Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkanie na Mokotowie - mieszkania rynek wtórny Warszawa
Autor Wiadomość
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2018-06-28, 10:54   Mieszkanie na Mokotowie - mieszkania rynek wtórny Warszawa

Znalazłam dobrze płatną pracę w Warszawie i obecnie jestem na etapie szukania mieszkania do kupienia, żeby od razu iść na swoje. Ma ktoś może namiary na jakąś solidną agencje nieruchomości, która miałaby w ofercie mieszkania z rynku wtórnego w Warszawie?
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 304
Wysłany: 2018-06-29, 09:52   

 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 304
Wysłany: 2018-06-29, 09:52   

Jeśli faktycznie interesują Cię mieszkania rynek wtórny Warszawa to współpraca z agencją jest najlepszym wyjściem. Z doświadczenia wiem, że poszukiwania na własną rękę są trudne. Mieszkania z rynku wtórnego w Warszawie mogą być fajne i w dobrej cenie, ale poszukiwania mogą zająć trochę czasu.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2018-07-17, 10:11   

Na pewno opłaca się wziąć kredyt jak już dostałać dobrze płatną prace i umowę. Nie ma co pakować pieniędzy w kapse innych. Zawsze jak coś się zmieni można sprzedać mieszkanie albo wynajmować i jeszcze na tym zarabiać. Tak robią ludzie, nawet w przypadku większych inwestycji wspierają się takimi firmami jak http://status.pl Status to zarządca z Warszawy, który zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i administracją nieruchomości mieszkaniowych.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2018-07-21, 11:28   

może nie koniecznie na Mokotowie ale na Wilanowie można kupić bardzo ładne mieszkanie od Atala z wykończeniem pod klucz i ja bym już niczego innego nie szukał bo tam jest idealnie
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 395
Wysłany: 2022-07-31, 14:23   

Jest w Warszawie fajna agencja nieruchomości. I mogę polecić ci ich usługi. Tutaj masz bezpośredni namiar https://wedoestates.pl/. Zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem. I na rynku pierwotnym, i na rynku wtórnym. Doskonale znają lokalny rynek i służą fachową pomocą. Zarówno w temacie sprzedaży, jak i zakupu nieruchomości. Jestem pewna, że pomogą znaleźć ci fajną opcję.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1002
Wysłany: 2022-08-01, 18:54   

Akurat ja jeszcze nigdy nie miałem okazji mieszkać w tych okolicach lecz jak wiem sam już wybór tego najlepszego mieszkania jest bardzo ważny. Muszę dodać. że bardzo ciekawie na stronie https://leczna24.pl/informacje/lokalne/25964/kupujesz-mieszkanie-w-swidniku/ napisano o tym jak można kupić mieszkanie w Świdniku.
 
     
camis
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 71
Wysłany: 2022-09-02, 12:12   

Porady dotyczące zakupu mieszkania mogą okazać się bardzo pomocne. Chociaż wybór mieszkań zwłaszcza na nowych osiedlach jest bardzo duży i raczej z tym nie ma problemu,, na przykład na Białołęce powstaje teraz ciekawe osiedle Zakątek Harmonia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13