Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
akcesoria dachowe
Autor Wiadomość
jaskier 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 85
Wysłany: 2018-06-07, 17:59   akcesoria dachowe

akcesoria dachowe

Akcesoria potrzebne do wykończenia krawędzi połaci

Ilość oraz rodzaj niezbędnych akcesoriów dachowych zależy od tego, jaki kształt ma dach i jak bardzo jest skomplikowany. Im więcej połaci, tym więcej akcesoriów będzie koniecznych do jego wykonania. Wymagane są:

– Dachówki skrajne (wiatrownice) – prawa i lewa, stosuje się je do wykończenia boków dachu – na prawej i lewej krawędzi połaci. Ze względu na brzegowe położenie, dachówki skrajne są szczególnie narażone na działanie wiatru i trzeba je stabilnie zamocować, by zapobiec ich unoszeniu.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-12, 14:33   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-12, 14:33   

W przypadku dachówki i blachodachówki w ofercie Braas możesz znaleźć wysokiej jakości rozwiązania również jeżeli chodzi o akcesoria dachowe i szedłbym również w ich kierunku.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-12, 14:49   

Ja o to się nie martwiłem, ponieważ w ofercie Braas znalazłem wszystko co było potrzebne do wykonania fachowego dachu od początku do końca. Pokrycie dachowe, akcesoria dachowe oraz certyfikowani dekarze.
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-06-21, 07:57   

Oprócz wymienionych elementów warto zadbać przy budowie dachu o orynnowanie. Do tego dobrze jest zainwestować w systemy przeciwoblodzeniowe jak tutaj http://www.dozowanie.eu/ oraz siatki na liście. Dach i jego elementy mają nam długo służyć więc powinny być jak najlepszej jakości.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-07-09, 07:43   

Przy budowie dachu ważny jest każdy element ale chyba najważniejsza jest konstrukcja dachowa. Ja zdecydowałam się na wiązary wykonane w technologii płytek kolczastych, które oferuje firma WPW Invest http://wpwinvest.pl/ofert...tek-kolczastych .Wiązary te nie wymagają podpór ani ścian nośnych, dzięki czemu na poddaszu można uzyskać wiele miejsca. Na takiej konstrukcji można kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego.
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-09, 12:37   

Cześć,
właśnie stoję przed problemem wyboru odpowiedniej blachodachówki. Kolega polecił mi tanią firmę, która działa w regionie (robili mi blachodachówkę w domku) - Asorter. Firmę poleciła mi tylko jedna osoba, więc wolę się upewnić czy ich usługi naprawdę są takie dobre. Znacie Asorter? A może możecie polecić mi inną firmę?

Jaką alternatywę blachodachówki byście mi polecili? Papa? :D
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-15, 17:48   

Ja wszystkie akcesoria dachowe kupiiłem od razu w Braas, dzięki czemu nie miałem problemów z ich dopasowaniem oraz późniejszymi warunkami gwarancyjnymi.
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-07-16, 12:00   

Ja akcesoria dachowe w Krakowie kupowałam w sklepie Askot. U nich można kupić wszystko co niezbędne do wykonania dachu - od dachówek ceramicznych przez wywietrzniki, taśmy dekarskie i ozdoby ceramiczne. Oferowane produkty są bardzo wysokiej jakości.
Sklep oferuje możliwość wysyłki zakupionego towaru w każde miejsce w Polsce.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-07-16, 12:52   

W sklepach ze sprzętem budowlanym i remontowym takie akcesoria na pewno będą dostępne
 
     
Karolcia11
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-07-25, 08:11   

Ja zawsze stawiam na akcesoria z oferty Braas, ponieważ pod względem przygotowanej oferty oraz trwałości znacząco wyróżniają się wśród innych producentów zarówno w zakresie dachówki jak i blachodachówki.
 
     
Jikredlak
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-07-26, 14:30   

są takie panele pvc gięte i one się bardzo dobrze nadają
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-02-11, 16:56   

U mnie praktycznie każdy element dachu pochodzi od Braas, a jeśli chodzi o pokrycie dachowe to oprócz dachówki jest również m.in blachodachówka panelowa. Znalazłem u Nich piękny model Quadro w kolorze czarnym i tutaj bardzo mnie zaskoczyli wprowadzając takie rozwiązani do swojej oferty, tym bardziej że jest to model płaski.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-03-13, 15:06   

Jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości dachówce to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. W przypadku pokryć o mniejszej wadze też dali dwie dodatkowe propozycje czyli blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-03-29, 10:27   

Z dachówek to świetną sprawa jest wybór dachówek. W przypadku Braas to wysoka jakość wykonania, dobre warunki gwarancyjne oraz zabezpieczenia w postaci glazury, angoby bądź powłoki Lumino. Sprawdź sobie jak to wygląda i mam nadzieję, że będziesz zadowolony.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-04-04, 12:56   

My również w zakresie warstw wstępnego krycia zdecydowaliśmy się na papę Braas-BIT Premium SBS, która jest w stanie poradzić sobie również świetnie jeżeli chodzi o trwałość oraz dobre właściwości izolacyjne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12