Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak urządzić sypialnię?
Autor Wiadomość
HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-06-26, 09:37   

Równie dobrze można też wybrać żaluzje, w zasadzie to kwestia gustu i doskonale spełnią swoje zadanie. W sypialni warto zadbać o ładną elegancką pościel, akurat u nas znajdziecie wiele ciekawych kompletów :)
_________________
www.HurtowniaStanik.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-06-26, 22:36   

 
     
zofija12

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-06-26, 22:36   

Jeżeli chodzi o urządzenie sypialni to tutaj sprawa jest prosta. Duże łóżko z wygodnym materacem, szafka nocna, komoda i ewentualnie duża szafa przesuwna z lustrem. Ja właśnie posiadam te meble i nic więcej mi już nie potrzeba. Sypialnia powinna służyć do spania więc nie dawałem tam za dużo przedmiotów ;).
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-06-28, 14:14   

Jeżeli ktos z was chciałby posiadać antyki w sypialni to polecam bardzo rzetelną wycene antyków dzieki takiej wycenie antyków nie przepłacisz na aukcji gdy będziesz chciała coś licytować i poznasz prawdziwą wartość danego przedmiotu.
 
     
Stelle.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-07-19, 12:33   

Jeżeli nie mamy pomysłu jak urządzić sypialnie, to moim zdaniem, warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnie urządzaniem wnętrz. Jest mnóstwo opcji na urządzenie sypialni. Wystarczy tylko wiedzieć jaki styl nam pasuje.
_________________
www.Stelle.pl
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-07-24, 09:29   

Jeśli tak jak ja nie lubicie banalnych rozwiązań to polecam Wam rzucić okiem na meble stylowe: https://artstylmeble.pl/product-pol-3956-Ekskluzywna-sypialnia-Elis-Dark.html. Taka sypialnia to dopiero jest coś! Komplet mebli to super opcja, dzięki temu na pewno wszystko będzie do siebie pasować. Jestem pewna, że Wam się spodoba.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-08-01, 07:57   

Ja jestem zwolennikiem minimalizmu, także poszedłem w połączenie bieli i drewna
 
     
Solnijeszjak
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 65
Wysłany: 2018-08-02, 01:21   

Ja ostatnio widziałam sypialnię w takim stylu jak stary pokój dziecięcy czyli wiszace mapy ścienne takie jak tu: https://www.ceneo.pl/Mapy_scienne i do tego wszystko w odcieniach beżu czy brązu, drewniana podłoga i ciemnobrązowe meble. Super to wyglada i też sobie coś takiego zrobie bo myślę że w takich kolorach i wystroju dobrze się odpowczywa. Co tym myślicie?
 
     
HurtowniaStanik 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-07, 12:39   

Ostatnio właśnie spodobała mi się opcja sypialni urządzonej w drewnie i chodzi o dodatki jak i oczywiście samą podłogą- był na niej dąb. Moim zdaniem ma to swój klimat, udało mi się widzieć to na żywo i byłem pod wrażeniem.
_________________
www.HurtowniaStanik.pl
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-08-25, 19:14   

Ja się tak bardzo poważnie zastanawiam nad parkietem w salonie i sypialni, mnie się on strasznie podoba i chciałabym go jakość wykorzystać w mieszkaniu. Znalazłam w internecie firmę http://www.podlogiswiata....turalne/parkiet , która takie parkiety posiada, myślicie że będzie to wyglądać fajnie, czy raczej się wstrzymać?
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-02-11, 13:30   

Warto jednocześnie sprawdzić propozycje pięknych lamp sufitowych to śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia świetny sklep https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Lampy-sufitowe-192.html w którym wybór jest naprawdę szeroki i do tego w nowoczesnym i stylowym wydaniu pasujących do każdego wnętrza, a z zakresu cen na pewno będziecie zadowoleni.
 
     
Gromad
Nowicjusz

Dołączył: 06 Maj 2018
Posty: 5
Wysłany: 2020-02-19, 13:24   

Ważnym elementem w każdej sypialni jest to na czym śpimy. Ja nie dawno postanowiłem zmienić miejsce w którym wypoczywam i z tej okazji zakupiłem nowy materac termoelastyczny https://sweetsen.pl/Termoelastyczne-c17 . Produkt złożony jest ze specjalnego rodzaju pianek, które posiadają zdolność do dopasowania się do kształtu ciała w trakcie snu. W ten sposób nowy materac zapewnia mi zawsze maksymalny komfort podczas każdego wypoczynku. Szczerze polecam każdemu taki dodatek do sypialni.
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2020-02-19, 15:11   

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://lestore.pl/sklep/rolety-dzien-i-noc
 
     
martyna8090
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 640
Wysłany: 2020-02-21, 00:41   

My już za moment skończymy remont naszej sypialni, łóżko mamy zamówione i teraz jeszcze brakuje nam jakiegoś fajnego dywanu. Tutaj liczę na pomoc i liczę, że ten sklep będzie miał jakąś fajną ofertę. Mam dość konkretnie sprecyzowane wymagania, co do takiego dywanu, więc na pewno będę szukała czegoś, co spodoba mi się najbardziej.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2020-02-21, 09:09   

U nas jest trochę sypialnia/gabinet. Niestety, nie udało się tego rozdzielić, za mały metraż.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2020-04-09, 11:18   

Według mnie dużo uwagi jeśli chodzi o urządzenie sypialni także trzeba poświęcić podłodze. Mi najbardziej podobają się w sypialniach podłogi drewniane, ponieważ wnoszą trochę ciepła i uroku (Producent podłóg). Taka podłoga jest też przyjemna do chodzenia oraz wygląda bardzo stylowo. Do tego drewno na pewno dłużej zachowa ładny wygląd i jest znacznie bardziej wytrzymałe niż inne rodzaje materiałów podłogowych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12