Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Miejsce na zorganizowanie szkolenia w pobliżu Warszawy
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-07-18, 22:04   Miejsce na zorganizowanie szkolenia w pobliżu Warszawy

Cześć :)
Chciałem Was zapytać, czy możecie mi polecić hotel w niedalekiej okolicy Warszawy, gdzie będę mógł zorganizować szkolenie dwudniowe (także będzie potrzebna odpowiednia ilość miejsc noclegowych ok 80-100) oraz co ważne też duży parking i zapewniona część gastronomiczna. Będzie to spotkanie przede wszystkim przedstawicieli firm z branży budowlanej oraz instalacyjnej. Nie jestem z tych okolic, dlatego ciężko mi jest samodzielnie odpowiednio dobrać takie miejsce do wymagań przełożonych.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-18, 22:54   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-07-18, 22:54   

Ja już konkretnego miejsca nie będę Ci polecał, bo wiadomo jak różne mamy gusta oraz wymagania. Jednak na stronie internetowej http://www.salekonferency...wo/mazowieckie/ znajdziesz najlepsze miejsca w województwie Mazowieckim do organizacji szkoleń. Możesz sobie dopasować miejsca co do odległości od Warszawy, strefy cateringowej, wielkości sali, czy noclegów. Będzie to dużo wygodniejsza opcja niż ręczne przeszukiwanie internetu i sprawdzanie każdego lokalu. Mam nadzieję, że wszystko się uda i już po wszystkim daj znać jak poszło :)
 
     
Jikredlak
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-07-19, 14:38   

Podzwon po hotelach wszysrtkie większe sieciowe mają sale konferencyjne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12