Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza
Autor Wiadomość
matskl 
Nowicjusz
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-05, 15:46   Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza

Firma budowlana powstała w 2006 roku. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój - doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która może sprostać każdemu zadaniu.
Podstawą w każdej firmie są ludzie, dlatego tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości prac.
W składzie firmy znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.
Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta.
_________________

 
     
REKLAMA 

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Wysłany: 2015-10-27, 16:53   

 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-10-27, 16:53   

W temacie remontu i wykończenia wnętrz znalazłem bardzo fajny artykuł, do którego możecie sobie zajrzeć - http://biznes.interia.pl/...206#pst97273551 . Mnie temat bardzo zainteresował, więc również wy możecie go sobie sprawdzić.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2016-02-26, 15:20   

A ja się zastanawiam czy przy budowie domu używane sa różnego rodzaju wciągniki? Chodzi mi o coś takiego jak tutaj proponuje firma http://www.redrooster.pl/. Wydaje mi się, że to może znacznie ułatwić i przyśpieszyć prace :)
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1119
Wysłany: 2017-07-31, 08:40   

Dla firm budowlanych tutaj http://boxdesign.com.pl znajdziecie naprawdę ciekawe rozwiązanie. Są tam bowiem dostępne różnorodne kontenery, które służą za biura, pomieszczenia sanitarne czy też można je wykorzystać w inny sposób.
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2017-08-19, 13:31   

A co do ocieplenia , czy wszędzie wykorzystać styropian a może lepiej wełnę ? Czy materiał którego chcemy używać zależny jest od miejsca ocieplania,cyli co innego na dach niż na ściany. To i to znalazłam w docieplajdom i zastanawiam się co wybrać.
 
     
DachyZapolski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-10-09, 11:18   

Ja mogę zaprosić również na nasza stronę gdzie znajdziecie akcesoria dachowe jak i fachowe usługi dekarskie, to właśnie nasza specjalizacja :)
_________________
www.DachyZapolski.com
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-03-07, 11:39   

Jeżeli szukasz wysokiej jakości dachówek i akcesoriów dachowych to sprawdź ofertę producenta Braas oraz warunki jakie warto spełnić żeby uzyskać Gwarancję Systemową obejmującą cały dach na 15 lat.
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-03-12, 14:04   

Też rozważam adaptacje poddasza, ale w pierwszej kolejności zajmę się wymianą dachu. Myślałem nad wiązarami produkowanymi w technologii płytek kolczastych tej firmy > http://wpwinvest.pl/ofert...tek-kolczastych Są dobrym rozwiązaniem także w przypadku mniejszych inwestycji takich jak dom jednorodzinny, ponieważ zaletą wynikającą z wyboru technologii wiązarów jest uzyskanie większej przestrzeni na poddaszu.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 634
Wysłany: 2018-03-12, 23:21   

Budując dom dobrze jest zdecydować się na zakup elementów oferowanych przez http://www.schneider-elec...skiego-napiecia przy pomocy których bez większych problemów można sterować oświetleniem, czy też mieć pełną kontrolę nad przepływem energii elektrycznej w naszym domu...
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-12, 14:53   

Warto również w takim przypadku zadbać o odpowiednie pokrycie dachowe, izolację oraz membrany, które zapewnią odpowiednia temperaturę na poddaszu i pozwolą go zaadaptować.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 979
Wysłany: 2018-06-18, 14:34   

Grunt to wiedzieć, gdzie można kupić dobrej jakości materiał i to w dobrej cenie. Ja wam polecam http://daf-trzebnica.pl/ . Myślę, że znajdziecie tam wszystko to, czego potrzebujecie. Od farb, po podłogi, a także wiele innych.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 231
Wysłany: 2018-06-27, 06:24   

Ja się kompletnie na remontach i materiałach nie znam więc powierzyłem remont firmie http://jan-mrugacz.pl/ bo wiem że oni zrobią to fachowo i bez wtopy, mam już nauczkę żeby nie zabierać się samemu za coś na czym się nie znam - usiłowałem położyć płytki w kuchni a potem fachowcy musieli po mnie poprawiać, drugi raz tego błędu nie popełnię.
 
     
megus9
Nowicjusz

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-06-27, 12:28   

Ja jestem zdania, że bez trudu uda się znaleźć informacje na ten temat w Internecie. Sądzę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
Przeznaczenie jest dla frajerów. To tylko nędzna wymówka, żeby pozwolić, aby sprawy same się toczyły, zamiast wziąć je we własne ręce.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-07-10, 19:21   

Koniecznie sprawdź w internecie firmę perfect construction , ja sam sprawdzałem i zauważyłem, że mają same opinie pozytywne, klienci wypowiadają się w samych superlatywach. Jakbym ja remontował mieszkanie, to właśnie ich bym wynajął. Zawsze zależało mi na profesjonalizmie i dokładności, myślę, że właśnie ta ekipa jest w stanie mi to zagwarantować.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-07-11, 16:14   

podczas prowadzenia budowy wiele czynników należy brać pod uwagę, np ocieplenie, nie zamykac się tylko na elewację ale rówzież wziąc pod uwagę ocieplanie poddasza. Jest wiele firm oferujacych ocieplanie poddasza w Krakowie jednak do ocieplania poddasza w Krakowie należy wyszukac najlepszych. Dzięki takiej usłudze i użyciu poliuretanu nasze poddasze będzie ocieplone na lata, trwale i szczelnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13