Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Łóżko i materac do sypialni - jakie?
Autor Wiadomość
gabriell86 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2018-02-05, 12:06   Łóżko i materac do sypialni - jakie?

Jakie łóżko i materac wybrać do sypialni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-02-05, 12:52   

 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-02-05, 12:52   

Przede wszystkim na to aby dane łóżko oraz materac były wygodne i spełniały Twoje oczekiwania. Jaki budżet posiadasz na ten cel?
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
paaula190 
Budowlaniec

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 102
Wysłany: 2018-02-05, 13:53   

Także uważam, że przede wszystkim powinno być wygodne, ale także stylowe. Może łóżko tapicerowane? Są dość komfortowe, a przy tym stylowe - dodają wnętrzu eleganci. Co do materaca, to piankowy, najlepiej z pianki termoelastycznej. Gdyby ktoś szukał takich w Poznaniu, to w Blackart Poznań mają stylowe, wygodne łóżka tapicerowane i takie materace, zerknijcie http://www.mebleblackart.pl
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2018-03-12, 14:36   

Na jakość. Materac, którego wybieramy ma się charakteryzować bardzo wysoką jakością. Ja osobiście mogę polecić wam materac kieszonkowy, dokładnie ten https://materace-viscotherapy.pl/materac-kieszeniowy-americankingpocket/86-materac-kieszeniowy-americankingpocket-32cm.html . Jestem przekonana, ze spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Świetna jakość, nie pożałujemy. Tym bardziej, że można sporo zaoszczędzić na jego zakupie ponieważ aktualnie trwa na niego promocja.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-04-03, 08:28   

Najlepiej drewniana rama i bardzo wygodny materac :)
 
     
Sunrol.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2018
Posty: 12
Wysłany: 2018-04-21, 08:51   

Najlepiej jeżeli postawisz na łóżko które jest po prostu wygodne i to dotyczy przede wszystkim materaca. Sama kolorystyka ram to już osobna kwestia, tutaj liczy się wówczas to aby pasowała do naszego wnętrza oraz sypialni. Na okno polecam też dać rolety lub żaluzje aby zachować prywatność.
_________________
www.Sunrol.com.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-05-03, 22:41   

NO najwazniejszy jest materac jeżeli chcecie go wybrać dobrze to zdecydowanie polecam zwrócic uwagę na wersje bez sprężyn, bo dzięki temu nawet po kilku latach będą idelanie nadawały się do spania.
 
     
tadziuu 
Nowicjusz


Wiek: 40
Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 20
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-05-11, 10:08   

Rodzaj materaca trzeba dobrać do własnych cech i wygody. Ja mam materac termoelastyczny, który pozwala przybrać ciału prawidłową pozycję podczas snu. O rodzajach materacy można poczytać na dreamsdesign.pl. Dzięki dokładnemu opisowi i szerokiej ofercie, na pewno można dobrać coś dla siebie. Oprócz materaców są tam też łóżka - zarówno tapicerowane, jak i drewniane.
 
     
FotoNaRame_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-05-14, 11:29   

Odpowiedź jest prosta: najlepiej wygodny materac plus ładne pasujące łóżko do sypialni, może tapicerowane? Ciężko jest nam powiedzieć jeżeli nie wiemy jaka jest kolorystyka ścian i generalnie styl sypialni.
_________________
www.Fotonarame.pl
 
     
fiona45 
Budowlaniec

Dołączyła: 27 Cze 2018
Posty: 117
Wysłany: 2018-07-21, 13:56   

Jak szukasz fajnego materaca to zerknij na propozycje do sklepu https://alvare.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. Doradzą przy wyborze i wykonają nawet materac na nietypowe rozmiary.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2018-07-26, 10:15   

Zależy do jakiego pomieszczenia. U mnie na przykład w pokoju dziecięcym jest bardzo ciasno. Dlatego zdecydowałam się na tego typu http://martimeble.pl/23-lozka-pietrowe-metalowe łóżko piętrowe. Moim zdaniem najlepsza opcja do małych pomieszczeń.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-08-01, 07:49   

Ja wykonałem sam łóżko z palet, a materac oczywiście bezsprężynowy :)
 
     
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-08-02, 01:50   

Zależy jaki masz budżet ale w sumie na stronie: www.ceneo.pl/Stelaze_do_lozek widziałam stelaże do łóżek w różnych cenach. Wydaje mi się że ten z podnoszonym zagłówkiem będzie fajny i mozliowścią podniesienia nog... może i trochę kojarzy się ze szpitalem ale czytałam tam na stronie że ma super opinie. Do tego materac piankowy średniej twardości i można spać. Zajrzyj tam bo ludzie tam piszą ciekawe rzeczy w opiniach o produktach.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2018-09-20, 11:53   

My zarówno stelaż jak i materac mamy od M&K Foam http://www.mkfoam.pl/ Mają duży wybór łóżek, stelaży, materaców. Materac jest bardzo ważny, ale to już tez zależy od zasobności portfela i upodobań (np. stopień twardości). Nam najbardziej odpowiada materac lateksowy, tego typu materace sa antyalergiczne, mają dobra wentylację i sa bardzo wygodne.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2018-10-16, 15:41   

Znacie polską markę materacy https://napnap.pl/ ? Jeśli nie, to warto przejrzeć ofertę. Ja myślałam nad zakupem modelu NAP Cloud z pianki wysokoplastycznej, na której z kolei jest pianka termoelastyczna i lateks. Ważne też dla mnie jest to, że materac pokryto jonami srebra, bo mój mąż jest alergikiem. Generalnie dosyć ciekawy produkt i może i Was zainteresuje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13