Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlecę budowę domu pod klucz
Autor Wiadomość
Franki 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-02, 12:02   

MartynaZa napisał/a:
Wszystko też zależy od technologi w jakiej chce się budować. Są firmy które budują tylko murowane ale są i takie, które specjalizują się w drewnie. Ja znam i mam doświadczenie z firma od domów z bala - Natur Eko Dom. Fachowcy bardzo dobrzy, na pewno budują w całym kraju (są z mazur a w realizacjach mają domy z okolic Wrocławia). Do tego współpracują z fajnym biurem projektowym (Wiejskie Klimaty), których kilka projektów mają u siebie na stronie. Do tego stosują ciekawe, mniej popularne, technologie, jak ocieplenie z wełny drzewnej albo pokrycie ze strzechy. Ja z ich pracy byłam zadowolona.


Domy z bala to fantastyczne rozwiązanie. Mi osobiście bardzo podobają się takie domy. Mają klimat, którego nie uzyskamy w żaden sposób w domach murowanych. Przejrzałem sobie realizacje i projekty z ich strony i nawet wygląda to całkiem interesująco. Krupianka bardzo fajnie wygląda, jeżeli chodzi o sam projekt. Duża, otwarta przestrzeń na parterze sprawia, że to wygląda bardzo nowocześnie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-04-16, 13:09   

 
     
aleksander123
Nowicjusz

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-04-16, 13:09   

Ze swojej strony polecam serwis https://groond.com znajdziesz tam sprawdzonych wykonawców, dostępnych w danym terminie i lokalizacji. Na stronie można również przeprowadzić kalkulację kosztów robocizny, dzięki czemu można być pewnym, że nie zostanie się oszukanym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13