Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
instalacja
Autor Wiadomość
OnlineExpert
Budowlaniec

Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 156
Wysłany: 2018-05-08, 09:34   

Witam,

Dobór gazowego kotła kondensacyjnego wraz z jej montażem warto powierzyć Autoryzowanemu Instalatorowi, który współpracuje z producentem kotła. Posiadają oni odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia do montażu oraz są przeszkoleni przez producenta w zakresie aspektów technicznych związanych z pracą kotła. Dlatego w sprawie doboru oraz montażu gazowego kotła kondensacyjnego zachęcam do kontaktu z Autoryzowanym Instalatorem marki Junkers-Bosch. Na stronie internetowej www.junkers.pl znajduje się wyszukiwarka instalatorów wraz z ich miejscem zamieszkania. Pomogą oni doborze odpowiedniego urządzenia oraz wykonają instalację. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810.
Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje odnośnie kotłów z rodziny Cerapur oraz Bosch Condens: http://www.junkers.pl/produkty/
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers-Bosch
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-07-02, 20:07   

 
     
damianolejj 

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-07-02, 20:07   

A dobrze protokół instalacji gazowej umiesz przygotować? Przede wszystkim masz do tego uprawnienia aktualne?
_________________
pierścionki zaręczynowe https://bigdiamond.pl
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-07-04, 10:02   

Wykonywanie specjalistycznych instalacji w naszym domu powinniśmy raczej zlecić firmie, która się na tym zna. Polecam więc zapoznać się bliżej z ofertą firmy Kalhyd i rzucić okiem na ich wcześniejsze realizacje: https://kalhyd.pl/realizacje/. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich usług.
 
     
Bobbudowniczy45
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-12-19, 10:41   

Heeej, nie wiem, czy dobrze wybrałem temat, ale poszukuję kupić dobry piec gazowy do ogrzewania domu i wody. Jaki budżet powinienem przeznaczyć? Co najlepiej wybrać? Pomóżcie, proszę!
_________________
Oto ja
 
     
OnlineExpert
Budowlaniec

Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 156
Wysłany: 2019-01-04, 14:37   

Witam,

W wyborze odpowiedniego gazowego kotła kondensacyjnego pomoże Panu jeden z Autoryzowanych Instalatorów marki Buderus. W swojej ofercie posiadamy sprawdzone kotły kondensacyjne z rodziny Logamax, które posiadają szeroki zakres modulacji mocy palnika w zakresie 12-100% oraz łatwy w obsłudze zintegrowany panel sterowania z ekranem LCD. Przy wyborze producenta kotła kondensacyjnego należy również mieć na uwadze jego renomę oraz sprawdzić, czy posiada fachowy i rozbudowany serwis. Bez projektu instalacji oraz doboru kotła nie ma możliwości dokładnego określenia kosztów inwestycyjnych. Dlatego warto skontaktować się z jednymm z naszych Autoryzowanych Instalatorów, którzy wykonają dobór, wycenę oraz ewentualny montaż montaż kotła wraz z przeprowadzeniem pierwszego uruchomienia. Wyszukiwarkę instalatorów możne Pan znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem marki pod numerem infolinii: 801 777 008.
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych kotłach gazowych zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej: http://www.buderus.pl/pro...w/kotly-gazowe/
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Buderus
 
     
Emil89 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-07-23, 09:21   

W instalacji gazowej bardzo ważna jest szczelność instalacji. Aktualnie w nowej budownictwie całkowicie odchodzi się od gazu na rzecz prądu. Z pewnością takie rozwiązania są bezpieczniejsze, ale patrząc na ceny prądu są one również droższe. Wracając do instalacji gazowej minimum raz w roku powinniśmy wezwać specjalistę żeby sprawdził jej szczelność. Osobiście instalację gazową sprawdzam 2 roku w roku. Przegląd takiej instalacji nie jest drogi, a wolę spać spokojny, że wszystko jest w porządku. Podczas sprawdzania instalacji korzystam z firmy AKWIN, która posiada uprawnienie do przeprowadzeniu przeglądu instalacji gazu - akwin.com.pl
Ostatnio zmieniony przez Emil89 2021-12-22, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2020-08-01, 12:22   

Decyzja o zamontowaniu elektrycznego ogrzewania podłogowego może być podjęta spontanicznie – w przeciwieństwie do wodnego typu instalacji, który trzeba zaplanować na etapie projektowania całego budynku ze względu na konieczność zatopienia rur w betonie. Polecam wam zglosić się do firmy Uponor, która doradzi wam najlepsze rozwiązanie.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2020-10-31, 07:44   

No tak, ale przecież bez uprawnień SEP nie macie możliwości pracować przy takich instalacjach. Właśnie dlatego dobrym pomysłem byłoby to, by postawić na zorganizowanie odpowiedniego kursu, który nada Wam możliwość takiej pracy. W aktualnym czasie zdecydowanie najrozsądniejsze będzie postawienie na kurs w wersjii online, bo inne możliwości są bardzo niepewne. Wiem, że w https://szkolenia-emka.pl/kursy-i-egzaminy-sep-online/ bez problemu zorganizujecie takie uprawnienia bez wychodzenia z domu, więc warto na to postawić.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3487
Wysłany: 2020-11-01, 04:50   

Jeśli chodzi o ogrzewanie, świetnie sprawdzi się pompa ciepła od grupaeneco.pl .
 
     
mariuszwe 
Prawie ekspert

Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 315
Wysłany: 2020-11-23, 01:32   

To ja z kolei podeślę wam namiary na fajny sklep instalacyjny: JP-Instalacje w Chorzowie https://www.jp-instalacje.pl/ W ofercie szeroki wybór urządzeń z zakresu techniki sanitarno-grzewczej, hydraulicznej, co więcej oferują też montaż instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych i grzewczych. Super się u nas sprawdzili, takie kompleksowe podejście jest najlepsze.
 
     
malinka88 
Nowicjusz

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Gru 2020
Posty: 37
Wysłany: 2020-12-21, 20:20   

Gaz jest super, szczególnie polecam instalacje gazowe dąbrowa górnicza
 
     
kostkaboska 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 26 Gru 2020
Posty: 40
Wysłany: 2020-12-26, 20:49   

Gaz jest super, szczególnie polecam instalacje gazowe dąbrowa górnicza
 
     
damianek332
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 81
Wysłany: 2021-01-10, 12:40   

Ogrzewanie w domu to jest bardzo poważny temat. Ciesze się że natrafiłam na sklep trójniki mosiężne dzięki temu otrzymałam nie dość że liczne wskazówki na temat odpowiednich części to jeszcze realizacja zamówienia byla bardzo sprawna. Myślę że mogę polecić z czystym sumieniem.
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 640
Wysłany: 2021-05-03, 10:47   

Kto Wam wykonuje instalacje?

___
https://umowafranczyzy.pl/
 
     
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2022-03-24, 17:53   

Ja niedawno szukałem sprawdzonego producenta kurków kulowych do gazu. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy http://krotos.pl/oferta/kurki-gazowe/ . Dysponują szerokim wyborem kurków zapewniających pełną szczelność i wysoką trwałość. Jak dotąd jestem z nich bardzo zadowolony i szczerze mogę je polecić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12