Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
DOBRYREMONT moja nowa strona internetowa
Autor Wiadomość
dobryremont 


Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-07-12, 22:01   DOBRYREMONT moja nowa strona internetowa

Zapraszam wszystkich na moją nowa stronę internetową www.dobryremont.wroclaw.pl

Polecam szczególnie zakładkę PORADNIK.
Życzę miłej lektury.
_________________
"Domy to szczególne miejsca, warto w nie włożyć trochę serca."
www.dobryremont.wroclaw.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-07-13, 06:15   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-07-13, 06:15   

cześć , strona zrobiona przyzwoicie , troszkę na dole bez pomysłu chodzi mi o linki reklamowe , można było to troszkę lepiej pomyśleć
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Mirek
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 71
Wysłany: 2009-07-14, 19:46   

strona bardzo ładna , niepotrzebnie psujesz sobie całokształt nabitą stopką ,

jeśli dodajesz stronę do katalogów które wymagają linku to nie wiem czy nie lepiej będzie utworzyć osobną podstronę z linkami do tych katalogów , z tego co mi wiadomo tak nabita stopka nie będzie służyć w promocji twojej strony dużo katalogów moderowanych nie przyjmie twojego wpisy myśląc że to farma linków bo jest ich chyba za dwadzieścia jak nie więcej

jak chcesz to ci pomogę bo widzę że masz dużo błędów i będzie ci się bardzo źle promowało w wyszukiwarce , w chwili obecnej strona nie nadaje się do promocji pod kontem wyszukiwarek internetowych
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
dobryremont 


Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-07-15, 23:12   

Witam,
wielkie dzięki za zainteresowanie.
Wszelka krytyka jak i porady bardzo mile widziane zważywszy, że parę miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest HTML, CSS, PHP itd.
Do wszystkiego dochodziłem sam metodą prób i błędów i bardzo intensywnym googlowaniem.
Oczywiście wszystko zaczęło się od przypadku gdy natrafiłem na gotowy szablon i oczami wyobraźni od razu ujrzałem swoją stronę.
Początki nie były łatwe ale pierwsze pozytywne efekty tak mnie wciągnęły, że doszedłem nawet do edytowania pliku flashowego .swf.

Fakt,że linki reklamowe na dole to niestety zło konieczne ale wyczytałem, że ilość ok. 25 linków jest do przyjęcia. Stworzyłem podstronę "linkownia" ale niestety 90% katalogów wymaga wklejenia linku na stronie głównej.
W przyszłości mam zamiar stopniowo ograniczać ilość zamieniając na takie katalogi, które tego nie wymagają oraz pozostawiać tylko te najcenniejsze. Być może uda się po jakimś czasie zlikwidować wszystkie. Tak to jest z nowymi stronami żeby zaistnieć, gdzieś muszą być na początek widoczne.

Jeśli chodzi o indeksowanie i pozycjonowanie okazuje się, że jest całkiem dobrze jak na dwumiesięczny staż. Strzałem w dziesiątkę okazały się podstrony poradnika (to też przypadek). Obecnie dosyć sporo jest wejść poprzez poradnik po wyszukaniu googlach pewnych fraz.
Np. fraza:
"muszla z bidetem" poz 8,
"parametry płytek" poz 5,
"jak malować ściany kolorem" poz 9,
"na jakiej wysokości montować sedes" poz 6,
i wiele jeszcze innych w pierwszej dziesiątce lub dwudziestce.
Po wpisaniu w google "usługi remontowo-budowlane wrocław" strona jest na pierwszym miejscu. A po wpisaniu mojego nazwiska i imienia praktycznie 30 pierwszych wyników jest moje.

A wracając do błędów, bardzo chętnie skorzystam z porad jak się ich pozbyć za co z góry dziękuję.

He he he, forum budowlane a my tu o budowaniu stron internetowych. Co na to admin? ;-)
_________________
"Domy to szczególne miejsca, warto w nie włożyć trochę serca."
www.dobryremont.wroclaw.pl
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-07-16, 06:44   

Admin jak to admin , czyta i patrzy :lol:


Co do porad

- usuń te linki w stopce
- tu masz link do listy katalogów – http://www.katalogiseo.info/ tak masz kupę katalogów sortujesz po PR i już masz bardzo fają listę ,

- ogólnie strony we flash’u źle się promuje , lepiej jak jest czysta treść


Popracuj nad czytelnością strony , ona ma spełniać funkcję informacyjną a w drugiej kolejności dopiero estetyczną , wchodząc na stronę na pierwszy rzut oka nie za bardzo wie się gdzie się jest i o co chodzi , strona przede wszystkim powinna być czytelna , a dopiero potem ładna

:) norlanie za takie rady płacą mi kupę kasy , także weż sobie je do serca , Możesz pomyśleć nawet o całkowitej przebudowie witryny
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
maxx
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-08-07, 10:14   

moższ wejśc na nową strone komfortu - fajnie i przejrzyście ją zrobili
 
     
domator
Nowicjusz


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 19
Wysłany: 2009-08-07, 12:54   

strony we flash mają to do siebie, że mogą sie ładować w nieskończoność, co z punktu widzenia przeciętnego użytkownika może być nieco irytujące i może prowadzić do wciśnięcia najpopularniejszego przycisku internetowego - WSTECZ :)


Może rzeczywiście powienieneś pomyśleć o przejściu na bardziej " googlowsko-przyjazny" standard, jak np html + css ;)

Ale to tylko moje zdanie :)

pozdrawiam,
 
     
maniek5
Nowicjusz

Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 35
Wysłany: 2017-05-29, 20:05   

Sympatyczna strona. Może przyda się jej pozycjonowanie? Jeśli masz blisko do Kępna, to zobacz, co w tej kwestii oferuje http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-kepno.html. Pozdrawiam ;)
 
     
domi.nika
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 83
Wysłany: 2022-04-29, 05:01   

maniek5 napisał/a:
Sympatyczna strona. Może przyda się jej pozycjonowanie? Jeśli masz blisko do Kępna, to zobacz, co w tej kwestii oferuje premesso.pl/pozycjonowanie-kepno.html. Pozdrawiam ;)


Ja czytałam dużo o pozycjonowaniu stron http://www.szkolypolskie.pl/podobne-wyszukiwania tutaj. Wydaje mi sie ze to dobry kierunek aby rozwinac firme. Znam kilka osob ktore to sobie chwala
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14