Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotelik samochodowy
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2018-03-13, 16:58   Fotelik samochodowy

Witam! Potrzebuję fotelik dla dziecka do samochodu , nie bardzo wiem jaką wybrać . Może mi coś poradzicie , czytałam że fajnie się sprawdzają foteliki ze sklepu smykoland http://www.smykoland.pl/foteliki-samochodowe.html co możecie powiedzieć w tym temacie ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2018-03-13, 22:08   

 
     
Natalia
Nowicjusz

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2018-03-13, 22:08   

Żeby móc Ci coś doradzić musielibyśmy wiedzieć w jakim wieku, ile ma wzrostu i kg Twoje dziecko. Ja aktualnie używam Smart Kid Belt. Urządzenie które jest dedykowane do starszych dzieci 15-36 kg. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa w aucie udaje się idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Zaletą jego są małe rozmiary, to że rośnie razem z dzieckiem oraz, że spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są poparte atestami i crash testami.
 
     
DarekW
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 32
Wysłany: 2018-03-15, 21:36   

Natalia napisał/a:
Żeby móc Ci coś doradzić musielibyśmy wiedzieć w jakim wieku, ile ma wzrostu i kg Twoje dziecko. Ja aktualnie używam Smart Kid Belt. Urządzenie które jest dedykowane do starszych dzieci 15-36 kg. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa w aucie udaje się idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Zaletą jego są małe rozmiary, to że rośnie razem z dzieckiem oraz, że spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są poparte atestami i crash testami.


Znam to urządzenie i ze swej strony mogę dopowiedzieć, że ze względu na niewielkie wymiary świetnie sprawdza się w taksówkach. W taksówkach jak powszechnie wiadomo nie ma obowiązku przewożenia dzieci w foteliku, a prawdopodobieństwo wypadku jest duże więc warto mieć swoje zabezpieczenie by zadbać o pociechę.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-03-21, 09:31   

Foteliki samochodowe to ważna rzecz, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo, więc na pewno nie powinno się kupować byle czego.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2018-05-14, 22:52   

DarekW napisał/a:
Natalia napisał/a:
Żeby móc Ci coś doradzić musielibyśmy wiedzieć w jakim wieku, ile ma wzrostu i kg Twoje dziecko. Ja aktualnie używam Smart Kid Belt. Urządzenie które jest dedykowane do starszych dzieci 15-36 kg. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa w aucie udaje się idealnie dopasować do wymiarów dziecka. Zaletą jego są małe rozmiary, to że rośnie razem z dzieckiem oraz, że spełnia wymogi bezpieczeństwa, które są poparte atestami i crash testami.


Znam to urządzenie i ze swej strony mogę dopowiedzieć, że ze względu na niewielkie wymiary świetnie sprawdza się w taksówkach. W taksówkach jak powszechnie wiadomo nie ma obowiązku przewożenia dzieci w foteliku, a prawdopodobieństwo wypadku jest duże więc warto mieć swoje zabezpieczenie by zadbać o pociechę.


Bardzo ciekawe rozwiązanie. Używam go w momencie, gdy muszę pojechać z dzieckiem do centrum a nie bardzo pasuje mi jechać autem. Doskonale sprawdza sie przy korzystaniu z taksówek, Ubera czy też traficara. Nie zawsze u nich trafimy na fotelik albo na fotelik pasujący do dziecka, a Smart Kid Belt mam już dopasowany, więc wystarczy przypiąc malucha i jechac.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2018-07-15, 23:25   

Patrzcie tutaj https://ewozki.eu/pl/c/Foteliki-Recaro/236 . Wybierając forteli zawsze warto zadbać o potrzeby dziecka i jego bezpieczeństwo. Powinien być dopasowany do wzrostu malucha. Tylko wtedy będzie on spełniał swoją rolę. Myślę, że jakość powinnyśmy stawiać zawsze na pierwszym miejscu.
 
     
enmak
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-07-15, 23:53   

Ciekawy pomysł z tym fotelikiem.
 
     
FranczeskaWil
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-08-12, 15:18   

Mówisz fajna rzecz. No jest to nawet obowiązkowa rzecz, która musi się znaleźć na wyposażeniu waszego samochodu jeżeli macie dzieci. Taki fotelik trzeba odpowiednio dopasować do wagi i wzrostu waszego dziecka, głównie w sumie zwraca się uwagę na wage. Ja własnie też obecnie szukam czegoś w przedziale 15-36, dzięki za porady. Też może kliknij tutaj i zobacz sobie foteliki ze sklepu dziecięcego Nodik. Mają tam bardzo duży wybór.
 
     
gargamel1505
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 34
Wysłany: 2018-09-27, 12:10   

Fotelik to podstawa, ale z tego co rozmawiam czasem z rodzicami niektórymi, to nadal traktują foteliki w kategorii uchronienia od mandatu jedynie. I kupują byle co, byle mieć i mandatów nie płacić. A wiele tego typu produktów niestety tak naprawdę nie zapewnia bezpieczeństwa naszym najmłodszym. Nie każdy też wie, że fotelik powinien być dobrany do modelu auta. My mamy forda, aktualnie przyszło nam zmienić fotelik na większy (wagowo dzieciak nam wyrósł z poprzedniego) i będziemy w pierwszej kolejności rozważać kupno bezpośrednio u producenta naszego autka. Szczególnie, że https://www.akcesoria-ford.pl/ mają teraz w ofercie sporo fajnych propozycji związanych z akcesoriami.
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2018-11-15, 13:47   

Słyszałyście o Smart Kid Belt? Idelna alternatywa dla fotelika i podstawek. Bezpieczne dla dzieciaczków powyżej 5rz. Idealnie dopasowuje pas do dziecka dzięki czemu zapewnia mu bezpieczeństwo.
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2018-11-29, 22:28   

Ja niedawno kupiłam Smart Kid Belt. Wozimy dzieci często w taxi i z fotelikami nie uświadczyliśmy. Spokojnie można w nich wozić dzieciaczki.
 
     
konat1977
Nowicjusz

Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 11
Wysłany: 2019-01-08, 14:24   

ewelina546 napisał/a:
Ja niedawno kupiłam Smart Kid Belt. Wozimy dzieci często w taxi i z fotelikami nie uświadczyliśmy. Spokojnie można w nich wozić dzieciaczki.


Ja właśnie wcześniej nie znałem tego rozwiązania i dopiero niedawno na to wpadłem. Moim zdaniem rozwiązanie warte uwagi. Jeszcze przeglądam ich stronę http://smartkidbelt.com/ z informacjami. Ich filmy i certyfikaty. Podoba mi się ich otwartość na konsumenta.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2019-01-19, 20:18   

Fotelik używaj bezwzględnie do 5 roku życia a potem możesz skorzystać z zamiennika jak te pasy https://smartkidbelt.com/pl/ U mnie sprawdzają się doskonale a dodatkowo zawsze zabieram je ze sobą na wakacje w razie jakbym wynajął auto. Zapoznaj się z ofertą i wszystko będzie jasne.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2019-03-11, 22:37   

Fajny fotelik samochodowy mamy ze sklepu online. Wybraliśmy konkretnie ten model https://www.fajnytowar.pl...ofix-fiolet/743 Solidny, porządnie wykonany, bezpieczny, ma dużą miękką i wygodną poduszkę na głowę no i jest w ulubionym kolorze córki czyli fioletowym :P
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2019-04-23, 10:13   

My korzystamy ostatnio coraz częściej z Smart Kid Belt ponieważ odbieramy syna znajomej ze szkoły. Ona nie ma auta wiec tez nie ma fotelika.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13