Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolety i żaluzje Vitre
Autor Wiadomość
Vitre.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-11-18, 10:03   Rolety i żaluzje Vitre

Niezależnie od tego czy szukasz rolet, żaluzji czy innych systemów zasłon na okna, znajdziesz je w naszej firmie. Instalując osłony, korzystamy wyłącznie z materiałów dobrej jakości, trwałych i wytrzymałych na zmienne temperatury, a propozycje ich wyglądu dostosowane są z najwyższą dbałością do wyglądu elewacji oraz otoczenia. Montujemy rolety w Łodzi oraz na terenie województwa, jednakże dojeżdżamy do klienta także w innych miastach, także w Warszawie.

Chcesz zamówić nasze usługi?

Na zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę systemy zaciemnień udzielamy gwarancji, a w razie awarii dojeżdżamy do klienta aby ekspresowo naprawić usterkę. A jeżeli montowałeś rolety w innej firmie i szukasz profesjonalnego serwisu - skontaktuj się - udzielimy kompleksowej pomocy. Wszystkie usługi wykonywane są od A do Z, a więc od projektu, kosztorysu, doboru materiałów i wykonania żaluzji, aż do ich montażu i konserwacji. Możesz już teraz skontaktować się z nami i zadać nam dowolne pytanie, dzwoniąc lub wybierając kontakt przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Każdy projekt poddajemy starannej wycenie, a w przypadku dużych zleceń możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Jak przebiega zamówienie rolet?

Po wstępnym omówieniu szczegółów, wykonujemy bezpłatne pomiary okien na których montowane będą żaluzje, rolety lub inne osłony z naszej oferty. Na miejscu prezentujemy również dostępne materiały oraz wzorniki kolorów do wyboru. Po około tygodniu lub dwóch, w zależności od ilości okien przygotowujemy gotowe materiały i montujemy je u klienta.


Zapraszamy Serdecznie:)
_________________
www.Vitre.net.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-10, 11:25   

 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-10, 11:25   

ja Wam mogę polecić knalla - bardzo solidne rolety i żaluzje
https://www.knall.com.pl/...amowa-na-magnes
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1119
Wysłany: 2018-04-15, 20:44   

Naprawdę ciekawe rolety i żaluzje ma marka Roletex. Oni są z okolic Krakowa. Warto się przyjrzeć ich produktom.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2018-04-17, 05:56   

Moim zdaniem równie ciekawą ofertę znajdziemy, przeglądając rolety poznań . W ofercie roletowo.pl mamy bowiem do wyboru wiele produktów, w tym chociażby rolety rzymskie, a także rolety zewnętrzne. Przy czym cechuje je nie tylko ciekawa stylistyka, ale też najwyższa jakość wykonania.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-11, 10:39   

Myślę, że możesz wcześniej zajrzeć do oferty firmy Domega bądź skorzystać z ich pomocy podczas wyboru. Mają oprócz okien również dobrze przygotowaną ofertę rolet i żaluzji fasadowych oraz ozdób okiennych, dzięki czemu na miejscu porównasz sobie różne rozwiązania poznasz dokładne cenniki i będziesz wiedział co najbardziej Ci odpowiada, tym bardziej że również mogą zająć się ich montażem, a to robią z dużą dokładności.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2018-06-10, 23:47   

U nas są rolety od http://www.rolety-doran.pl/ Mamy zwykłe a w salonie rzymskie bo jednak są bardziej eleganckie. Wszystkie są solidnie wykonane i dobrze nam służą.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-06-15, 13:40   

Obecnie jest bardzo duży wybór rolet więc naprawdę nie jest to takie proste zadanie. Ja mam okna o nietypowych rozmiarach dlatego u mnie wchodziło w grę tylko zamówienie rolet na wymiar. Bardzo spodobała mi się roleta ścienna, kórą widziałam u znajomych dlatego postanowiłam zamówić tez takie do swojego domu. Wybrałam kolorowe rolety z oferty DecoDesign. Mają bardzo duży wybór tkanin o różnych wzorach i kolorach.
 
     
domi12

Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-23, 07:38   

Jeżeli miałabym wybierać pomiędzy roletą a żaluzją to myślę że ostatecznie zdecydowałabym się na rolety. Są dużo prostsze w użytkowaniu ponieważ jedynie co trzeba zrobić to operować sznurkiem obok okna. Teraz jest dużo fajnych kolorów dzięki czemu nie trzeba specjalnie długo szukać.
 
     
swidek3
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-07-24, 15:12   

Niezbyt mam wiedzę w tym temacie. Dlatego też raczej nie będę mógł pomóc...
_________________
Nie wiem, dlaczego rozmawiam z tobą o sprawach sercowych. To jak rozmawiać z głuchym o Mozarcie.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 734
Wysłany: 2019-03-24, 12:29   

No to dobrze, że trafiłem na ten temat bo też nie tak dawno zastanawiałem się co będzie lepszą opcją rolety, czy jednak żaluzje. Podczas poszukiwań trafiliśmy na sklep https://www.karnix.pl/ który zdecydowanie mogę polecić bo mają mnóstwo propozycji obu rozwiązań, do tego w szerokiej palecie kolorów jak i modeli. W naszym przypadku były to jednak rolety dzień/noc z których śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni w salonie jak i naszej sypialni. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Ci się dobrze wybrać!
 
     
kami31 
Budowlaniec

Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 126
Wysłany: 2020-01-26, 21:29   

Jeśli nie wiecie czy zdecydować się na rolety czy żaluzje, to tutaj https://grako.pl/2018/12/21/rolety-czy-zaluzje/ warto sobie zerknąć i poczytać. Są tam wady i zalety jednego i drugiego rozwiązania. Ja jestem zwolennikiem rolet, ale ostatnio widziałem u znajomych w nowoczesnym wnętrzu żaluzje i przyznam się, że naprawdę fajnie wyglądają. Wszystko zależy jak widać od konkretnych potrzeb. Trzeba też stawiać na jakość.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 549
Wysłany: 2020-02-14, 09:13   

Ja postawiłem na rolety od firmy Roltex i sprawdzają się bardzo dobrze. Jakość świetna, ceny niskie + szybka dostawa.
 
     
tajga92
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lut 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-02-09, 13:57   

Ja posiadam rolety https://portalokienny.pl/pol_m_Rolety-wewnetrzne_Rolety-wewnetrzne-VELUX-4187.html - generalnie z okien Velux jak i rolet jestem mega zadowolona!
 
     
pawelss20 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 25
Wysłany: 2021-02-17, 19:11   

W moim mieszkaniu zdecydowanie rządzą firany lublin .
_________________
Paweł Sawa
 
     
lolek8889 
Nowicjusz

Wiek: 50
Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 10
Wysłany: 2021-02-18, 14:51   

Dla mnie swietne żaluzje i rolety ma firma budvar łódź :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12