniu, zajmuje mi to 30min nie więcej co przecież nie jest jakimś wielkim rekordem. Ze ścian też nie ma problemu by domyć tłuszcz czy jakieś plamki bo mąż wymalował je duluxem easycare w wersji do kuchni i łazienek i one fajnie odpychają płynne zabrudzenia, wystarczy tylko przetrzeć ręcznikiem papierowym i wsio. Tak że nie ma co się bać tego koloru
 
     
Klink.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-05-25, 09:17   

Jeżeli biel to warto połączyć ją np: z czerwienią i wybrać fajny, ciekawy wzór płytek do kuchni. Akurat ich szeroki wybór oraz niższe ceny znajdziecie u nas, zapraszamy :)
_________________
www.Klink.pl
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-06-23, 15:56   Naturalny dodatek

Biel i czerń to klasyczne, bezpieczne połączenie kolorystyczne, które zawsze się sprawdzi. Oczywiście nie twierdzę, że mi się nie podoba, wręcz przeciwnie, ale jednak w tym opisie brakuje mi czegoś jeszcze. Jakiegoś ciemniejszego akcentu. Może drewniane blaty? Na pewno trwalsze niz te z płyty a wygląd? Oceńcie sami chociażby na stronie https://wingstimber.com/ gdzie macie świetny przykład blatów egzotycznych. Na mnie robią wrażenie.
 
     
kraus
Nowicjusz

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 29
Wysłany: 2018-06-24, 14:12   

My mamy kuchnię w bieli i czerni, połączoną z jadalnią. Białe szafki z ciemnymi blatami świetnie się sprawdzają i są łatwe w utrzymaniu. A w jadalni mamy biały rozkładany stół z: https://www.edinos.pl/biale-stoly-rozkladanehttps://www.edinos.pl/biale-stoly-rozkladane .Nie zajmuje duzo miejsca, a w razie nalotu rodzinki mozna go rozłozyć
 
     
Edinos.pl
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-19, 09:09   

Moim zdaniem biel bardzo dobrze sprawdzi się w takim pomieszczeniu jak kuchnia. Jest to klasyczne i sprawdzone rozwiązanie, można połączyć biel z innym nieco kontrastującym kolorem tak aby uniknąć monotonii.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-07-26, 09:31   

Ja nie jestem fanką białych wnętrz. Uważam, że prezentują się zbyt szpitalnie. Często więc stawiam na dodatkowe kolorowe akcesoria. Jeśli chodzi o ozdobienie kuchni to super opcją są magnetyczne maty na lodówkę. Taka mata ze zdjęciem z plazy: https://stikero.pl/product-pol-673-Mata-magnetyczna-na-lodowke-Egzotyczna-plaza-3407.html to super wspomnienie wakacji.
 
     
Term-Eko_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-01, 12:37   

Biel w kuchni jak najbardziej może się sprawdzić. Tym bardziej że jest to jasny, dość neutralny kolor, co sprzyja zastosowaniu go w takim pomieszczeniu jak kuchnia.
_________________
www.term-eko.com.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12